Sofra Elbasanase!

Hostel

Anëtar i Nderuar
Miremengjes Elbasani :)

Si gdhite juve knej ? ;)

Hostel, vetem qenke nga Elbasoni ktu tek forumi hé :)

Jo jo sjam vetem jane edhe nja 4 te tjere eshte bella,Gjermoni,baby-angel edhe king arthur.Kaq kam zbuluar deri tani po me pake fjale ketu elbasani eshte ne minorance.
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
He re patriota ku ju kam nuk ndjeheni hic nuk ndjeheni.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
hello hostel ja lu me ke qite rakine
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Per ty angel jo nje gote po tere shishen e meriton.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
rrofsh lali te gjith shishen se pi dot re se sdu me shku per lesh po gjysem do ta pi hajt per sofren e elbasanit qe eshte shum mikpritese dhe per ty hostel
 

bella

Anëtar i Nderuar
Ndersa une po ju uroj naten e mire sofra dhe ju djemve siper :D

Befshi gjume te embel dhe neser me vrap ne mengjes ne shkolle mos i lini oret :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Spaska këmbë njeriu që kur paskam qënë unë hërën e fundit këtu :(

Mirmbrëma Elbasani :puc
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Erdha bella ne sofren tuaj. Do me beni vend te ulem?
 

bella

Anëtar i Nderuar
Mrama sofra ca bahet knej ?

Shumë qetësi sofra jonë Gjermoni :)....hic mirë ti si je? në elbasan je tani? kot pyes për kuriozitet:D

ah...p.s ...më kë cilësuar me fjalën personazh tek tema cmendoni për antarët e forumit....flm për fjalët e tua...por personazh je ti more Gjermoni sepse edhe pse shkruan pak, ke lenë disa gjurmë të forta....ndrësa unë jo dhe aq :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
Erdha bella ne sofren tuaj. Do me beni vend te ulem?

patjetër, eja mirese erdhe, ulu pranë meje, që mos jesh vetëm dhe jo afër Gjermonit se të jep raki ai e të deh :p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
ndersa une po ju uroj naten e mire sofra dhe ju djemve siper :d

befshi gjume te embel dhe neser me vrap ne mengjes ne shkolle mos i lini oret :p

djemte siper shkojne ne pune lali vetem hosteli ne shkolle

spaska këmbë njeriu që kur paskam qënë unë hërën e fundit këtu :(

mirmbrëma elbasani :puc

mirmema lali qeke trishtu lal ja mi ku me ke mu per muhabet ops erdhi dhe gjermoni o gjermon na jep me pi se te kom ardhe ne sofer
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
patjetër, eja mirese erdhe, ulu pranë meje, që mos jesh vetëm dhe jo afër Gjermonit se të jep raki ai e të deh :p

Gjithesesi qe do ulem prane teje hahhaha pse ku tjeter? Edhepse ti me deh me aromen tende hahahah
 

bella

Anëtar i Nderuar
djemte siper shkojne ne pune lali vetem hosteli ne shkollemirmema lali qeke trishtu lal ja mi ku me ke mu per muhabet ops erdhi dhe gjermoni o gjermon na jep me pi se te kom ardhe ne sofer
Ah sa mirë, tani po ju lë ju meshkujve vetëm që të bëni muhabet për ne perlat ...dmth ne femrat :p


Gjithesesi qe do ulem prane teje hahhaha pse ku tjeter? Edhepse ti me deh me aromen tende hahahah

ahahah...mos u deh shumë se do të dhëmb koka LOL
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit

Ah sa mirë, tani po ju lë ju meshkujve vetëm që të bëni muhabet për ne perlat ...dmth ne femrat :p

HAHAH OK GJERMONO DIL NE MSN LALI BOJM ICIK MUHABET SEKRET HAAHHùù
O GJERMONO DU BIRR RE nga hume
 

Ylli-1

Etnoshqiptar


ahahah...mos u deh shumë se do të dhëmb koka LOL

Jam rezistent ndaj kokedhembjes sidomos kur dehem nga aroma femerore!
 

Gjermoni

Antar Internacional
o angel devil kjo sofra elbasanit esht bo si sofer kosovaresh plako ska mo birra vetem caj edhe limonata si dhe uj shkumini i vaket ;)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
o angel devil kjo sofra elbasanit esht bo si sofer kosovaresh plako ska mo birra vetem caj edhe limonata si dhe uj shkumini i vaket ;)

jo ska mundesi lali dhe mysliman te cmen jan bo kto knej ahahha o kosovar bleni birra re se lat nam o gjermon un si pi kto gjerat qe permene lart kur te kesh etje je i mirepritur nga sofra ime ta djegim icik
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
O gjermono e di qe jemi pak ketu po jo te na besh tiranas tani.
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Une rri jashte Elbasanit.Srri ne qytet brenda.
 

bella

Anëtar i Nderuar
Mirmbrema Elbasani.....:D
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Mbrema bella!
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pershendetje Hostel.....po he cthote Elbasani? se une vetem paradite e shoh se mbasdite kam pune :D......Ti psh cben ndonje gje ne Elbasan?
 

bella

Anëtar i Nderuar
Mirmrama thuhet elbasance jo mbrema se sjeni nga lushnja ;)

ahahhaha...Une jetoj ne Elbasan por sjam elbansallije Gjermoni, keshtu qe Mirmbrema zotrote :p
 
Top