Sofra e katunareve !

2ntythree

Anëtar i ri
pse ri dreq, kshu i prisni miqte ju? ku jam mesu une me keput fruta e me hyp ne peme ore. une jam mesu me mi servirur ne tavolin . :bum

qenkemi mësu me kondita këtej e :manikure:
ksaj i thonë të falin gomarin, e sheh nga veshët :D
 

Gjermoni

Antar Internacional
Lajm nga fshati eshte ky :
Gomari ime palloi mushken e Nakut dhe e la shtat zan pa dijeni hahahaa
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Ktu osht pazari katunarve se mu ka maru gjalpi ene veza:D

Kur bohet pazari ktu:p

Pershendetje iher per te gjith:D
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Gjithmone me te futme e kane kto katunaret :p

E kan çu kilen e groshes ne tavon LOL

Duhet ta kesh tavanin shum te ulet ti se ska munci:p :D
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Adrenalina sa e apasionuar qe qenke mbas ketyre gjerave:p

Nese femra kenaq duke ber ashtu gjerash edhe mushka normal se eshte kenaqur:p :D:D
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
He mo sofra ckemi si shkojne punet.
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Neper qytete po shemben pallatet, eh sa rehat jemi ne ne sofer duke rehatuar allatet :D
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Jo te tere zonja qytetare une jam akoma zgjuar sot me kane vene roje se mos vjen ujku naten!
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
o katnar na keni bezdis me dybekun tundeni me vone se qe ne 5 te mjesit tu e tun ska lezet do flej qytetari gjume
 

Adrenalina

GoC TiR0né
Jo te tere zonja qytetare une jam akoma zgjuar sot me kane vene roje se mos vjen ujku naten!

Hajde roje hajde :D po te bej icik shoqeri qe mos merzitesh :kercejme:

o katnar na keni bezdis me dybekun tundeni me vone se qe ne 5 te mjesit tu e tun ska lezet do flej qytetari gjume

lal je i sigurt qe ishte dybeku :eek:hh: se kta katnaret i kane krevatet e vjeter ene bojn zhurme LOL
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Hajde roje hajde :D po te bej icik shoqeri qe mos merzitesh :kercejme:
[/B]

Ke pare ti ske pare roje sexy ketu ka me mire LOL.Ok ok po une sdi te kercej edhe aq mire.:kercejme:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Hajde roje hajde :D po te bej icik shoqeri qe mos merzitesh :kercejme:lal je i sigurt qe ishte dybeku :eek:hh: se kta katnaret i kane krevatet e vjeter ene bojn zhurme LOL
e di qe se ke keq ti dhe mundet pranaj kan nga 15 kalamoj kto dreq po qe en 5 te mjesit re me ket pune hej zot na ruj sa kno gjeli zjohet gjeli tjeter dhe shko ne kotec medet sa te tmerrshem qekan katnaret po pranaj i shef neper tragete e aviona me dixhitalb :) ika naten goc tr
 

kitrra 123

plak gjufurrak
O katunar :gjujpeshk:e mo as grat nuk qenkan kesajde :puthdore: ore keta krejt ne pune qenkan me duket :dong: ashtu ore punoni token se llafosemi ne mbremje :dance:
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Dola nje dite ne qytet dhe lexova nje tabele ku shkruante stomatologu X. Per cfare eshte ky, per tu rregulluar stomakun qytetareve, boh s'e kuptoj LOL
 

orakulli

Anëtar i Respektuar
Jane pikerisht zakonet e mrekullueshme te katnareve,qe mbijetojne shekujve e shekujve.Sot esht kenaqesi e ralle,sepse jemi i vetmi popull ne Bote qe i bejme darkat familjare dhe me te fisit ne fshat ashtu si beheshin shume e shume kohe mepare.Ka nji dollibash dhe nji ndihmes dollibash.Ka nje radhe per te folur,per te pire.Dhe me bukura eshte kenga pa instrumenta ajo me "iso".Humor popullor,qeshje natyrore,mendime te thjeshta por me rrenje te thella.
E dua popullin tim ,i cili edhe sot ka te thkesuar tej mase ndjenjen e shoqerise dhe pastertise ne maredhenit e thjeshta midis njerezve si dikur shume e shume mijevjecare me pare.Pa kompleksitetin e berjes keq dhe me seriozitetin e burrerise te vertete.Ky populli ka kenaqesi kur mblidhet e duke grene, duke pire dhe njekohesisht diskuton per tema nga me te ndryshmet.
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Konaku me oxhakun e burrave, sofren ne mes miqte me te rendesishem ne cepat e oxhakut, mezet me turshi, shishet e rakise, grate e perkushtuara, qenin qe pret ne oborr per nje kocke, jane ver8 thesare !
 

kitrra 123

plak gjufurrak
O katunar :eek:hh::eek:hh:yrysh burra se na ra ujku :dance:
 

genxi

Anëtar i ri
Ku jane kto katunaret e re amon :D
Kto flejn me pulat per zotin :p
po qe i paske qejf shume katunaret ti mi goce

ca te bojm ne katunare kan mbaruar punet neper ara.. tani vje dimri vetem gjum ka..:)
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Pershendetje sofra !

Si eshte atmosfera ketej nga katuni yne ???

Bora ka zbardhur malet e jemi mbledhur buze oxhakut, bujrum per ndo1 meze turshi :D
 

korado

President
Titulli: Sofra e katunareve !

Pershendejte sofra.Kam pas 1 shok ne femijeri qe ishte katunar,dhe mbaj mend se kam shkuar nje here ne katund me te.Po ta mbaj mend se sa jam kenaqur atehere!Ne themi qyteti,ku ka si katuni! Ajer i paster etj etj.Sikur te isha ne katun,kush do te ishte si une.
Larg streseve te shkolles,do luaja dhe do kullosja delet dhe lopet dit per dit,do te vija edhe teqe ne pyll!Ne na mbyti tymi makinave.
 
Top