Sofra e katunareve !

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra e katunareve !

Pershendetje, Paska Dhe sofer per katunaret se disha un. :hmm:
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Sofra e katunareve !

Ka ndon je vec meje ketu :p
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Sofra e katunareve !

Po si mpaska shpetuar kjo tem mua :p
lol shyqyr qe u kujtu dikush per ne qe kemi origjinen nga fshati :)
 

Delirium

No description ...
Titulli: Sofra e katunareve !

Po pse kush ka lind ne new york nga anetaret e forumit ? Te gjithe fshatare jane :p
 

Delirium

No description ...
Titulli: Sofra e katunareve !

Ncuk :D
Une edhe pse kam lind ne nje qytet cdo vere shkoja ne fshat kaloja pushimet :D
Ishte qejf ne fakt kur milje lopen gjithe ai gjoks plot qumesht :p
Ose ruaje delet :p
Ska noj gje pune fshati :D :D
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Sofra e katunareve !

A ben dhe gjys katunar e gjys qytetar, te jesh pjesmarres ne kete sofer? :D pasi mund ndodh i kemi dyjat...
 

Delirium

No description ...
Titulli: Sofra e katunareve !

Marla mire shoqja fshatare ..si je ti ? :p
 

Marla

InVinum Veritas
Titulli: Sofra e katunareve !

Hajd mo bereqsvers mire. Isha kshu maje Parisit Brukselit Romes New Yorkut por vallai kshu si ne katunin tem nuk gjeta vallai lool

Ca bohet nga ty? A ta kane xanun token apo te kane qellu kojshu te mire? Lol
 

Delirium

No description ...
Titulli: Sofra e katunareve !

Hajd mire boll :p
E kan xanun te ardhurit o Marla edhe oborret po na marrin :p
 
Kjo teme eshte diskriminuse.. protestoj
ne jemi si qarshi....lol
 
Top