• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra e shqiptareve te Maqedonise!

po ti re me ke thene hahahah apo jo lodh aq shume sa qe ke haruar ca ke folur hajt nejse po ta falim LOL
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
po lerem moj mua ce jam rraskapit nga puna sme bejn as syt e as ce ckam fol LOL
 

Royal

Anëtar i ri
Hey, si ja coni, shqipetare nga Ilirida, edhe pse shteti qe kam paraqite ketu eshte Zambia, nuk jam nga afrika, jam nga IJRM aktuale, po nuk desha te paraqitem, sepse do te me duhej te ndroja shteti se shpejti, ta ktheja nga Maqedoni, ne maqedonia e re apo maqedonia e veriut, prandaj me mire Zambia se sa nje shtet pa emer. LOL
Po si ja coni ju atje nga IJRM?
 
Hey, si ja coni, shqipetare nga Ilirida, edhe pse shteti qe kam paraqite ketu eshte Zambia, nuk jam nga afrika, jam nga IJRM aktuale, po nuk desha te paraqitem, sepse do te me duhej te ndroja shteti se shpejti, ta ktheja nga Maqedoni, ne maqedonia e re apo maqedonia e veriut, prandaj me mire Zambia se sa nje shtet pa emer. LOL
Po si ja coni ju atje nga IJRM?

hahahah po pse nuk e vendove shqipen me dy krena hahahahah nesje mire se erdhe ne sofren tende :) Po thua qe je nga maqedonia e pyet si eshte andej :D
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Hey, si ja coni, shqipetare nga Ilirida, edhe pse shteti qe kam paraqite ketu eshte Zambia, nuk jam nga afrika, jam nga IJRM aktuale, po nuk desha te paraqitem, sepse do te me duhej te ndroja shteti se shpejti, ta ktheja nga Maqedoni, ne maqedonia e re apo maqedonia e veriut, prandaj me mire Zambia se sa nje shtet pa emer. LOL
Po si ja coni ju atje nga IJRM?
mirse na erdhe shoku je i mir se ardhur klb ne sofren ton kenaqu me iliriden :) urdheroni cka doni me pi me ngren kemi delizen ju sherben me gjith zemer
 

Royal

Anëtar i ri
Flm, po u be paksa vone, nuk mbaj me, flm per mikpritjen, urdheroni edhe ju tek sofra dhe oda Dibrane kur te doni.
 
mirse na erdhe shoku je i mir se ardhur klb ne sofren ton kenaqu me iliriden :) urdheroni cka doni me pi me ngren kemi delizen ju sherben me gjith zemer

hahha po po kemi edhe polisin qe ju sherben e dini sa mire se mua me qun pertace e thot me ironi ate se sherbej me gjithe zemer LOL - me mire i thoni atij tju sherbej + qe eshte tani ne USA dhe atje eshte ende heret - eshte me i kthjellet - shih te ne sa ka vajt ora hahahahah

ok shaka keto royal mund te na porositesh ndoj gje te te sjellim me qe ne vizitove per here te pare e radhes tjeter sherbehu vet se je ne shtepine tende :D hahahah
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Flm, po u be paksa vone, nuk mbaj me, flm per mikpritjen, urdheroni edhe ju tek sofra dhe oda Dibrane kur te doni.
pu na doli Dibra ketu po si shkojsh si kalojsh a je mejr te pershendes klm shoku mene , perveshi krat dhe aj futu edhe ti ne pun je ne shtepin tande LOL
 

Royal

Anëtar i ri
Nuk e di, meduket se Dibra nuk eshte ne harten e Ijrm, ahhahaha, de fakto sepse dejuro akoma e kemi. Do ti pervishem punes, te ndimojme krahinat e pacliruara. LOL
Respekte
 
Deliza******* si te kam..me kishte munguar sofra jote..mir se ju gjeta

mire se erdhe perseri ne sofren tone :ciaoo: eshte kenaqesia jone te te kemi perseri ketu .... i mirepres me shume deshire ardhjet e tua tek ne :puc
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Shum flm................ju prsh te gjitheve
 
flm brazili :) .une do ha vetem dredhezat se ato preferoj me shume :D
 

princesha

Warrior Princess
hej pershendetje vajza...
si po ja kaloni...
a me ftoni edhe mua per dark dicka, apo ndonje desert me mire....
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
mirse erdhe everlast ne sofren tone bujrum :)
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
o pipilia qe be merrne ho, ta dini qe zemra po dhem se koxha tahmaqare jom veq hajt se sot po du me bo sevap:D:p...deliza ty veq ni trosh po ta jepi:p:D....:puc ty e kejt tjerve e mos u tranoni shum tu bo zhurum se ktu ka njerz qe po don mi kqyr lajmet rahat qyh:Dun kishi po du mu kulturuLOL....
 

Aurora

Anëtar Aktiv
o pipilia qe be merrne ho, ta dini qe zemra po dhem se koxha tahmaqare jom veq hajt se sot po du me bo sevap:D:p...deliza ty veq ni trosh po ta jepi:p:D....:puc ty e kejt tjerve e mos u tranoni shum tu bo zhurum se ktu ka njerz qe po don mi kqyr lajmet rahat qyh:Dun kishi po du mu kulturuLOL....

Jo vec tahmaqare por edhe hajnesh, shihe si me ka vjedh burekun LOL :kiss

Pershendetje te gjitheve!
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
Jo vec tahmaqare por edhe hajnesh, shihe si me ka vjedh burekun LOL :kiss

Pershendetje te gjitheve!

valla me t'kallxu drejt ja kom vjedh ni far tipi qe e kish emnin dyqysh di gogel qashtuLOL veq zaher ai ta paska marr ty, mos ti tan diten me lop e pula normal qe njerzia ti grabitin gjonatLOL...qitna noj pite qysh din ti moj, qitna ho se un deri n'3 sot po du me honger pite, ani qa ka lezet per lukthin n'tre t'nates me mush ynyrLOL...:puc folt..
 

Aurora

Anëtar Aktiv
valla me t'kallxu drejt ja kom vjedh ni far tipi qe e kish emnin dyqysh di gogel qashtuLOL veq zaher ai ta paska marr ty, mos ti tan diten me lop e pula normal qe njerzia ti grabitin gjonatLOL...qitna noj pite qysh din ti moj, qitna ho se un deri n'3 sot po du me honger pite, ani qa ka lezet per lukthin n'tre t'nates me mush ynyrLOL...:puc folt..
LOL po me duket se qat tipin e paskim vjedhe te dyjat LOL

Sa te pushoje pake,e ju qes najsen :D :kiss
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
LOL po me duket se qat tipin e paskim vjedhe te dyjat LOL

Sa te pushoje pake,e ju qes najsen :D :kiss

po thu qe munet mu idhnu aa:D hajt be se veq e qlirojna pak uqkurin e nreqen gjonat:haha: (kur thot vllau jem: "vet fol kjo e vet keshLOLLOL)

ani thot noj sen, qkadush be veq qokollat t'qenefit mosLOL...un qef kisha pas me ma myt ni pul, qato me brek shekshi:D..
 

Aurora

Anëtar Aktiv
po thu qe munet mu idhnu aa:D hajt be se veq e qlirojna pak uqkurin e nreqen gjonat:haha: (kur thot vllau jem: "vet fol kjo e vet keshLOLLOL)

ani thot noj sen, qkadush be veq qokollat t'qenefit mosLOL...un qef kisha pas me ma myt ni pul, qato me brek shekshi:D..

LOL

Per ty edhe larishen me gjithe knus e pre LOL

 
Private conversations
Help Users
    Top