Sofra e Burrave

WxP

Hidrauliku
Uuuu hajt per hajer i qofy @WxP
 

WxP

Hidrauliku
Po kto dollit i kam me eks une, nji dolli per burrenesh @Marla
 

Marla

InVinum Veritas
Dollia e pare per te zotin e shpise ose per sebepin behet po Ku dini ju Cepellsat, ju eshte bere mendja hashish.😜

Ath sipas zakonit numri 2 pa grada i bie une ketu Marli apo jo mo @WxP

titulli per kontribut te shquar gjate viteve tee tranzicionit forumor lool
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
/me u ve muzik burrave ta pijne kete gote me fund x negren
Ps : ju imagjinoj me gota rakie para te lokali fshatit Duke degjuar kengen e borzilokut ,kemisha zberthyer deri te gjysma e barkut ,ndonje prej jush edhe me kanatjere te bardh ,te djersitur dhe duke ndjere muziken me levizjen e kokes.Thjesht perle 😂
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Ath sipas zakonit numri 2 pa grada i bie une ketu Marli apo jo mo @WxP

titulli per kontribut te shquar gjate viteve tee tranzicionit forumor lool
Si fillim pije nje me fund si denim jashte radhes se dollise dhe per intimidim te dolli bashit.
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Kta burrat qe nuk njohin rregullat e dollise, te kalojne urgjent nga dhoma e grave e te bejne byrek!
 

WxP

Hidrauliku
/me korrupto dolli bashin me 2 rromune italie rri urt tani ose ik ne shkoder lool
 

WxP

Hidrauliku
Hajde mer nji me eks per çermajotin ton lool
 

Marla

InVinum Veritas
/me korrupto dolli bashin me 2 rromune italie rri urt tani ose ik ne shkoder lool


edhe ti chatist kujtoja se ne te dy e Moni 3 ishim te vetmet specie virtuale pa provu chatin

moosssssssssssss do me beni te ekspoloroj kete disipline te re hormonale virtuale lool
 
Top