Sofra durrsake !

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Gjermoni

Antar Internacional
O ero o qen bir qeni po per shoqnin smeno ic ti do te ekzekutoj or mashtrrus :D
Haromsi ma co icik cv ne privat te shof mos ke nai virtyt te konsiderushem qe te emeroj Nenkryetar per mardheniet dipllomatike :D
 

Gjermoni

Antar Internacional
Haromsi Banda ndodhet si ne Shqiperi dhe jasht saj ne Belgjik, Gjermani , France , Sweden
O sofra ku i keni gocat e bukra :p se spo shof gje un pervec erit te zajes ahahah ene Haromsit
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
:kercim:
O ero o qen bir qeni po per shoqnin smeno ic ti do te ekzekutoj or mashtrrus :D
Haromsi ma co icik cv ne privat te shof mos ke nai virtyt te konsiderushem qe te emeroj Nenkryetar per mardheniet dipllomatike :D

o gjermon un per shoqni ja puth r....t ma te bukrit mer lali
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Te kena ty re gjermono :p :D:D
 

Gjermoni

Antar Internacional
Ehhhh mer ero cma bone borxh mos me nxirr kshu fototsh se e mora rrugen per Itali tani okkkkkkkkkkkk
Haromsi omer shtet je per ke flagshipi neser ?
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Ca do te pish ti braziliane:p :D:D

Ku bie kjo me:p :D

Ca bohet atje iher:D

Pasneser jom tek undergraundi:D
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Gjermono ku i ve bastet ti re:D

Ec mer ktu tek un ouuu ky :D

Top-Bast koficente yll fare:D:D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Un per vete ca kisha i vuna Juves po fitoi do ju jap nai birr neser ke flagshipi :D

hahah gjermon ne dhjetor ta jap un birren te flgshipi dhe te blustari ta jap ku te dush ti lali
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
kujt i ke fol haromso
po flet me vete tashi LOL


cola dua un!"!!!!!!!!!!

Ty me lal te pyeta ca do pish:D

Pastaj i thash gjermonit ku bie flagshipi:D
 

Gjermoni

Antar Internacional
Jooooooooooooo do e pim ne Milano mer qen cdu ne durres un do vij do ikim me nai ven tbukur :D cke ti se i kam ca euro vec lali per i udhtim :D
 

Gjermoni

Antar Internacional
Se di ca tju them lali sju nimoj dot po Devili ka iku kshu re ?
O ero si thu me ja vlu ca dit anej ka Belgjika :D
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Ore per kete me kan then mua qe ka dhe rroba te mira:D

Por emrin sma kan then :D

Pasneser mar pushimet tek puna kom me shku me e pa iher ca bohet andej:D
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
se mos humesh..........se kur hyn ke flagshipi ng ado qe te rrotullohesh.ke dyqane..
te duket sikur je po ke 1 kat!!!!!!!!LOL
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Gjermono kom mendimin se sonte eshte bllof:(

Ishalla nuk do jet ajo sonte:D

Gjermono ca je aty ti re te flagshipi:D
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
o Linds ca te boj lali jot pri hallit e kam skam cti bej punes:D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Se di ca tju them lali sju nimoj dot po Devili ka iku kshu re ?

o emocionu shum ai te temat+18

O ero si thu me ja vlu ca dit anej ka Belgjika :D
lali ne tetor jam ne gjermani oktoberfest
dhjetor ne shipri nga janari jam i lire ikim mer plak se si emer duket ven i bukur

Bujrum mos harroni dhe Cartat e Bancomatit flm :D

te dalin 2 bancomata dhe nji kart krediti lali ??po mor dhe i 5000 eursh ta kem si lek xhepi se si dihet
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
o Haromso po mo re cere thuhet nai te re ka durrsi

O Gjermono nuk jom nga durrsi un lale jom Burrels me origjin por jetoj ne tr dhe Burrel sa ktej andej:D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top