Sofra e katunareve !

madmax

lost in the ocean
Titulli: Sofra e katunareve !

pershendtje miqe te nderuar....
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e katunareve !

hahhahahah mir e ke than :p hahhahaha


po a ka najsen per qit Katunarin a hiq :p ? hahaha

Kush do ndonje got qumesht se e keni te fresket fare pax 1 gote raki me shume ska ne katun .
 
Pe: Sofra e katunareve !

Ne kete sofer jane te ftuar te gjithe ata anetare qe prejardhjen e kane nga fshati, qe edhe pse pijne jack dhe gin, poshte tavolines mbajne broken e dhalles, per ata anetare qe kur u pyesin nga jane, vonohen disa sekonda sa te pergjigjen, per ata anetare qe edhe pse vete mund te vishen me firmato, nenat i kane me shamija :haha:

Ketu ushqehesh vetem ne sofer e ngrohesh vetem me oxhak.
Tregu ndodhet poshte baces, speca, kastraveca, tranguj, patate e surrat patate. Pija e preferuar eshte rakija bukuroshe dhe kenget qe kendohen jane te gjitha popullore.
Dhomat jane te ndara, ne konak burrat dhe grate ne nje ode te erret ku grijne sallate tere diten duke bere thashetheme nen ze.

Naten mund te perzihen, pa merak. Kafshet gjithashtu jane shume te dashura, kemi lope rrace, dele rude, qen stani, mace sy drite, gomar ne pension etj etj.

Bujrum o katunare ne sofren tuaj ( Mos u merakosni per corapet e grisura, por ato dreq kembesh laheni atje poshte ne perruan me uje te akullt.Ketu te kjo sofer e ndjej veten tamam ne shpine time.Rrofte katunaria :)
Pershendes me kete sofer Bexhetin,Hyqmetin,Xhevdetin,Kumrijen,Sanijen,Bedrijen dhe Gjylsihanen,Bedranen dhe Sabadetin bashke me Mehmetin, te gjithe komshinjte e mi ne hamallaj :D
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Sofra e katunareve !

Kom me shit ca lop e dele... jepni ofertat tuaja :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Pe: Sofra e katunareve !

Pershendetje,..zonja dhe zotrinj katundar..te respektuar te dashur dhe plote dashamirsi per katundin tone..:p:p:p...hahahahahahahha
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra e katunareve !

Ndo nje cik gjalp delje ka mbet ktej te luejm ndo nje fet buk e ta ham me ndo nje kokerr koqove a tu befsha he shif nje her :p :p :p :p :p :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pe: Sofra e katunareve !

A jane s'kuq patligjanat se jane shume te shijshem :col:
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Sofra e katunareve !

A jane s'kuq patligjanat se jane shume te shijshem :col:

Booo nga me kujtove patellxhanat :( me ka vajtur mendja per nga ato me turshi ....
U pa puna do pres dimrin sa ti bej gjyshja :gjyshe:

Mirmbrema sofra :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra e katunareve !

Booo nga me kujtove patellxhanat :( me ka vajtur mendja per nga ato me turshi ....
U pa puna do pres dimrin sa ti bej gjyshja :gjyshe:

Mirmbrema sofra :)

Te ti bej une paterxhane te mbushura se ktu e deri sa te presesh gjyshen ti esht gjitha jo koh :p :p :p :p :p mendohu e me thuaj LOL
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Sofra e katunareve !

Ncuq se ti me hedh helem :p LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra e katunareve !

Ncuq se ti me hedh helem :p LOL

Jo moj jo se ste hedh helem ty une jo pa merak ja do e shikosh vet do ha une para teje pastaj ha ti :p :p :p LOL
NEJSE SHIF E BEJ UNE KTU JAM :p :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra e katunareve !

Per ktunart si ty dhe si mua ka vend kudo LOL LOL JEMI TE CIVILIZUAR NE ::p :p :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra e katunareve !

po ca jan keto sofra ama dasem keni ketu apo ca!!
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Titulli: Sofra e katunareve !

po ca jan keto sofra ama dasem keni ketu apo ca!!

Do dasme ti ty befsha kalo andej nga sofra e vlores dhe meru vesh me teta zinen per dasem :p :p LOL LOL
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Pe: Titulli: Sofra e katunareve !

Do dasme ti ty befsha kalo andej nga sofra e vlores dhe meru vesh me teta zinen per dasem :p :p LOL LOL

mir mir se thash mos keni dasem e nuk me keni dergu ftes kendej
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Titulli: Pe: Titulli: Sofra e katunareve !

mir mir se thash mos keni dasem e nuk me keni dergu ftes kendej

Po sben zina dasem pa te sjell ftesen ty jo e ka merak ajo po e harroj do ja kujtoj une :D :D :D
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Pe: Titulli: Pe: Titulli: Sofra e katunareve !

Po sben zina dasem pa te sjell ftesen ty jo e ka merak ajo po e harroj do ja kujtoj une :D :D :D


ashtu pra se kam hallin si te vishem bukur un aty
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra e katunareve !

Sa me pelqen si shkruan ky hapesi i temes :skuq:
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Sofra e katunareve !

Ooo sa na ka shku menja per i cik kos deleje.....dhe per ca kumlla shine.
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra e katunareve !

Ne mungese te nje sofre qe te me pershtatet mua me shume prejardhje, do vi ketu.
Se ne fund te fundit te gjithe prejardhjen nga fshati e kane :p
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Sofra e katunareve !

Ooo sa na ka shku menja per i cik kos deleje.....dhe per ca kumlla shine.

ueeeeeeee kam kos deleje ne frigoriger ika ti fus nje pershesh LOL LOL LOL
 

Lela_Dr

Donatorë
Pe: Sofra e katunareve !

Du dhe unaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra e katunareve !

Sa me mungojen ata zoqet e fshattit te pjekur ne pursh :( :( me qejfin me te madh shkoj ne fshat ne cdo koh te jet :p :p
 

cent

...Lontano
Titulli: Sofra e katunareve !

Ju uroj te gjitheve gezuar vitin e ri 2013..Jete e shendet.fat mbaresi ne familje

9sgopg.jpg
 

MasteR

I'm offline
Pe: Sofra e katunareve !

Mbrema...dhe nga une si pjese e kesaj sofre
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Sofra e katunareve !

Neser ka thene Babadimri ka me u ngjit edhe n'katun :hellou::hellou:
 

Element

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra e katunareve !

Hey katunar , ça osht kjo, pse nuk shkruani ? siç duket gjumi dimëror zgjatë shumë ..... LOL
 
Top