Sofra e Burrave

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Sofra e BurraveTermi burrneshe ka dale nga kanuni Leke Dukagjinit. Ne veri ishte shume e rendesishme qe familja te drejtohej nga burrat, ne rast se burrat e familjes vdisnin/vriteshin atehere nje nga grate e zevendesonte rolin e tij. Ato nuk martoheshin kurre prisnin floket visheshin si burrat dhe kuvendonin si burrat.

Se di a do te me pelqente te me therrisnin burneshe mbas kesaj :)
We can lead today si "ladys" pa patur nevoje per nderhyrje estetike ?
 

NGU

Wild child full of grace ?
A ka bujrum o burra?
Se buken e kam sjell vet ?
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Vetem mos na flisni per seksin ?
 
  • Haha
Reactions: NGU

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Grat e kan zakon mos me u perzi n ket teme nderkohe ulet avash avash e pret burrat sic e do zakoni .
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Pe: Sofra e Burrave

Hahaha paskeni hap dhe sofer burrash....sa e tunduar jam tani me hap nje vend vec per grate dhe une, me emrin "banjo e grave" :p (meqe aty rrin grate duke be thashetheme jo per gje)
Hape se shum e ke vonu , kshu hyni nga 5 gra pernjiher ne banjo sic e don zakoni .
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Hi burra , do na e qisni 1 teke dhe na 1 cop djath per meze .si ju kam .
 
Top