Sofra durrsake !

SpaceGirl

BimBumBam
@LeVoyageur un i solla per ty, do vish ?
apo... han vetem ato me krip ti😝
98f686ebcb49cf8002708daf010fbeb2.jpg
 

SpaceGirl

BimBumBam
Sot, ndryshe nga ditet e tjera, e kane marre seriozisht rindertimin e shetitores, ne Vollga 👍
E shef? Eshte destino te vi vitin tjeter 😄
Ishalla heq dhe noi tule se perndryshe do vi me burqa te zez 🤣🤣🤣🤣
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Oh super lajm i mire ta hajm ate akulloren per qejf .☀🏖

Me ato pallatet 125 katshe qe i kan zan shikimin lagjes se vjeter e kan prish lezetin po prap nuk te iken deshira me ardh Aty kurre .
 
Mos qesh. Por un skam provu asiher vere shqiptare 🤣
Birra po
Raki artigianale po sepse kam pas nje shok ne Milano qe ma sillte se thonte qe esell isha e padurueshme 🤣🤣

Vere do ishte hera e pare 😁
Mi devo fidare?
Te une po, te vera s'di c'te te them, por me mire jo, eshte pak e forte 😂
Sidoqofte varieteti i rrushit dhe teknollogjia jane italiane, keshtu qe ja vlen ta provosh👍
 

Baba nga Durrsi

Antarë i Respektuar
Ehhh cme ka mar malli... 😥
mos me thuaj....:(

kam afro 28 vjet majave dhe pllajave te Österreich, por kurre nuk mu ka fashitur ne zemer dhe ne mendje bregdeti im i dashur, vendlindja ime e dashur, kujtimet e bukura dhe te shpenguara te femijerise.
Sot, e shoh vendlindjen time vetem nepermjet TV, dhe me keq akoma, kur shoh ne televisor filmat e vjeter te kinostudios te xhiruarara neper rrugicat e bukura te qytetit tim te lashte, aty ku une bridhja me pantallona te shkurtra duke luajtur me rreth, me karroce me guzhineta, me kopaca, me te gjitha lojrat e kohes qe luanin femijet e asaj kohe!
- i dedikoj te gjith dashamiresve te qytetit tim (Durresit) kete kenge kuptimplote! 💝 :)

Kapidon o djal i ri ,
mer dylbite e bo serja (x2 here)

Aaaa... amane...
Ka me n'dalun mend prej kreje
kur e shof tallazin tand!
(x2 here)

Sa vaporre e sa gjemije,
mbi ty shkojn e s'bojn zullum!

Aaaaa... amane..
Ti ke hyqem me i perpie
por je i gjane e duron shume! ❤️

 

Baba nga Durrsi

Antarë i Respektuar
Cfare ti them une lol ☻
cfar ti them une thote....
Hic mi goc, thuj na ke baba ty 500 euro dhoro, per te shku edhe per te ardhe deri atje!
Bo qef dhe cmallu me robt tuj dhe venin tat, pi nji gote birre per qefin tat dhe te Forumit.
Po teproi noi euro, na jep nji kafe se nuk bohet qameti! Kaq!
 

Bebw

✖ Once
Staf në FV.AL
cfar ti them une thote....
Hic mi goc, thuj na ke baba ty 500 euro dhoro, per te shku edhe per te ardhe deri atje!
Bo qef dhe cmallu me robt tuj dhe venin tat, pi nji gote birre per qefin tat dhe te Forumit.
Po teproi noi euro, na jep nji kafe se nuk bohet qameti! Kaq!
Heuuu bre burre , jam Gjirokastrite une lol ☻...po ja thuaja ti se zere sikur ja thash une
 
Top