Sofra durrsake !

DeliriumMind

Deliricous is off ?
Ca kabuli thu ri… kabuli eshte nona para çezmes ferres
?????????? nuk e ke keq ahahahaha
Looool
Pasi hap ket deren, me siguri eshte akoma porta me hekura si ne burg qe ka pas van babi im ahahhaah
Vdiqa tu qesh perzotin
Prap si prap kali hyri ahahahaha
Imagjino emocionet e kalamajve te lagjes qe ishin me mu


20210807_205236.jpg
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Titulli: Sofra durrsake !

te them te drejten sme merr malli me ardh ...qyteti cope cope ,,,,sa per njerezit sdi cte them ne qofshin tane si Losst ...o vaj medet :p
Jo jo sjan si losst ai esht mir ka dhe me keq , pastaj ti mos hec per njerezit dhe per qyteti hec kalo bukur dhe hik ?
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
kemi durrsak në forum.
 
Top