Sofra durrsake !

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Aha @Vie ku kapemi ne, tani jemi me orar te reduktuar ne virtualitet, i perkushtohemi detit dhe vajzave qe kalojme buze detit ose ne vollga 😋😋😋😂
🤔🤔🤔🤔🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ @Darius
Nuk dua ta di ku e gjen kohen . Sdua as gatime as as as as asgje qe merr shume Kohe vetem nje foto si ajo qe me dedikova sot qe te mbush shpirtin me oksigjen dhe te knaq syrin .
Për pjesen tjeter do i Marr shpirtin @WxP se shume mu ka hallakat ‘ 🤔 sa per @scorpions_ skam ankesa sepse per aq Kohe sa hyn i jep lezet cdo teme .

Hajde te kerrcejm pak tani kuptohet kur te dalesh nga dushi .:p 🤣😘
 

Tip

Antarë i Respektuar
Qe kur pash @MaYaDa rash ndashni me gjith femnat e Durresit! 😂
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Ku e lejm ne komshije ta zej pluhuri sofren tone....yll me xixa e paske bo...shkelqeka(se mos na marrin nsysh) 🤣🤣🤣
Tani tqerasmet kush i ka 😜

Oh kush erdhiiiiiii
Oh erdhi lezetiiiiiii
E then ndryshe erdhi mreti 🤣🤣🤣

Ja me ate pune Jam marre sot .lool urdhno gati tavolina cudi si se pe kur hyne 😜🤣🤣
CEBBF482-4EB5-4402-979F-9BBF9D06D1E8.jpeg


Me pak muzik ne sfond .

Pa me trego cik si e kalove diten sot ? U lodhe ??🤗🤗😘😘❤️❤️
 

scorpions_

Antarë i Respektuar
Oh kush erdhiiiiiii
Oh erdhi lezetiiiiiii
E then ndryshe erdhi mreti 🤣🤣🤣

Ja me ate pune Jam marre sot .lool urdhno gati tavolina cudi si se pe kur hyne 😜🤣🤣
Shiko fotografinë 1744149

Me pak muzik ne sfond .

Pa me trego cik si e kalove diten sot ? U lodhe ??🤗🤗😘😘❤❤
Ooo si na qeka.mush sofra plot, sdi nga tja filloj 😋😋😋 ajo shishja veres sbesoj se na del me gjithe ato gjojna para i ngel @Darius tna.sjelli nja 2 shishe te tjera ndersa @WxP tvi me luge ne brez se e ka lodh italia shume 🤣🤣
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Hahahaha po kta spo duken per ne te dy ajo shishja taman Eshte . lool
@Darius nuk ma mori mendja qe sdo vinte ..ma copeton 💔 Me ca foto me 🏖 e ☀ne tema tjera dhe ktu hiç . Si shpjegohet ?? 🤔
Kurse @WxP qekur nq ra ne dashni sdi ci ka bo @Bebw humiiii sii krypa ne uj . lool
Kemi dhe kte @Arditi0007 gjys Durrsak po me siguri se ka pa kasollen tone Te bukur .
I Miss youuuu @scorpions_ ooo 🤗🤣🤣
 

scorpions_

Antarë i Respektuar
Hahahaha po kta spo duken per ne te dy ajo shishja taman Eshte . lool
@Darius nuk ma mori mendja qe sdo vinte ..ma copeton 💔 Me ca foto me 🏖 e ☀ne tema tjera dhe ktu hiç . Si shpjegohet ?? 🤔
Kurse @WxP qekur nq ra ne dashni sdi ci ka bo @Bebw humiiii sii krypa ne uj . lool
Kemi dhe kte @Arditi0007 gjys Durrsak po me siguri se ka pa kasollen tone Te bukur .
I Miss youuuu @scorpions_ ooo 🤗🤣🤣
Ajo @Bebw labe e keqe, i ka bo magji cunit 🤣🤣 fol mi çi ke bere qe sduket nga sofra durrsake 🤔
Hajde gezuar komshije çin çin 🥂me fund per shendetin tone edhe te tjerve qe i duam dhe na duan....ndersa ato qe na kane inot kshu e pafshin sofren tone plot pernot 🤣🤣🤣
 

Bebw

✖ Once
Staf në FV.AL
Hahaha sa te stabilizohet dhe do vij 🤣🤣 , lem se ashtu duket po me ka bere ai magji mua 🤣🤣...eshte lodhur shume keto dite me raft pika ❤❤.
Ps: mbajeni kunaten mire se me keni amanet nga boço 🤣🤣🤣
 

scorpions_

Antarë i Respektuar
Hahaha sa te stabilizohet dhe do vij 🤣🤣 , lem se ashtu duket po me ka bere ai magji mua 🤣🤣...eshte lodhur shume keto dite me raft pika ❤❤.
Ps: mbajeni kunaten mire se me keni amanet nga boço 🤣🤣🤣
Meqe qeka lodh ti nuk i dhe nji dore qe tu shplodhte apo fare, ti po i qan hallin ketu ke sofra ncncncnc
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Hahahaha e pruni koken omelsins 😜🤣🤣😍😍 ehe ashtu Eshte i kam var traktet kam 3 net ka e cove ri nruuuuuu ? lool
Do vdes un per ty jarebiiiii 😜😝

Ej vetem mos u zini a t’keqen 🤣🤣🤣🤣🤣
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Ajo @Bebw labe e keqe, i ka bo magji cunit 🤣🤣 fol mi çi ke bere qe sduket nga sofra durrsake 🤔
Hajde gezuar komshije çin çin 🥂me fund per shendetin tone edhe te tjerve qe i duam dhe na duan....ndersa ato qe na kane inot kshu e pafshin sofren tone plot pernot 🤣🤣🤣


Amin !! 🤣🤣🤣🤣

Ja Gezuar
E106ABA4-2BB9-4AFE-A6D3-561E0D6D42E6.gif
 

Bebw

✖ Once
Staf në FV.AL
Hahahaha e pruni koken omelsins 😜🤣🤣😍😍 ehe ashtu Eshte i kam var traktet kam 3 net ka e cove ri nruuuuuu ? lool
Do vdes un per ty jarebiiiii 😜😝

Ej vetem mos u zini a t’keqen 🤣🤣🤣🤣🤣
Ncuq ncuq 🤣🤣 zenka pa zarar 😂🤣....te puç ika tani 🤣❤❤❤❤
 

Shej

Sirius
Shif kur mblidhen keta nuk durohen :p

Mire pra po ju pershendes ne ket kengen e vagabondit nga studio kamikazi lool

 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Shif kur mblidhen keta nuk durohen :p

Mire pra po ju pershendes ne ket kengen e vagabondit nga studio kamikazi lool


@Marla kjo Eshte sofer per Te gjithe nuk ka kyc . Kushdo Eshte bienvenue Fundja un e gjeta te ngritur kshuqe tani me ka ngel vetem ta menaxhoj qe dmth t’ju près , t’ju percjell me dashuri . Ndaj mos thuaj po u mblodhet nuk duroheni po thuaj sa bukur ka lezet kur jeni bashke .:p
Un Jam e ledhatuar e vertet sepse me mbajn komshit si veshka midis dhjamit po te kisha shoqerin tende e te kujtdo ktu do ishte akoma me bukur si e Tha dhe @Darius .😬
Kshuqe Hajde ulu e na Sill ndonje Pamje Te bukur sic di ti ti sjellesh kur don ose kenge , ose hiç ne jemi Bujare knaqemi dhe vetem me présence.😊
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Po si i boni keto çaste festive takfak, pa lajmeruar, pa asgje 🥺🥺🥺
Nese, e rendesishme eshte te keni kaluar momente te bukura 😋🤗😘

@Darius im i embel po sa dite u ben qe Te them kur do mblidhemi e ti hiç . Lava pastrova se kishte zen tym 🙄 gatova e po prisja vetem @scorpions_ erdhi se ti Bocooo @WxP aha hiç . Ça te boja Ti hidhja ?
Plus ai me knoqiii se me kishte sjell arôme Durresi me vete e kshu .
Kam bo byrek e do i cop ?
Jo me peta te gatshme . Po te pati marre urija me thuaj .
Te 🤗 fort se u bone per mall.😘
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Ku do ikim ca do bojme se kom qen rrugve e skom pas kohe me hy ktu nsofer. Jam tu ardh jam gjall lool

Ku do me ik mer ti ske van bythen nvend hala . 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️Ueee kjo sdurojet. lool
Ja na Sill me pi dhe aheng lool
 

upgrade

[BlackOut]
Staf në FV.AL
Sapo hengra bishtanja 😋
Por me shume deshire dhe kenaqesi do ta pranoja nje cope byrek nga duart e tua 🤗😋 vetem se e dua nga ato cepet e tepsise 😬😋😋
 

WxP

Hidrauliku
Pije per te tere oreee lool
 

upgrade

[BlackOut]
Staf në FV.AL
@WxP leri “habite” por na sill nje shishe vere italiane, nga ato qe i ka zene harresa 😋😋
 

WxP

Hidrauliku
Hahahahah si i do nga regio emilia apo piemontes 🤣
 
Top