Sofra e katunareve !

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Sofra e katunareve !

Mire se ju gjeta katundare :dance: Them se grate do na bejne nje drek te lezetqme kendej pas nje mungese te shkurter :cheer::cheer:he mo gra levizni boqen se krisi dhuna familjare :grusht2:
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra e katunareve !

Sot eshte vertete koha per feste. Bora maleve ka rene, keshtu qe te shtrohet sofra :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e katunareve !

po te shtrohet pra tye shtrohet po na nxirr na i gje se ngele tu fol duam faktet o nostra
 

mirela

DODONA hajmali
Titulli: Sofra e katunareve !

hahhahahah
C'me kujtuat me kete shishen e dhallit nje te forte made by mirela
Sapo kisha filluar pune ne nje institucion teper serioz. Erdhi ora e drekes dhe do dilnim per te ngrene , une bleva nje shishe me dhalle e ktheva. Me pyeti nje koleg se c'kisha blet=re Dhalle , - i them une nga pshati jam e mall per dhallin kam Qe atehere me vune nofken fshatare e une qe bera ca dallime Fshatari ehste nje shkalle me lart se qytetari e dy shkalle me larte se katunari
Mirese u gjeta sofra e fshatareve , po keni ndonje vend me qasni dhe mua se ngordh per pak dhalle
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra e katunareve !

Kemi vende bosh sa te duash Mirela, sps disa fshatunare kane dezertuar dhe jane maskuar mes qytetaresh lol

Angel, bujrum kur te duash cfare te duash :D
 

mirela

DODONA hajmali
Titulli: Sofra e katunareve !

Kemi vende bosh sa te duash Mirela, sps disa fshatunare kane dezertuar dhe jane maskuar mes qytetaresh lol

Angel, bujrum kur te duash cfare te duash :D

hahahahhahaha nostra sa i madh je
hahhahahahhaha e bukur kjo , kane dezertuar hahahhahahahhaha
me kujtove kohen e atij vulehumburit me keto dezertimet hahahhahaahhahahahhahahahahhahahha
Mos vdeksh ti ooreeeee
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e katunareve !

hah ae mora vesht hade se po gatuaj un sot se te jet per ty na le me majt barkun me dor plako ishalla ju pelqen tamam si ne katun do hani buke sot
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra e katunareve !

ne krahasim me Europianet ne shqiptaret jemi katundar te gjith, ndoshta dhe shumica e ballkanit.
une jam katunar kam lind ne macukull te matit jam krenar me teper per kullen 700 vjecare ku kam lindur.
ku do qe shkoj ne vend te par vendos Macukullin pastaj Matin ose burrelin si qender.

nuk do kisha marre kurre nje vajze qytetare per grua,per vecse nje katunare te thjeshte.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e katunareve !

o zoti sofres lopen e ke tek stalla ? se neser ne mengjes do pi qumesht te fresket do fus turinjte tek cicat hahah do e thith vet se te kenaq qumshti i fresket ne mengjes
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra e katunareve !

o zoti sofres lopen e ke tek stalla ? se neser ne mengjes do pi qumesht te fresket do fus turinjte tek cicat hahah do e thith vet se te kenaq qumshti i fresket ne mengjes

Miremengjes, vetem kujdes se do na mbytesh :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e katunareve !

haha plako ate lopen qe me paska ber pearcing tek cica hahaa ate du aty do pi qumesh sot ne mengjs se qeka lop qeflije ajo te keqen e katunin cdo gje e fresket
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e katunareve !

ku jeni o katuni o katunar me pulat fleni gjume ju oo katuni zjohuni e na sillni pak raki se mka shku menja sot
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e katunareve !

shi dreqi shi un du raki kjo do pule ishalla na i sjellin te dyja e i fusim 1 te pime te pa pame katunaret jan tu mjel lopen ne kete ore hahahh prandaj ska njeri ktu
 

Gigolo

Anëtar i ri
Titulli: Sofra e katunareve !

po mire presim ne se dhe qumshi na duhet me bo kosin qe ta hajme pas te pimes, se sikur te shplan stomakun,..........
 

Drenusha

Anëtar i ri
Titulli: Sofra e katunareve !

Dmth gjitha gjerat vijne nga katuni!!!!...........pfffffffffff sa tem palidhje asht hapur,,,,
Se po te hym ne thelb te kesaj gjith kemi ardhun nga katunet!!!
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e katunareve !

Dmth gjitha gjerat vijne nga katuni!!!!...........pfffffffffff sa tem palidhje asht hapur,,,,
Se po te hym ne thelb te kesaj gjith kemi ardhun nga katunet!!!

haha pse pa lidhje moj ktu gjen qumesh te fresket ke sofra ime gje raki e droge nese sdo qumesh hajde bohu tap
 

Drenusha

Anëtar i ri
Titulli: Sofra e katunareve !

hahahahahah do vi do vi ;)
Tema mu duk paksa ngacmuse....sikur kan ber dallime ketu !!!
Megjithate its ok....
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra e katunareve !

Drenushe, mos u trego katunare ne botekuptim, aty jemi qyteterim me vete ne...fshatunaret !
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e katunareve !

hahahahahah do vi do vi ;)
Tema mu duk paksa ngacmuse....sikur kan ber dallime ketu !!!
Megjithate its ok....

jo mi yllo se ska dallime ktu dmth ka pak se qumeshtin ktu e pi te fresket hahah sa e bo lopa hahah
 

Gigolo

Anëtar i ri
Titulli: Sofra e katunareve !

po pse ca kujtove ti??????????
dhe goce ec perpara dhe jo mrapa si karklecat...
hajde anej nga sofra durrsake dhe dje droga sex dhe rokenroll
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e katunareve !

po pse ca kujtove ti??????????
dhe goce ec perpara dhe jo mrapa si karklecat...
hajde anej nga sofra durrsake dhe dje droga sex dhe rokenroll

hahah hah sa kam qesh aty o jeta re jo ktu me lop po dhe ktu ka lezetin e vet plako
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e katunareve !

disa foto te bera sot ne mengjes ne katun shikoni sa e mbajne veten lopet hahah:lol::lol:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e katunareve !

o i zoti shpis ka je bre se kam 3 dite tu te prit mke 1 teke raki borxh e du raki thene ose kumbulle dhe mani e pranoj se kjo rakija rrushit mka dal prej hunesh
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Sofra e katunareve !

menjehere jashte ata pa toke !!!
 

genxi

Anëtar i ri
Titulli: Sofra e katunareve !

menjehere jashte ata pa toke !!!
une kam toke po se kam pare ka 1 vit se cfar eshte mbjell:gallate:

epo katunar pa tok ska ..
 

Adrenalina

GoC TiR0né
Titulli: Sofra e katunareve !

O katunar, na ka shku menja per nje zog te vogel :D

Pershendetje per te gjithe ato qe e ndjejn veten katunar :fluturverdhe:
 

AjSi

...
Titulli: Sofra e katunareve !

Nncnccncncn edhe sofer katundaresh...vetem kte nuk e kisha pare akoma :)
 
Top