Sofra Elbasanase!

baby-angel

Thpilt
Cbehet kendej nga sofra jone?
Si po ia kaloni? :)
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Mire mire sofra ju te tjeret si jeni?Kush po na qeras sot si dite e diele?
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
per anetaret e sofres tone... Urdheroni, merrni mos kini turp. :p ;)

b651dcbaec5032c073b6617baf42c48b_we.jpg

kokteil8_2.jpg

drink1-1.png

2731c90093e1629a34c975910321c496.png


meqene se kam pire pak doja te pija perseri pashe qe sofra ofroka pije po i pi flm shum t emira elbasani si ju kam gjermoni ku o ka ik per leshse deri tani n emsn me ate isha tu pi hahahah
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Kush do eshte i mirepritur ne sofer sot,pa asnje dallim,qeras i zoti i shtepise.
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Me te miat me te miat po ckeni ju uluni kur une them qeras qeras.
 

Lolita25

So EmoTionaL
he se un kam 10 min qe pres,po nuk shoh aske te me sherbej...dua shweps me akull :D
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Urdhero porosia gati
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Mirembrema meti mire se na erdhe!
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Kishte mbaruar akulli!
 

Lolita25

So EmoTionaL
Eeee ben me hile...je bo dembel.Po lere fare se e pi edhe pa akull :)
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Ok te shtunen qe vjen e ke me akull.:kiss
 

Lolita25

So EmoTionaL
Sheeeeeeeeeeeee cefaaaaaaarrrrrr,si theeeeeee???

te pres nje jav une per nje got me akull :S
Shyqyr qe esht ftoht jasht thuaj
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Sheeeeeeeeeeeee cefaaaaaaarrrrrr,si theeeeeee???

te pres nje jav une per nje got me akull :S
Shyqyr qe esht ftoht jasht thuaj

e mo se eshte prishur frigoriferi i sofres edhe e marr javes qe vjen nga riparimi.
 

Lolita25

So EmoTionaL
He se vi neser une dhe ju sjell dhurat nje frigorefirer...vetem me thuaj c'far e do :)
Mos te jet i shtrenjt ama se akoma nuk kam marr rrogen :D
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Zgjidhe ti na e bej taman surprize kush e di cfare frigoriferesh duhet te shese ai dyqan qe punon per dite te diel.
 

Lolita25

So EmoTionaL
Eeeee kshu kur jeton ne qytet te vogel ka te mirat dhe te keqijat.te mirat jan se edhe te dielave i ke shitoret hapur,se te gjith kan bisneze private dhe ju leverdis te punojn edhe te diellen :)
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Sa mire do vi te bej pazare tek qyteti qe jeton ti une mbase i paguaj me pak per dite te diele gjerat.
 

Lolita25

So EmoTionaL
Po re eja kur te duash :p biles do te qeras edhe un nje kafe,jo ne sofer po ne ndonje lokal :)
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Ok po e marr ne konsideracion oferten tende sapo te kem mundesi do vi.:)
 

bella

Anëtar i Nderuar
Mirmbrema te gjitheve ju ketej :D
 

baby-angel

Thpilt
Mirembrema sofra..naten e mire. :D :p
Ca behet kendej, kush qeras? :)
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Miremengjesi per tere Elasanllinjet dhe Elbasanin.
 

Lolita25

So EmoTionaL
Pershendetjeeeee sofra :)
Hostel ku je ti re,un erdha te pim kafe bashk :kiss
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
E pime lolita si jo!
 
Top