Sofra durrsake !

CoNNecT

Administrator
Mirese vini ne qytetin bregdetar te Durresit...

Ne kete sofer ofrojme gjithcka qe ju mund te kerkoni...

Mirese erdhet !

durres2.jpg


durres3.jpg


durres1.jpg
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Sofra durrsake !

:ciaoo: Durresi..
 

LoSsT

VIP
Titulli: Sofra durrsake !

Mire se vini... Kjo eshte per neser per Kurban Bajramin, mos i futni duart qe sonte...

541322_490646214301955_1574593018_n.jpg
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra durrsake !

Sa bukur e paske prere bakllavane!!!

Shume bosh kjo sofra ketu, mblidhni fisin e beni zhurme, se lat nam:p

A, e mqs erdha deri ketu, urime Bajramin ( per te premten apo kur eshte) per kush e feston!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra durrsake !

Me me shum me intereson si behet kjo prerja e bakllaves sa duket sh bukur.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Sofra durrsake !

Me me shum me intereson si behet kjo prerja e bakllaves sa duket sh bukur.


mer nje cope leter e vizatoje... pastaj mer thiken e "vizato" ne tepsi(dmth preje) shif e prit mi goc mo:p
 

Endrra

VIP
Titulli: Sofra durrsake !

a thu ka hy kush ne gjynah ,,,se te te shkoj goja leng edhe per dite feste ,,vec te ju e pashe ket pune :p;P

Gezuar bajramin ,,,kush e feston ...Me mire mot ishalla
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra durrsake !

Eeeee sot lejohet me fut duart apo jo?Erdhi festa e Bajramit,une si ha embelsirat hic,vec po e ''gudulis'' pak anash dhe tek arrat:D
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Sofra durrsake !

mer nje cope leter e vizatoje... pastaj mer thiken e "vizato" ne tepsi(dmth preje) shif e prit mi goc mo:p

Ja ku e ke sofrëm të hapur mi :)..

Hellou Durrësi

Ps: Hellou ti boy kokëfortë :qerpiku:
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Sofra durrsake !

po mua me doli ne arkiva, pff.. cpaskan qene durrsaket, e mcefin sofren qe mos te vijne tgjithe mduket :p, Mister banoret mister dhe sofra, Lol
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Sofra durrsake !

po mua me doli ne arkiva, pff.. cpaskan qene durrsaket, e mcefin sofren qe mos te vijne tgjithe mduket :p, Mister banoret mister dhe sofra, Lol

E drejtë pak kjo që fshihen fshihen e sigurt, po janë të omël shejtanët janë :p.. dhe pse çik si shumë nevrikër
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Sofra durrsake !

E drejtë pak kjo që fshihen fshihen e sigurt, po janë të omël shejtanët janë :p.. dhe pse çik si shumë nevrikër

Sheee, durrsaket Nevrik? bah.. ene kte sot e nigjova... sa per te omel, ke tdrejte. me ne fund duke qene komshij perher e kan mare dicka prej tironsve, Lol..
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Sofra durrsake !

Sheee, durrsaket Nevrik? bah.. ene kte sot e nigjova... sa per te omel, ke tdrejte. me ne fund duke qene komshij perher e kan mare dicka prej tironsve, Lol..

Pse ka më Tirons Tirona LOL LOL :p.. (shaka)

Janë ca nevrikër janë..
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Sofra durrsake !

Pse ka më Tirons Tirona LOL LOL :p.. (shaka)

Janë ca nevrikër janë..

haha, jo mire e ke, e kan mare te gjithen te shkreten, plus gjen me shume tiranas se tironsa:p ..

epo e shef pra qe s'qekan gjo durrsaket? Hajde ke Souli se s'gje si tironcit sado te kerkosh :p
 

LoSsT

VIP
Titulli: Sofra durrsake !

Boni c`doni, po nga do qe te shkoni e ku do te vini, Durresin do ta kerkoni :p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Sofra durrsake !

haha, jo mire e ke, e kan mare te gjithen te shkreten, plus gjen me shume tiranas se tironsa:p ..

epo e shef pra qe s'qekan gjo durrsaket? Hajde ke Souli se s'gje si tironcit sado te kerkosh :p

Ervaaaaaa se LoSsT më urren :( ..

Hahaha LoSsT ndoshta ke dhe të drejtë ndoshta dhe jo.. por që e kam çik dobësi e kam e pranoj :p

Ps: Upsss harrova që jemi zemëruar bashkë :( por prapë dhe pse më urren unë do kaloj në këtë sofër akoma e akoma :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Sofra durrsake !

Love: Nashi ke dobsi Durrsin apo ke ra brenda me Shkodren? Ej sa zemer te madhe qe ke mi, Love mo Love :p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Sofra durrsake !

Love: Nashi ke dobsi Durrsin apo ke ra brenda me Shkodren? Ej sa zemer te madhe qe ke mi, Love mo Love :p

Dobësi Durrsin ndashni me Shkodrën :D..
Jam jam e di por e kam dobësi ;) sduhet të jem ...

Sa për Losstin flet pak e saktë .. tani bujarë janë janë a ke Angel Devil, Lela Dr, Armagedon janë florinj për zemërbardhësi :)
 

MasteR

I'm offline
Pe: Sofra durrsake !

He re , ca ben re, ku je re :p
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Pe: Sofra durrsake !

si nuk e kisha par me perpara sofren time? :O
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra durrsake !

mirmrama durrsi . sa pike te dobet e kam ket qytet


Hajde jeto meqe e ke fiksim :p


p.s kthejeni sofren si ishte me gjith postimet se kshu snuk me pelqen fare , apo ta boj un mos me kapi nervi ;)
 

Endrra

VIP
Titulli: Sofra durrsake !

te them te drejten sme merr malli me ardh ...qyteti cope cope ,,,,sa per njerezit sdi cte them ne qofshin tane si Losst ...o vaj medet :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Sofra durrsake !

te them te drejten sme merr malli me ardh ...qyteti cope cope ,,,,sa per njerezit sdi cte them ne qofshin tane si Losst ...o vaj medet :p

Ne fakt qyteti eshte i lezetshem, pse e shanmi:p?! Se di po mu mpelqe me ec neper rruget e Durrsit ne fakt... sec ka nje qetesi ai qytet... ket vit kam shkuar 3 her. Po cme ka shiju dhe buka me qofte qe hengra.. haha...Ntirone skisha ngrene naj her :p
 

Endrra

VIP
Titulli: Sofra durrsake !

Ne fakt qyteti eshte i lezetshem, pse e shanmi:p?! Se di po mu mpelqe me ec neper rruget e Durrsit ne fakt... sec ka nje qetesi ai qytet... ket vit kam shkuar 3 her. Po cme ka shiju dhe buka me qofte qe hengra.. haha...Ntirone skisha ngrene naj her :p

po ti prit sa te vij nga Sofra e Tirones,se llaf te mire sdo le pa thene lol....

O shoqe jam e hershme une ,,,kam nostaligji per Durres e Tirone para 90-etes e jo tani gjith beton lol
 

cent

...Lontano
Titulli: Sofra durrsake !

Ju uroj te gjitheve gezuar vitin e ri 2013..Jete e shendet.fat mbaresi ne familje

9sgopg.jpg
 

LoSsT

VIP
Titulli: Sofra durrsake !

Se ca kam pare ca kritika kohet e fundit... si eshte puna... Lol

Pamje nga Golemi

PamjengaGolemi.jpg
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra durrsake !

Se ca kam pare ca kritika kohet e fundit... si eshte puna... Lol

Pamje nga Golemi

PamjengaGolemi.jpg

Si biem dot gomarit i biem samarit looooooool
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra durrsake !

LoL ju te dy bjerinin samarit e hanxharit un jom tu hik i her te ky veni se sot qeka koha perfekte :)

Ku jan durrsaket mer nga 1000 vet qe kemi qen kemi ngel 0
 
Top