• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra durrsake !

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Sofra durrsake !

hahah e mire spo ta prish, nje vodka atehere... por gjithsesi me limon :p

whisky-n lerja hardhuces lol
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Pe: Sofra durrsake !

hahahahaha o kejs te ka mar malli per venezian eeee :) lelushe lene se ka 2 dit spo pusho shiu , ej sa me kishte mungu shoqeria virtuale mer amon ja kosha var fare , tani qe jam online kam ndru msn skype e fb cdo gje e spo i kap mo shoket :(lela wiski jo se shkoj tap un e po boj ndonje te pa bome . shkodrane tka mar malli per hardhucen ty :p
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Sofra durrsake !

hahaha hardhuce si nuk e paskam harru :p i poshter ti.... na ike,u zhduke :(
po cbehet andej, si e kemi memedhene ?

p.s venecias i kam harru ku e ka deren :(
 
Last edited:

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Pe: Sofra durrsake !

Hic lal ktej nga memedheu mire duket shtyhet mire , kalon koha pa e ndjer kam fillu pune me 1 call center si sherbim i clienteve dhe tani po fillojm 1 jet te re ktej .

Ste harroj me jo ktu me ke tani , te ka ngacmu njeri ? Se ja mora shpirtin .
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Sofra durrsake !

Me behet qejfi per ty zemer... uroj te vazhdoje kshu
pse jo, edhe me mire akoma :)

p.s haha jo jo,sme ngacmon me njeri, jam plakur qe kur ke ikur ti :p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Pe: Sofra durrsake !

hahahah je plakur ti e ? Mire se te rinoj un :) te sjell ne forme ika rrusho puci puccc naten degjohemi
 

LoSsT

VIP
Pe: Sofra durrsake !

Mirdita i her, kshu si per estetik.. lol
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Pe: Sofra durrsake !

Mirdita dhe ty sa per estetik . nga bohesh mer akoma tu gjujt per peshk je?
 

LoSsT

VIP
Pe: Sofra durrsake !

Jo mer, ska shum kohe tani... Edhe sikur, ka freskuar pak koha tani, na duhet nje kostum me i trashe qe ti sna e solle... lol
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Pe: Sofra durrsake !

LoL un humba mer skisha mo as kohe per net as kohe per gje u rrotullu historia shtremer . megjithate do iki perseri tani shpejt do e shofim ne net modelin dhe ta mar un .si ke qen i her cdo gje mire pushim ne pune sot ?
 

LoSsT

VIP
Pe: Sofra durrsake !

Mire pergjithesia.... Gjonat e perhereshme pak a shum...Pushim sot, e diele... Ti ca je tu bo noi gjo ?!
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Pe: Sofra durrsake !

Hic lale un pune tek t.p na iku zari aty mer ka dal dhe roja pronar sna shtyhet hic tu pa per na i pune se spo na hec hic .
 

LoSsT

VIP
Pe: Titulli: Sofra durrsake !

Sofra e Durresit ...pershendetje...E dua shume Durresin!
Me thuaj nje qe nuk e don, edhe ndonje qe mund te thote te kunderten, e ka nga smira :p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Pe: Sofra durrsake !

shi milva ne linje mire se na erdhe moj nga bohesh ti ??? Sa durrsak ka ne linje sot te bejn nga 1 like :p se esht orari i numrimit te kepuceve
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra durrsake !

Te duket ty sikur jemi ne gjume po ktej verdall jemi duke par gjendjen ;)
Kur ska qefli forumi ca me shkrujt ot per politik e per fjal te mdhoja sjemi ne , ne dum pak sakt dhe gjojnat troc .
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra durrsake !

si nuk jemi per politik se mos jan me te zgjuar ate atje se rrin ne kolltuqe a
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra durrsake !

Jo sjan me te zjuar po kan lekun :) Sna ra kjo telebingo ne po i ka ra atyne qe sdin me shiju :)
Kto durrsaket kan merdhif sbohen te gjall , jan martu te gjith mduket si le gruja me u fut ne forum .
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top