Sofra durrsake !

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Sofra durrsake !

10926449_1069818579710340_8569645536059564483_n.jpg


Voy kshu e ze venin e parkimit ti?
 
Titulli: Sofra durrsake !

10926449_1069818579710340_8569645536059564483_n.jpg


Voy kshu e ze venin e parkimit ti?

Ncuq, prrasi ka shku shtrenjte, une e ruaj me leshterik se kam detin afer :p

PS-Me vjen te qesh me postimin tend sepse s`ka pak qe sapo parkova makinen dhe e lashe pak shtrember lol
 

Kila

VIP
Titulli: Sofra durrsake !

hello ca do na ofroni ju specilistet e peshkur dhe te midhjes se ngelem me sufllaqe e byreke :D
10413259_659076867499191_651209965_a.jpg
byrek.bmp
 
Titulli: Sofra durrsake !

hello ca do na ofroni ju specilistet e peshkur dhe te midhjes se ngelem me sufllaqe e byreke :D
10413259_659076867499191_651209965_a.jpg
byrek.bmp

Po ti se deshe moj rizoto me karkaleca, doje groshe me qepe :p
 

Kila

VIP
Titulli: Sofra durrsake !

Naj gjo te mire ... si dush ti :D mos e mundo shum veten ..
 
Titulli: Sofra durrsake !

Brusketa me salmon po ha une per vete.Do nje çap?
bruschesalmo.jpg
 

Kila

VIP
Titulli: Sofra durrsake !

oo sa i keqq sa i pa shipirrtt pfff po cte presesh me shum nga durrsaket aman
 
Titulli: Sofra durrsake !

oo sa i keqq sa i pa shipirrtt pfff po cte presesh me shum nga durrsaket aman

Bruskete me salmon e pra mo te dhashe, ca deshe tjeter ti?
 

Kila

VIP
Titulli: Sofra durrsake !

desha nja 5 te pakten ti vec nje me zor dhe njercik vere sja ben keq shijon me brusketat :D
 
Titulli: Sofra durrsake !

Brusketa merr sa te duash, vere s`te jap, s`te njoh, se di si mund te reagosh me dy gota vere dhe une s`dua miremoskeqtime nga pas.Na durrsjonet jina gjentellmena lol
:p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Sofra durrsake !

Mrama juaj :))
Kila ku je voglushe,si ke qen,,uroj mire :*

Levio a ma ban i caj :p plssss
 

Kila

VIP
Titulli: Sofra durrsake !

heee me dy gota kurgje me 5 filloj trullosem :D kshu qe mos ki frik dhe e kam pa sa xhentellmena jeni ju ehhhhhhhhhhhhh ...
Nevi mire flm zemer po ti .. ??
caj-boronice.jpg
ta solla sic me pelqen mu Nev meqe se percaktove ...
 
Titulli: Sofra durrsake !

Kila, ma kerkoi mua dhe jo ty, pastaj ketu jemi te sofra durrsake, ti je nga durrsi ec dhe pak majtas pastaj djathtas, pastaj 25 km drejt dajtit keshtu qe mbaj rradhen.
Nev, kjo per ty
Green-Tea.jpg
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Sofra durrsake !

heee me dy gota kurgje me 5 filloj trullosem :D kshu qe mos ki frik dhe e kam pa sa xhentellmena jeni ju ehhhhhhhhhhhhh ...
Nevi mire flm zemer po ti .. ??
caj-boronice.jpg
ta solla sic me pelqen mu Nev meqe se percaktove ...

Mire edhe une ,flm e dashur,e duku me shpesh nga shoqeria jone ne forum se na ka marre malli :* :*

E sa per pjaten siper me salmon mos e pyet mi Levion ,nje dy e ca shkruan ai ,merri pjaten e ik vrap ahhahahahahaah :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Sofra durrsake !

Kila, ma kerkoi mua dhe jo ty, pastaj ketu jemi te sofra durrsake, ti je nga durrsi ec dhe pak majtas pastaj djathtas, pastaj 25 km drejt dajtit keshtu qe mbaj rradhen.
Nev, kjo per ty
Green-Tea.jpg

Levio ta paca borxh ..:) hahahahahaa,flm shume prej sofres tuaj,zoti ua shtofte bereqetin e sojnin.
Naten e mire e shyqyr qe jeni mire,mos rrini shume e ikni gjume mbylleni sofren se dimer e ftohet :p
 
Titulli: Sofra durrsake !

Mire edhe une ,flm e dashur,e duku me shpesh nga shoqeria jone ne forum se na ka marre malli :* :*

E sa per pjaten siper me salmon mos e pyet mi Levion ,nje dy e ca shkruan ai ,merri pjaten e ik vrap ahhahahahahaah :p

Une per ate pjate salmoni te gjemoj ty me vrap nga pas moj, upssssss me fal Kilen desha te them dhe nuk e leshoj po s`ma dha............prape pjaten e salmonit lol
 

Kila

VIP
Titulli: Sofra durrsake !

Po un ja dhash cajin Nevit qe mos te te lodh ty mo se kam rrespekt te vecant per ju durrsaket :p
Nev do dukem zemer kur te kem koh ;)
Eh levv mbaj se si du me ngecin ne fyt po smi dhan me zemer :p:D
 

Kila

VIP
Titulli: Sofra durrsake !

Po un ja dhash cajin Nevit qe mos te te lodh ty mo se kam rrespekt te vecant per ju durrsaket :p
Nev do dukem zemer kur te kem koh ;)
Eh levv mbaj se si du me ngecin ne fyt po smi dhan me zemer :p:D
 
Titulli: Sofra durrsake !

Po un ja dhash cajin Nevit qe mos te te lodh ty mo se kam rrespekt te vecant per ju durrsaket :p
Nev do dukem zemer kur te kem koh ;)
Eh levv mbaj se si du me ngecin ne fyt po smi dhan me zemer :p:D

Ti kam dhene me zemer, me mendje, me ........trup dhe me shpirt lol
 
Top