Sofra e katunareve !

TIGRI

Anëtar i ri
Titulli: Sofra e katunareve !

Nncnccncncn edhe sofer katundaresh...vetem kte nuk e kisha pare akoma :)

pse nga te kena ty moj katunare haaaaa haaaaaa haaaaa
mos u ofendo bej shaka :puthje:
 

gerrard73

Anëtar i ri
Titulli: Sofra e katunareve !

Pershendtje te gjithe, ndoshta ne kyte teme ndihem si ne shtepi, fshatar kam lindur fshatar do te vdes.
 

sensuu

sweet
Titulli: Sofra e katunareve !

po eshte nje shprehje :katunar e more burr edhe sikur t'i nderrosh dhe 7 lekure,qytetar t'i s'behesh kurrrrrrrr ahahha


ka lezet,fshatunare LOL
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
me ka shku menja per qumesht te fresket me kujtohet dikur shkoja e pija direkt tek cica lopes qumeshtin a lum si ju katunaret juve po qe ju kendon gjelli
 

gafi

Anëtar i Nderuar
o katunar pershendetje si i keni bashqet ej a eshte bere pjepri dhe bostani hiq
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
o katuni merni lopet e zbrisni ne qytet zjedhjet ju presin
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Sofra e katunareve qe nga tash eshte zone e lire :gjujpeshk::gjujpeshk: goca uluni shlire se nuk ka mina :eek:hh::eek:hh:ketu jeni nen protektoratin katunar me tre samurajet vitk, kitrra e angel_devil :dance::dance::dance:deri sa te pastrohet forumi nga imperialistet qe shfrytezojne frytet tona :fantazem
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
hahahhahahahahahahahahahhahahahah ahah ahaha ah
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Meq erdhi kjo bashkfshatarka tani ndihem me i sigurt :puthdore:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Angel & vitk amanet gocat dhe forumin se me tradhetoi gjumi :motor::motor:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
kitrra katunaret nuk flejne bejne roje te ara me miser...ahaha


eshte urdher te keqen eshte urdher :motor: o gjume oooo pasojat :gjujpeshk: kshu qe ruaniu ju arat une neser ju sjell mengjesin :puthdore:
 

El'Mejor

Daja
Ca ti bojm jemi edhe katunar :p Lol sa te papam jeni :p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Ju te dy katunaret siper mire se ju gjeta....
shi kjo o katunare un jam prej durri ri ncncn mos me ofendo hahaha
Pershendetje Sofra KaTuniiiii :p

Ca ti bojm jemi edhe katunar :p Lol sa te papam jeni :p

o shoqni na boni gati noi kile domote zemer kau, se na ka shku menja

pershendetje te gjithve

pershendetje mire se ju gjeta dhe mire se do me qerasni hahaha
 

lola.fr

Antar Aktiv
Pershendetje katundar.Me pelqen ushqimi i katundit prodhimet e qumeshtit dhe pulat :p...mund te me sherbeni apo ketu eshte vetsherbim hauhuahauh
 

El'Mejor

Daja
Meqe ska njeri tjeter po e bej une rolin e katunarit pa shkoll :D Urno goca ca do pije ti ?
 

Kejla

Anëtar Aktiv
mire se rrini o katunare e mire se ju gjej :D
 

Kejla

Anëtar Aktiv
ueeeeeeeeee
si nuk me uroi asnjeri mireseardhjen , po keshtu e kane traditen katundaret tone'
me zhgenjyet
se prisja kete sjellje
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e katunareve !

ueeeeeeeeee
si nuk me uroi asnjeri mireseardhjen , po keshtu e kane traditen katundaret tone'
me zhgenjyet
se prisja kete sjellje

Mire se erdhe neser ne oren 5 te mengjesit do mjel lopen do te qeras me qumesht te fresket sic e don tradita :).
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Sofra e katunareve !

o katundar more heeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjj:eek:hh: dilni more se na ra ujku deleveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:ciaoo:
 

prishtinali4ever

prishtinali4ever
Titulli: Sofra e katunareve !

omg qfar muhabeti te koka kshtu ky more huauhauha shpresoj mos ta prishi temen se nuk kam jetu ne katund kurr

huauhauhahuhua po le ti bjen ujktu deleve se kurgjo nuk dmth se kemi plot hhuhuhuhihahiaihaihaihihahia let ushqehet edhe ai ujk plak se moti osht ksaje kreit ai na ka hanger delet bile bile i ka vra ujqit e tjer qe mos me na hanger delet te tjeret po veq aj :p
 
Top