Sofra durrsake !

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Qafsha plaken as i birr kam dit ehh vetem caj limoni san beneto ca jan ato langjet ca me bo cuna .
haha kosovar je lol vetem nenshtetsija te mungon
Mu sme mushet menja lale. o Ero ky mgja se do me u tall :p
haah ky rren re se pi raki si derri
O Tanerllikse e kam na halli lali po neser sdo sdo duroj se do i fus 2 lepra te eger edhe raki qe o zot kur i kujtoj
hahah ho me spo duron e alkolist i keq
ca o ky muhabet qyrresh kshu :p pranaj iku ky Angelina_Devil LOL

haha lol po haja buke shyqyr sa marova pulen ej ta kisha pare me pare ket postim do me kishte hik oreksi shyqyr qe e pashe tani ;)
 

Gjermoni

Antar Internacional
Ne kosove o ajka ballkanit aty o baza ushtarake aty organizohet jeta nates :D
E di si jam sonte po me dhemin te gjitha kockat jam bo si leper ne palester 2 ore palester dit per dit amoni .
 

Gjermoni

Antar Internacional
Eri Zajes mos me fol me goj se jam zan me ty rri robi 1 jav pa fol ca thu ti ?
Kshu do organizohet banda ? Nqs do neser do me vin 2 lepra te eger do i shplaj plaka dhe do i skuqim ke furra cimit enkas per ne rakin e kemi ekstrra e ka zi plaku me gjith zemer nqs do neser bujrum.
 
apshuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :D
ika ika se mos ju zer gripi
shifemi kur te bohem me mire :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Ne kosove o ajka ballkanit aty o baza ushtarake aty organizohet jeta nates :D
E di si jam sonte po me dhemin te gjitha kockat jam bo si leper ne palester 2 ore palester dit per dit amoni .
hahah ik re je bo si leper per sex ka rrezik 1 minut j ene rregull

si shyqyr qe e pe mer? pse mer kaq qef i ke qy**** se spo i permen mo :p
lexo mir o qorr se me duket po te lejne syte haahhahh
 

Gjermoni

Antar Internacional
Si leper jom bo po 4 dashnore i kam bo avash avash . Po afron data more Qukapik po te presim me ankth dhe padurim.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Boj shaka mer katunar i knetes durresit :p LOL

hahaha e di mer lal e di qe ben shaka;)

Si leper jom bo po 4 dashnore i kam bo avash avash . Po afron data more Qukapik po te presim me ankth dhe padurim.

o qen po un nuk pi ti nuk pi ik se stakohena hic pse re si kosovaret me fanta do ulemi ne tavoline o turp ik se svij fare LOL
 

Gjermoni

Antar Internacional
Hiqi ato qent pastor aty se ta leshova Ronin tim e ju boni 400 copa lepra :D
O er po devijon shum edhe pse spo e marr vesh po devijon ti mori mend Braziljonja...
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Hiqi ato qent pastor aty se ta leshova Ronin tim e ju boni 400 copa lepra :D
O er po devijon shum edhe pse spo e marr vesh po devijon ti mori mend Braziljonja...

hahahahhahaha LOL duhet deviju nga i here plako ment mi ka mar duikush po jo brasiljonja LOL kto qent qe kam ne foto jan te pa pam i thash ne gjermanisht uluini dh eu ulen beme fototon jan qen me shkolle kto LOL
 

Gjermoni

Antar Internacional
Shyqyr qe kan qent shkoll se ti do ngelesh me 5 klas mer qyq :D Spo ta var njeri me tani saqe po rri me qent? Mir mir po se ke mir kush ta ka marr mendjen re qukapik ? Ene un kam zan ja 3 dashnore kshu me korispondenc ci du pem pa kokrra.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Shyqyr qe kan qent shkoll se ti do ngelesh me 5 klas mer qyq :D Spo ta var njeri me tani saqe po rri me qent? Mir mir po se ke mir kush ta ka marr mendjen re qukapik ? Ene un kam zan ja 3 dashnore kshu me korispondenc ci du pem pa kokrra.

ahhaa qukapik asnjona re kush do mi mari ment mu vetem vera me mer ment e me trullos je per beteje sot ke culo he hajde ta qis goten e mrekullive nga bufeja e ta mush me vere ket here 2 litra vere i mban ajo leri dashnoret re qe n po ti the qe ke ron ne dashni me ate si e kishte emrin ja harrova tironsen mo e di vet emrin ndrave menje LOL
 

Gjermoni

Antar Internacional
ahahahahahhahahaha mos re mos i nxirr te gjitha ne shesh se na mori lumi :D
Mos me sfido se e di qe do terhiqem arma jote eshte e plotefuqishme ndaj ktyre birrave te mia te mia :D 1-0 per ty sot
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
ahahahahahhahahaha mos re mos i nxirr te gjitha ne shesh se na mori lumi :D
Mos me sfido se e di qe do terhiqem arma jote eshte e plotefuqishme ndaj ktyre birrave te mia te mia :D 1-0 per ty sot

hahah lene lene se kam postuar armen ne forum LOL e kam vene te fotot e antareve se em doli njeri ne foto me 2 birra haha thash dashka me bo sfide ai un dy gotat e atij i mush me vere e i pi me fun dhe kshu nxorra goten time te preferume ;)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Nxirre ktu o qorri bibes te trremet Mileti :D
Po dhe un e kam i arm neser do ta trregoj...

hahaha e kam vene tek fotot e antareve o plake cne qe t eshkoj truni jot ke brasiljonja i her qe em thu mi ka mor ment ??se na e bone si fiksim re dreq e di qe kom eldin e se tradhetoj me njeri ktu
 

Gjermoni

Antar Internacional
ahahhahahahaha po mjes drrek dark tu u puth hahahaha cne kshu ????????????????????????????????? si ka mundesi do hysh ne burg o qyq hahaha
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
hahah jo re lol jo car burgu hahah pastaj skom lon femer pa puth knej o plako ma thuj i her ate armen tate amon e ke ne foto ja mer times se po ja mori t eiki te blej arme tjeter hahah
 

Gjermoni

Antar Internacional
Eri zajes e ke parasysh kupen e champions League ? mendo ate dhe ke pa Armen time identike osht e papame fare hahaha ma fali pronari i nji restoranti hahahah
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
hahahhaha nuk terhiqem duhet me pa sa here e mush ti e sa here e mush un LOL duhet me u sqaru kjo pun po e lejm per vit te ri se ne msn sbnohet gjo lal se mund te behen hile e lejme per live sfiden
 

Gjermoni

Antar Internacional
Un sjam leper na lushnja un ti them me fakte ene me baza zemra
Do flasim lali ne dhjetor hahaha
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Un sjam leper na lushnja un ti them me fakte ene me baza zemra
Do flasim lali ne dhjetor hahaha

haha e di qe sje leper lushnjar jo po ma mire live o erald se ka ma lezet pastaj mezja bo punen e vet icik raki bmv se ktu ska ktu rakija o si birr lali pi 1 kile e sbohesh tape
 

Gjermoni

Antar Internacional
o er do sjell speca tmush me gjiz made in korca mi kan sjell ca miq pastaj ulli turshi ferges elbasani o cere meze del apo jo ?
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
lali po i solle je i modh un vdes per gjijna shiprije ue car fati bjeri se kena a me ik me pi ke lokali ma i mir qe ka durrsi ose tirona do e eshtrojm katunarshe tavolinen
 

eldi

trafikante
ahahahahahaha o cuna jeni te papame, me keni qit gjumin me kete fjalimin tuaj , uuueeeee me keni kenaq per koken time.
tek ajo mezja juaj a me pranoni dhe muve? une e kam me vere te kuqe, dhe me nje teke raki ju shoqeroj, per beteja te renda jua le juve, burri me burrin .
ahaahahahahahahahahahhahaa

ps : eri lepurushi i vogel. puci lali ty forttt fareeeeeeee.......
 

eldi

trafikante
gjesi sofra

shiiiiii i papam sot , na boni qull . tani jam u tha ketu ne pune, po spo di si te thahem.....
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top