Sofra e Burrave

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
mersardhket n'sofer burrave ,

kush din tridhet fjalet e rakise mund ofrohet n'sofer t'burrave.
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra e Burrave

Ne sofren e burrave ule edhe burrneshat keshtuqe
mireserdhe e miresejugjej


LOL
 

Quku

Marakli Krapit
Pe: Sofra e Burrave

Mqs burrnia mvaret sa din me i knu rakis t'pjerdhsha mu n'burrni se po shkoj am mire ka sofra grave :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Pe: Sofra e Burrave

O quku mos thuj te pjerdhsha burrnin mer se sban ktu mes burrave , ti nese do me shku ke sofra grave shko e na lexo i her filxhan hahahha na lexo fatin
 

Quku

Marakli Krapit
Pe: Sofra e Burrave

Ma mire ne mes t'grave si preci :D
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Pe: Sofra e Burrave

Mirmbrema sofra e kujt esht e kjo?e burrneshes a e burrave ?
 

MasteR

I'm offline
Pe: Sofra e Burrave

Ku jane burrat more...arfellina vetem une kam mbetur per ty :p tjeret paskan vdek
 
Redaktimi i fundit:

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pe: Sofra e Burrave

Ku jane burrat more...arfellina vetem une kam mbetur per ty :p tjeret paskan vdek

Sa shumë kërkoke dhe ti, ku ka më burra mo sot :p ..
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e Burrave

Avash re master se per mrrokell jom i pari un ktu lol , dhe nga vorri cohem ;)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Sofra e Burrave

Hahaha paskeni hap dhe sofer burrash....sa e tunduar jam tani me hap nje vend vec per grate dhe une, me emrin "banjo e grave" :p (meqe aty rrin grate duke be thashetheme jo per gje)
 
Titulli: Sofra e Burrave

A ka ndonje burrnesh me u rreh me mu sonte? lol
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Sofra e Burrave

Hej Macoman .....do sherr ti?

[video=youtube;C-u5WLJ9Yk4]http://www.youtube.com/watch?v=C-u5WLJ9Yk4[/video]

LOL
 
Redaktimi i fundit:

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Sofra e Burrave

Qa po lypin grat ktu ej ? Mule kapne fshisen, po ju thirr
 
Titulli: Sofra e Burrave

Hej Macoman .....do sherr ti?

[video=youtube;C-u5WLJ9Yk4]http://www.youtube.com/watch?v=C-u5WLJ9Yk4[/video]

LOL

Po se kam ca dite qe s'te kam rraf lol
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Sofra e Burrave

shpalos aftesite te renditura mire dhe bukur dhe qarte.....kujdes e vleresoj shume bukurshkrimin :p
 

Shej

Sirius
Titulli: Sofra e Burrave

A ka ndonje burrnesh me u rreh me mu sonte? lol

Termi burrneshe ka dale nga kanuni Leke Dukagjinit. Ne veri ishte shume e rendesishme qe familja te drejtohej nga burrat, ne rast se burrat e familjes vdisnin/vriteshin atehere nje nga grate e zevendesonte rolin e tij. Ato nuk martoheshin kurre prisnin floket visheshin si burrat dhe kuvendonin si burrat.

Se di a do te me pelqente te me therrisnin burneshe mbas kesaj :)
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra e Burrave

Pse mos ka mbetur gje e mire ne termin burrneshe...apo edhe burre? Nuk ka me 2 R tani ka vetem burnesh dhe bur...
 
Titulli: Sofra e Burrave

shpalos aftesite te renditura mire dhe bukur dhe qarte.....kujdes e vleresoj shume bukurshkrimin :p

Si burrnesh qe je: A pranon ti çash drrute, te ndezesh oxhakun,te besh darken te hekurosesh,te lash & shplash...te me bosh dhe yzmetin si ne kohen e zamanit? dhe mos ta hapesh sqepin fare?
Me rast se nuk je dakord...pranon te dhunohesh sadopak?

albert.jpg
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Sofra e Burrave

JO JO dhe JO

tha breshka ne mal
 
Titulli: Sofra e Burrave

Po ti fol per vete lere breshken...
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Sofra e Burrave

breshka coi ne fis ate 23 metershin...kam respekt per ate LOL LOL
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Sofra e Burrave

Koka mush sofra gra, ika te burrat !
 
  • Haha
Reactions: NGU
Titulli: Sofra e Burrave

breshka coi ne fis ate 23 metershin...kam respekt per ate LOL LOL

perendia breshke i hoqi dhe ato 23..qe i kishte dhene allahu lol
 

Aguero

Anëtar Aktiv
Titulli: Sofra e Burrave

o burra lidhni rrypat se koka hy grate e po ju perdhunon kush
 
Titulli: Sofra e Burrave

Ibret e la ...lol

nothing last forever oj ti shoqe...prandaj dielli ka orar me u ngrof a merr vesh or taj?
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Sofra e Burrave

Ty kur te vje perfundimi i oreve te punes?? Dmth kur e ke ate nothing last forever lol
 
Titulli: Sofra e Burrave

Avash iher co kjo pytje me speca lol

shootout2.gif
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Sofra e Burrave

Tumbullace po bej une se shef...dhe mos mi publiko fotot ti ore
 
Titulli: Sofra e Burrave

Tumbullace po bej une se shef...dhe mos mi publiko fotot ti ore

10001482_663152217104605_518129737_n.jpg


Ps./ Kjo eshte e fundit e shef sa te respektoj lol
 
Top