Sofra Elbasanase!

Ylli-1

Etnoshqiptar
Pershendetje per tere Elbasanin. Mire se ju gjeta sofra miqesore.
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Po ca ti bejmo o gjerman jemi ne minorance ne ketu!
 

_King_Arthur_

Mbret i Elbasanit
Pershendtje sofra me e embel e forumit :)

Pershendtje patriote dhe patrite , me ka marre malli shume per qytetin tim dhe pse nuk kam shume kohe qe jam larguar . ju pershendes te gjitheve .

ps:bella hajde ktu ti mi qeras njerzit se nuk do merren burrat te qerasin miqte .
 

bella

Anëtar i Nderuar
hahahaha....ke shkuar edhe ne amerike ti , po me ato mendime ee qe gruaja duhet te servir LOL...meqe je ti ne shtepi, leviz jepi ndonje kola cunave dhe limonate vajzave.

Une po ulem...me servir ti ndonje gje nga amerika :p
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Per mua nje red bull meqenese filluan qerasjet ketej!
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Mire se ju gjeta elbasoni si po ja kaloni hostel si te kam plako shtyhet na i cike do te jepja retbull me gjith qef vetem se kom probleme me pc dhe me profilin sarrij te bej postime me figura se di svej dot bashkangjitje ti si ja kalon shtyhet na icike
 

bella

Anëtar i Nderuar
Per mua nje red bull meqenese filluan qerasjet ketej!

Uaaa alkool do ti oreeeeeeeee :p ..
redbull per hostel
nje aperitiv per king
dhe birre per ate angel devilLOL
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit


Uaaa alkool do ti oreeeeeeeee :p ..
redbull per hostel
nje aperitiv per king
dhe birre per ate angel devilLOL

bella rrof lali per birren me ishte thare fyti skom pi fare te sofra nuk bej dot bashkangjitje jeni shum te mire GJITHMONE MIKPRITES ELBASONI
 

bella

Anëtar i Nderuar
ahahaha...epo meqe do iki thash vetem per sot...se heren tjeter ska, do servirni ju mua LOL

ika naten e mire sofra dhe ju te gjithe.

Kush do me qerasi me ndonje gje qe une do e pelqej...do kete nje pije tjeter nga une :D
 
Redaktimi i fundit:

Hostel

Anëtar i Nderuar


Uaaa alkool do ti oreeeeeeeee :p ..
redbull per hostel
nje aperitiv per king
dhe birre per ate angel devilLOL

Ika une po kthehem me vone.
Red bull te bene me krahe!:bum:bum:bum
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
meqe sofra me beri rrespektin urdheroni
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
O angel do me besh tap me zor me duket sot?
 

Gjermoni

Antar Internacional
te lumshim kamet re bab te falt zoti jarebi qe na erdhe ne shpi bujrum sic i themi ne knej ka anet tona ulu ta marim vesh i her re bab :D
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Ne vend angel jepi ti qeras se une se kam marre rrogen akoma
 

Gjermoni

Antar Internacional
Hostel mos ta ni plako se kom un per te gjith ;)

Porosisni cere tju doj zemra faturat bjerjani dakut ktu .
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
E mire pak raki per mua ti shkojme rende e rende muhabetit!
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
ore skom pretendime una birra du nga ato ma te lirat vetem alkol te kene brenda
 

Gjermoni

Antar Internacional
Plako ty kom me te cu ne Labinot ke ajo fabrika birres un e kom me ta fut zorren ne goj edhe vazhdo per jet nate ti plako :D
Hostel kadal mer plak se rakia i fjal osh po kur e pi e veren ca fjale ka qen ;)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
paskam me vdek me zorr ne goj car qefi overdoz birre hallall gjermono dhe un kom me ardh po rruges per ne dr kom me i shtyp gjith policat
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
E di mo gjerman e di po une sdo pi aq sa angel une do pi me pak.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
ca testamenti re un skom asigjo lesht vetem kam ato pa ja fal na i fukarait
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
iku edhe gjermoni piu si shume me duket.Angel kemi ngel ne te dy,hajde gezuar edhe me fund!
Naten gjerman!Degjohemi!
 
Top