Sofra durrsake !

WxP

Hidrauliku
Nga ktu ku jam e kam afer tani 2 minuta ne avion e erdha lool zgjidheni kur te doni fund jave...
 

WxP

Hidrauliku
Qarku Durresit kap kufi me Lezhen, Laçin, Tiranen, lushnjen jo se na mori Sala Kavajen lool Dhe Raden
 

scorpions_

Antarë i Respektuar
Kte shtator ? me date 1 Korrik marr punen po ta di qe ju do jeni atje vertet ne shtator bej politike me ta e ndoshta marr noj pushim javor.
Ama nese jeni vertet ! Sidoqoffte ti dhe @scorpions_ atje jeni te pakten ju ju kam né krah 😜😘😘
Se lejme vetem qytetin ne, ketu na ke 🙋‍♂️
Keshtu qe te presim 🤗

Ps.ky @WxP ska per ta njoft qytetin kur tvij 🤣
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Se lejme vetem qytetin ne, ketu na ke 🙋‍♂️
Keshtu qe te presim 🤗

Ps.ky @WxP ska per ta njoft qytetin kur tvij 🤣

U Tha u bo atehere 😘🤗😘
Ne fakt kisha marre pushime per tani ne fillim Te korrikut sepse ktu i rezervon qe ne Nentor per vitin qe vjen po meqe u be muaj ne shpi kta i quajn si pushime :( kshuqe kismet ishalla e rregulloj per ne shtator .🤗

As shume ka ndryshe e ? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤔
 

upgrade

[BlackOut]
Staf në FV.AL
Sa Kujdes qe tregon per ne te tre 😬😘
Çfare planesh ke per sot ?
Une edhe pak do çohem nga krevati edhe do te merrem pak me pune nga restoranti dhe pastaj ne plazh, do organizoj nje party kete jave buze detit. Me duhet te merrem pak me organizimin 😬🤗😘
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Un kshu jam perhere ooooo me te gjithe jo vetem me ju te tre 🤣

Po ti je ai i omli me sherr @Darius 😝🤣😘
Ne fakt jam shume Lokaliste selektive...qe domethen jo me kedo po kur dua dike e dua me shpirt ja kshu . 🔥
E mire se e mora mesazhin qe do dalesh tani e sdo jesh me ktu se ke pune .:p

Un sot do dal se kam len takim me ca kolege pune dhe me pas do vi shpi si saher punet. Nga pasditja kismet do i fus nje rruge zvicrre .😊

Mos me harro eeeeee dua nje pamje te buukur sot nga Durresi qe te justifikosh mungesat ok ??
😘😜😘
 
Top