Sofra durrsake !

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Po ku pihet aperitivi pas ksaj veres moj puuuu 70 euro ver ta dhjet me aperitiv pranaj ste biet gjo ty lool
Shi si bo si lopa mire . E sjell dhe e prish muhabetin lool
70 euro e 2016 ?🙄🤔 ta kan fut :p
Po ca do ne kte ore ti aman ? Noj shkelm byces? lool
 

WxP

Hidrauliku
Po mi nven... djath fshati du une ta bi kush det lool
 

WxP

Hidrauliku
Shi si bo si lopa mire . E sjell dhe e prish muhabetin lool
70 euro e 2018 ?🙄🤔 ta kan fut :p
Po ca do ne kte ore ti aman ? Noj shkelm byces? lool
Ma dhiu prap... ja rriti 2 vite direkt 😥
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Ma dhiu prap... ja rriti 2 vite direkt 😥
🤦‍♀️
He mer se shkroi tastiera ca deshi vet ..:p sidoqoft shtrenjt e ke ble per 4 vite vere .
Do bojm sherr ne Nashti tna talli bota ?
lool
 
  • Haha
Reactions: WxP

Shej

Sirius
Po mi nven... djath fshati du une ta bi kush det lool

Une e nisa me rose sot te lej vend neser per te tuqen lol

20201230_213912.jpg
 
Top