Sofra e katunareve !

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Ne kete sofer jane te ftuar te gjithe ata anetare qe prejardhjen e kane nga fshati, qe edhe pse pijne jack dhe gin, poshte tavolines mbajne broken e dhalles, per ata anetare qe kur u pyesin nga jane, vonohen disa sekonda sa te pergjigjen, per ata anetare qe edhe pse vete mund te vishen me firmato, nenat i kane me shamija :haha:

Ketu ushqehesh vetem ne sofer e ngrohesh vetem me oxhak.

Tregu ndodhet poshte baces, speca, kastraveca, tranguj, patate e surrat patate. Pija e preferuar eshte rakija bukuroshe dhe kenget qe kendohen jane te gjitha popullore.
Dhomat jane te ndara, ne konak burrat dhe grate ne nje ode te erret ku grijne sallate tere diten duke bere thashetheme nen ze.

Naten mund te perzihen, pa merak. Kafshet gjithashtu jane shume te dashura, kemi lope rrace, dele rude, qen stani, mace sy drite, gomar ne pension etj etj.

Bujrum o katunare ne sofren tuaj ( Mos u merakosni per corapet e grisura, por ato dreq kembesh laheni atje poshte ne perruan me uje te akullt.
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Pershendetje sofra katunare po un qe jam nga qyteti a kam vend ketu per me u ul :)
 

Adrenalina

GoC TiR0né
Nostraaaaaaaaa o shejton :haha::haha::haha:

Une s'jam katunare por kam qef te vij per vizite ne katund se i kane gjerat e freskta... :)


Lejohen qytetaret per vizite ? ;)
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Epo c'na dolen te gjithe qytetare te 2002-shit lol

O Polisi, je i mirepritur, vetem mos u ul mbi sofer aman se do te djege byreku me hithra te pasmet, beji kembet kembekryq dhe dridhe te kuvendojme.

Une katundar jam, pavaresisht se lindur e rritur ne qytet. :)
 

Elushe

Vogëlushe


Une katundar jam, pavaresisht se lindur e rritur ne qytet. :)

Nuk je vetem jo. :kercim: Qenkam nje e shtepise ne kete sofer une i bie te rri ne kembe dhe te pres mysafiret me raki edhe kafe.

Por nuk na the Nostra, a duhet te veshim fund e pantallona bashke :D
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Mire se ju gjeta sofra!
 

Aurora

Anëtar Aktiv
Nuk je vetem jo. :kercim: Qenkam nje e shtepise ne kete sofer une i bie te rri ne kembe dhe te pres mysafiret me raki edhe kafe.

Por nuk na the Nostra, a duhet te veshim fund e pantallona bashke :D

Sigurisht kule ose dimia :D
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Nuk je vetem jo. :kercim: Qenkam nje e shtepise ne kete sofer une i bie te rri ne kembe dhe te pres mysafiret me raki edhe kafe.

Por nuk na the Nostra, a duhet te veshim fund e pantallona bashke :D

Ti katunare lozonjare, ritet tona i paske harruar fare. Pantallonat siper penevrekeve, fundin mbi pantallona.

P.s Jo make Up, thontje te prere shkurt, duart me kallo dhe te kapesh 100--shin per 12 sec.

Miresevjen Hostel, ishte lidhur langoja ? :kercim:
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Ti katunare lozonjare, ritet tona i paske harruar fare. Pantallonat siper penevrekeve, fundin mbi pantallona.

P.s Jo make Up, thontje te prere shkurt, duart me kallo dhe te kapesh 100--shin per 12 sec.

Miresevjen Hostel, ishte lidhur langoja ? :kercim:

Jo jo zgidhur po sme hane mua qente jemi :shoke:
 

CoNNecT

Administrator
Nostra, ku mund te aplikoj per nje 15-ditesh pushime andej nga ty... Me kane thene qe frekuentohet shume :p
 

Hostel

Anëtar i Nderuar

Hostel

Anëtar i Nderuar
Po ne fshat ose katun ai nuk quhet kreykatunar ai qe perfaqeson katunin por quhet kryeplak.
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Mirembrema o sofra e kryekatunarit!!!

Ti sensu je e shtepise ketu :bum

Connect, te vish se do shkojme ne stan, do dalim per gjah, do hame kerpudha e luleshtrydhe. Pastaj po qe i zoti, andej nga burimi hehhehe
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Ti sensu je e shtepise ketu :bum

Connect, te vish se do shkojme ne stan, do dalim per gjah, do hame kerpudha e luleshtrydhe. Pastaj po qe i zoti, andej nga burimi hehhehe

Sa per luleshtrydhe po vi dhe une me ju se me pelqejne shume
Ajde mire se t gjeta kryeplak
 
Redaktimi i fundit:

Jeta

Anëtar i Respektuar
O katnar, du nji fli t'oborrit. A njeve? :p
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Sa per luleshtrydhe po vi dhe une me ju se me pelqejne shume
Ajde mire se t gjeta kryeplake

Jam kryeplak, jo kryeplak, mos me detyro te te bind ndryshe :kercejme:

Edhe ta dish qe katunaret jane besnik, per aq kohe sa dhite jane ne stan LOL

Kujton ti se vetem luleshtrydhe do hash, kemi dhe arra per te nxire duart dhe kalli misri qe do i vjedhim tek barakja e nje plake qorre.
 

vitk

Anëtar i Respektuar
plasen dallimet dhe keteja nejse jemi ca rracista me njeri-tjeterin ne shqipetaret
megjithate pershendetje te gjithe katunaret
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
O katnar, du nji fli t'oborrit. A njeve? :p

Pe nga te kemi mi kacurrelse se na trembe laren qe e kemi shtatezene :D

Cfare na ke sjelle ne ate torbe, karten e digitalb-it aahahhah
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
plasen dallimet dhe keteja nejse jemi ca rracista me njeri-tjeterin ne shqipetaret
megjithate pershendetje te gjithe katunaret

O vitka, rracist eshte ai qe thote qe jam qytetar, a kupton mer jahu. Cfare rakije ke pire keshtu qe qenke bere thumb oiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 

Aurora

Anëtar Aktiv
Jam kryeplak, jo kryeplak, mos me detyro te te bind ndryshe :kercejme:

Edhe ta dish qe katunaret jane besnik, per aq kohe sa dhite jane ne stan LOL

Kujton ti se vetem luleshtrydhe do hash, kemi dhe arra per te nxire duart dhe kalli misri qe do i vjedhim tek barakja e nje plake qorre.


Shihe katundari sa besnik eshte, don te plaqkis nga plaka qorre:D
 

Humbesi

Anëtar i ri
Pershendetje sofra.. uroj t'jeni mire i here. Une po dal t'laj kembet per nja gjysem ore meqe Nostra e paska vene edhe si kusht pastaj do kthehem. :p
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Pershendetje sofra.. uroj t'jeni mire i here. Une po dal t'laj kembet per nja gjysem ore meqe Nostra e paska vene edhe si kusht pastaj do kthehem. :p

Miresevjen humbes. Tani ajo eshte pune e grave, por mqs kemi dhe digitalb, te ece koha pak me hapin tone :D

:motor:
 

Elushe

Vogëlushe
I tmerrshem je Nostra LOL LOL LOL, po c'me rrin menjeane, shko prit nje qengj se shikon qe kane ardhur gjithe keto mysafir, duan mish te pjekur ne helle :D
 

vitk

Anëtar i Respektuar
O vitka, rracist eshte ai qe thote qe jam qytetar, a kupton mer jahu. Cfare rakije ke pire keshtu qe qenke bere thumb oiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

faktikishte jame esell fare plako se jame si me gripe
ndoshta e kame gabim por sic e dine te gjithe qe katunare ne shqiperi e perdorin per ofendim .Pastaj hapni dhe sofrat e laluceve,malokeve etj etj kur nuk qenka ofenduse
terhiqem prape n q se eshte gabim une thjeshte e kapa temen nga ana kritike
 
Top