Sofra Elbasanase!

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Gzuar hostel gjermoni spo e man hic far ealkolin ka fillu me u be tape shpejt
 

bella

Anëtar i Nderuar
Po elbansallinjte ku jane kete nate? po bejne qejf jashte thua :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
pse ka ndonje gje qe te shqeteson ty eee :p
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Ah sikur te ishte keshtu mo albstudent po ketu ne te gjoret qe jemi jemi ne minorance totale.
 

bella

Anëtar i Nderuar
beni muhabet, vazhdoni ju se une po iki tani...mbarova ckisha per te mbaruar...tani do shkoj te bej pak gruan :D

naten sofra
gjume te embel albstudent dhe Hostel
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Naten bella!
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Po do me rrish zgjuar tere naten pastaj lolita.
 

Lolita25

So EmoTionaL
Ska gje edhe ashtu jam pa gjum...
sa i mir qe je,o Angel eja e mesu se si duhet te sherbesh gocat :p
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Pershendetje sofra e Elbasanit. Mire se ju gjeta
 

Hostel

Anëtar i Nderuar

Hostel

Anëtar i Nderuar
Lolita nuk e di nese ke darkuar po kete ta ofron sofra
 

Lolita25

So EmoTionaL
kam darkuar po do isha budallaqe nese do i thoja Jo nje darke te till..
Po ti do me besh shoqeri? :kiss
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Po normal kot nuk jam i zoti i sofres!
 

Lolita25

So EmoTionaL
Ashtu te lumt,duhet te sjell gje me vete une apo i ke marr te gjitha pergaditjet ti persiper?

P.s.bej embelsira shuuum te shijshme :D
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Asgje mos merr te tera jane gati sot ti vetem duhet te jesh aty se per te tjerat jane gati!
 

Lolita25

So EmoTionaL
Eh...sa mir eee !Sa qejf te bej dikush darken per ty
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Kujt i thua!Ja dhe torta!
 

Lolita25

So EmoTionaL
O Hostel do shendoshem e do te fajesoj ty pastaj :p
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Po ca ti bej une mos e ha torten po ti se di ca do humbesh:p
 

Lolita25

So EmoTionaL
Sdo e humbas torten re...se gjithmon le vend edhe per embelsiren une :p
jam gurmane e madhee ee :p
LLupese
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Ashtu te lumte!
 

baby-angel

Thpilt
Per anetaret e sofres tone... urdheroni, merrni mos kini turp. :p ;)

b651dcbaec5032c073b6617baf42c48b_we.jpg


kokteil8_2.jpg


drink1-1.jpg


2731c90093e1629a34c975910321c496.jpg
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
He sofra si jeni?!
 
Top