Sofra durrsake !

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Kemi bo ca mungesa nga sofra te na falni po na ka myt gripi spo na le me bo icik qef
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
aman ore ,............ty te paska gjujt gripi qe sa erdhe ne shqipri!.....:ciaoo:

pershendetje angel & devil..dhe gjith forumit nga sofra durrsake!:ciaoo:

pershendetje brasiljane mu pra me gjujti jo te me gjunin femrat po me gjujti gripi
ti lali me ke thon qe do me maresh ne plazh po hic se ke vra trunin as i kafe se pive do iki ne it po pi i kafe me ty icik si turp apo jo ??

Pershendetje brazil girl

pershendetje lali si po ja kalon nga vollga te shtuhet nga i cike ???
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
pershendetje brasiljane mu pra me gjujti jo te me gjunin femrat po me gjujti gripi
ti lali me ke thon qe do me maresh ne plazh po hic se ke vra trunin as i kafe se pive do iki ne it po pi i kafe me ty icik si turp apo jo ??pershendetje lali si po ja kalon nga vollga te shtuhet nga i cike ???

ahahah......do te ngeli merak e!!!!!!!!!!!!!!!!!!:kercim:

pershendetje durrsaket!:ciaoo:[/B
]
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
ku jeni o popull si po ja kaloni ?? po leni nam fare dilni pak nga dr tju sjellim ne terezi se kjo vapa me duket se ju ka cu per lesh te gjitheve kaloni nga ne se do gjeni nji rejax te pa pam fare:droge::pijanec::canna:dhe pastaj :stelle::engjell:
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Pershendetje Durresi :ciaoo:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
ahahah......do te ngeli merak e!!!!!!!!!!!!!!!!!!:kercim:

pershendetje durrsaket!:ciaoo:[/B
]


jo mi lali se sme ngel merak po kot per fiksim me te taku i here se me dash vij dhe te takoj se te njoh dhe e di ku e ben plazhin hahahah mos me provoko :kercim:
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
jo mi lali se sme ngel merak po kot per fiksim me te taku i here se me dash vij dhe te takoj se te njoh dhe e di ku e ben plazhin hahahah mos me provoko :kercim:

pse do me njihje po tme shikoje ne plazh???????????????:)

persh gjith durrsaket.........
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
pse do me njihje po tme shikoje ne plazh???????????????:)

persh gjith durrsaket.........

po mi lali pse jo po ti do me njihje ???? ej e din qe ti e ben plazhin ku e bej dhe un vetem se une nuk shkoj nji dite shkove me shoket dhe vetem gjum flejta gjith diten lali
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
po mi lali pse jo po ti do me njihje ???? ej e din qe ti e ben plazhin ku e bej dhe un vetem se une nuk shkoj nji dite shkove me shoket dhe vetem gjum flejta gjith diten lali

ashtu e???????? ej mos e zgjat me teper se ja nxorre dhe emrin plazhit me gjith kto qe po thua!!!!!!!!!!!:ciaoo::ciaoo:
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
:eek:hh::eek:hh::eek:hh::eek:hh: Keto te sofres time i paska zon gjumi me pulat me duket LOL LOL LOL LOL
Boni boni qef juve po he :D
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p

eldi

trafikante
pershendetje DURRESI si po me kaloni?????? ehhhhhh se ckam humb por mos me rrifni, kam humb kafen tuaj............
une tani erdha nga pushimet, dhe doja tju pershendesja se me kishte marre malli per ju. ju puc fortttttttttttttt..........
ANGEL&DEVIL ku je zemra, me je hallakat, ketej andej gjithandej, dhe mesa lexova paske qene me grip ????? do vi do vi nje arsye tjeter per te ardh ne durres, qe te te sjell komposto, me cfar e do me molle apo me ftua????? puci lali tyyyyyyy.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
:eek:hh::eek:hh::eek:hh::eek:hh: Keto te sofres time i paska zon gjumi me pulat me duket LOL LOL LOL LOL
Boni boni qef juve po he :D

car gjumi mi lali se ktu jemi po he ti po bo qef tu fol ne privat me takun hahahahha
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
pershendetje DURRESI si po me kaloni?????? ehhhhhh se ckam humb por mos me rrifni, kam humb kafen tuaj............
une tani erdha nga pushimet, dhe doja tju pershendesja se me kishte marre malli per ju. ju puc fortttttttttttttt..........
ANGEL&DEVIL ku je zemra, me je hallakat, ketej andej gjithandej, dhe mesa lexova paske qene me grip ????? do vi do vi nje arsye tjeter per te ardh ne durres, qe te te sjell komposto, me cfar e do me molle apo me ftua????? puci lali tyyyyyyy.

a vdeksha un per ty po sdu komposto mi lali vetem te kem ty afer dhe me iken gripi nejse hajde neser te ikim ne plazh se jom sheru
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
pershendetje devil &brasiljone si po ja kaloni kto dite te nxehta vere un po freskohem me birra rehat fare 24 ore po ju ??
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top