Sofra Elbasanase!

Hostel

Anëtar i Nderuar
Mire se ju gjej Elbansalli te forumit kjo eshte sofra jona vendi ku te gjithe ne edhe pse ma do mendja qe nuk jemi shume mund te mblidhemi!
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
hostel sofer e varfer shume spaska kokerr robi
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
A do na jepni ndonje ballokume Elbasani.
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Po po si jo nje do ?
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Dy na bejne dem nje boll e kemi.
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Urdhero merr sa te duash!
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
po me posten sma dergon dot se kam hall se mos me thermohet tani.
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Me mire keshtu sesa me poste ashtu qysh jane rruget ka rrezik qe te mos gjesh gje me ne pako.
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Mir e ke se keshtu ka ndodhur ketu i dergojne me pako dhe nuk ju vine.
Po ti dergoje me ACS eshte kompani e madhe.
Kushton nje 30 Euro po ballokumja do vije gjysmen te pakten.
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Mir e ke se keshtu ka ndodhur ketu i dergojne me pako dhe nuk ju vine.
Po ti dergoje me ACS eshte kompani e madhe.
Kushton nje 30 Euro po ballokumja do vije gjysmen te pakten.

Sdashke hic zotrote,nese cke ti per disa dite vi vet ne Elbasan une ta sjell personalisht une!
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
ckemi knej nga sofr hostel a po ma nxjerr nji birre se mu tha goja se kam bere gjith ket rruge per te ardhur ketu
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Ben te hyj ketu se ne Elbasan kam qene vetem njehere kalimthi.
Po nga i bie nga ketu fabrika e cimentos?? :p:p
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Ckemi sofra mir jeni ketej Lejohen Durrsaket ketej me ??
 

Lolita25

So EmoTionaL
Ben te hyj ketu se ne Elbasan kam qene vetem njehere kalimthi.
Po nga i bie nga ketu fabrika e cimentos?? :p:p

ec drejt,pastaj ne kthesen e par majtas...nja 100 metra me andej hyn ne rruginec e par te shkruar me gur :p
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
ec drejt,pastaj ne kthesen e par majtas...nja 100 metra me andej hyn ne rruginec e par te shkruar me gur :p

Lolita nuk pyeta per TV ALDI,,,fabrika e cimentos thashe :p:p:p
 

baby-angel

Thpilt
Pershendetje per te gjithe Elbasanllinjte/Elbasanllijet se jane si shpirt.:puthje::dance:
 

Gjermoni

Antar Internacional
Na perzut po apelum ne gjykaten e shkalles se lart ne Kukes edhe e fitum gjygjin na i kthyn prap Pronat :D
 

Gjermoni

Antar Internacional
Mire se erdhe vllai nga kosova shpresoj tja kalosh mir ne qytetin ton kaq te bukur dhe aq harmonik .
 

`FaLCo

eLbaSanLLi Mor bAb!
Pershendetje sofra ime e dashur,
pershendetje ju patriote dhe ju miq te sofres tone, shpresoj tja kaloni sa me mire ne mesin tone! :kercim:
Kalofshi sa me mire te gjithe!
 

bella

Anëtar i Nderuar
Nje pershendetje patrioteve ti mi....Elbansallinjve te gjithe ku ndodheni, Ju uroj nje te djele te bukur.

:puc
 
Top