Sofra Elbasanase!

Hostel

Anëtar i Nderuar
Ok gjerman po mua me vjen rehat te shkruaj mbrema e di qysh thuhet.
Elbasanin mire e lasha para disa muajsh tani se cbehet se di se nuk jam me ne El jam ne it.
 

bella

Anëtar i Nderuar
Ok gjerman po mua me vjen rehat te shkruaj mbrema e di qysh thuhet.
Elbasanin mire e lasha para disa muajsh tani se cbehet se di se nuk jam me ne El jam ne it.

Gjermoni vetem te kritikoj e ka mendjen :p po he LOL

Ah je ne itali, me studime apo qellime te tjera...pozitive shpresoj :D

Elbasani mire eshte , i qete me here pas here ndonje gjurulldi...

p.s haha..bera shaka per ate gjene, por flm...desha te te jepja ate qe te dhashe :D ( LOL ca kodi eee LOL )
 

Hostel

Anëtar i Nderuar


Gjermoni vetem te kritikoj e ka mendjen :p po he LOL

Ah je ne itali, me studime apo qellime te tjera...pozitive shpresoj :D

Elbasani mire eshte , i qete me here pas here ndonje gjurulldi...

p.s haha..bera shaka per ate gjene, por flm...desha te te jepja ate qe te dhashe :D ( LOL ca kodi eee LOL )

Une jam ne Itali me familjen me shkolle ne te mesme akoma.
 

bella

Anëtar i Nderuar
Une jam ne Itali me familjen me shkolle ne te mesme akoma.

Ah shume mire... dija qe isha maturant me thene te drejten, kjo ide me ishte krijuar edhe pse nga postimet ne fillim te kam ditur dicka me shume ne moshe :D
Ne elbasan ke qene per pushime?
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
hostel me jep icik raki nga ajo bmv se mka mor molli pastaj e premte sot lal jam per gerrnet kushedi nga dal sot:):)
 

Hostel

Anëtar i Nderuar


Ah shume mire... dija qe isha maturant me thene te drejten, kjo ide me ishte krijuar edhe pse nga postimet ne fillim te kam ditur dicka me shume ne moshe :D
Ne elbasan ke qene per pushime?

E kjo puna e moshes time edhe te tjere me kane thene kete.
Po qesh nja 2 jave me pushime ne Elbasan,mire mu duket sidomos pjesa para kalase e kishin shtruar bukur,do akoma te rregullohet nuk e di ne ka mbaruar po goxha pune kishin bere.Ti je ne Elbasan tani qe shkruan.
 

bella

Anëtar i Nderuar
Angel pershendeti njehere zonjat more djal...behu pak galant :p...direkt tek rakija, pupuppu mashkull tipik tjetri :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
E kjo puna e moshes time edhe te tjere me kane thene kete.
Po qesh nja 2 jave me pushime ne Elbasan,mire mu duket sidomos pjesa para kalase e kishin shtruar bukur,do akoma te rregullohet nuk e di ne ka mbaruar po goxha pune kishin bere.Ti je ne Elbasan tani qe shkruan.

Po shume ne qender te elbasanit jam :D.......po ka perfunduar ajo rruga aty, eshte per xhiro jo per makinat :)
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
hostel me jep icik raki nga ajo bmv se mka mor molli pastaj e premte sot lal jam per gerrnet kushedi nga dal sot:):)

Ore po do me dehesh keq pastaj kujdes mos pi shume.
 

Hostel

Anëtar i Nderuar


Po shume ne qender te elbasanit jam :D.......po ka perfunduar ajo rruga aty, eshte per xhiro jo per makinat :)

Mire ben nje gje me mend te pakten.
 

bella

Anëtar i Nderuar
Po pra, dicka e mire....Ne fakt Elbasani ka risorse, burime te mira per te pasur nje jete aktive dhe produktive te mire si financiare dhe shoqeroro-kulturore, por i mungon organizmi, fondet, puna e bashkise dhe shoqerise per ta bere Elbasanin nje qytet perparimtar.....Sepse Elbasani eshte akoma nje qyetet me nje mentalitet pak te vjeter e te ngadalte.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Angel pershendeti njehere zonjat more djal...behu pak galant :p...direkt tek rakija, pupuppu mashkull tipik tjetri :p

me fal lal pershendetje kisha etje dhe harrova fare spo shikoja me kush ishte ne linje me fal :(

Ore po do me dehesh keq pastaj kujdes mos pi shume.

kur te dehem un dhe gjermoni o bo tap trecereku forumit :) ta kam thon uji ne shpi time nuk eksiston vetem birre dhe vere ke :)))::):):):)
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Po pra, dicka e mire....Ne fakt Elbasani ka risorse, burime te mira per te pasur nje jete aktive dhe produktive te mire si financiare dhe shoqeroro-kulturore, por i mungon organizmi, fondet, puna e bashkise dhe shoqerise per ta bere Elbasanin nje qytet perparimtar.....Sepse Elbasani eshte akoma nje qyetet me nje mentalitet pak te vjeter e te ngadalte.
Normal,kjo gje jemi pak dembela ne.
me fal lal pershendetje kisha etje dhe harrova fare spo shikoja me kush ishte ne linje me fal :(kur te dehem un dhe gjermoni o bo tap trecereku forumit :) ta kam thon uji ne shpi time nuk eksiston vetem birre dhe vere ke :)))::):):):)

Ore po pse nuk e ben lokal shtepine ti do dalesh me fitim me beso.
 

bella

Anëtar i Nderuar
me fal lal pershendetje kisha etje dhe harrova fare spo shikoja me kush ishte ne linje me fal :(

ska problem Angel, te kam falur .:)
Kam une raki ne shtepine time, sepse babi i sjell burrit tim shpesh here, sepse babit ja dhuron nje shok i tij qe e perpunon vete :)...e kam raki shume te mire, hajde se te jap nje gote :p

ina mirese erdhe ne sofren tende (tone)....ti cfare deshiron te pish?
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Normal,kjo gje jemi pak dembela ne.


Ore po pse nuk e ben lokal shtepine ti do dalesh me fitim me beso.

po po simas teje do dal me fitim kur te njohesh shoqnin time do ndrosh ide lal i ke parasysh ato fucite e birres 5 kg ??? kur shkojme nepers festa marim me vete ato nji per person dhe e marojm hahah shoqnija eshte e tmerrshme kur vijne me me mare dal me vrap se po hyne ne shpi dhe i thash car doni me pi ma marun frigon LOL

ska problem Angel, te kam falur .:)
Kam une raki ne shtepine time, sepse babi i sjell burrit tim shpesh here, sepse babit ja dhuron nje shok i tij qe e perpunon vete :)...e kam raki shume te mire, hajde se te jap nje gote :p

ina mirese erdhe ne sofren tende (tone)....ti cfare deshiron te pish?

hahaha o sa mire un nga ktu nuk shkeputem me lal o do vdes tu pi raki endara ime :) apo sqeka raki speciale :)
 

bella

Anëtar i Nderuar
Ja nje shishe me tre gota....une ti Angel dhe ina :D

Gezuar....me fund
 

bella

Anëtar i Nderuar
Ja pra dhe gezuar ketu...Angel ku ikeeeeeeee ore :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pershendetje sofra:)

P.s. Ka gje per darke ketej se kam pak uri:p

cfare deshiron Linda...cdo gje, hap gojen e fol, ose me mire hap gojen dhe vetem ha :p
 

*Linda*

Lost out in the desert


cfare deshiron Linda...cdo gje, hap gojen e fol, ose me mire hap gojen dhe vetem ha :p

LoL bene, skam shume pretendime te them te drejten.
Nuk bej naze lehte, ama, vetem qep ncuk:D sme ec poshte ajo:p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Kofsha pule te pjekura Linda...keto kam per darek une,.....shume te shijshme...hame bashke se burri im spo vjen akom :kercim:
 

*Linda*

Lost out in the desert
Kofsha pule te pjekura Linda...keto kam per darek une,.....shume te shijshme...hame bashke se burri im spo vjen akom :kercim:


weeee te lumshin duart!
Epo mire ta kete si mesim, sdo e presim fare:p
Se gjithmone keshtu jan djemt, me vonese in tutti i sensi:D:D
(plis mos me shani, shaka ee:D dmth shaka gjysem e verteta nejse:p)
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Kofsha pule te pjekura Linda...keto kam per darek une,.....shume te shijshme...hame bashke se burri im spo vjen akom :kercim:

:qaj: :qaj: :qaj: :qaj: Po mua mi shtrige :qaj: :grusht3:
 

bella

Anëtar i Nderuar
ahahhahahaha....e vertet Linda...jane te ngadalte te vijne e te ngadalte te kuptojne LOL

Shpirti, ka edhe per ty aty moj zemer :D

Hame ne se burri spaska ndermend te vije .....le te pregatise kur te vij buke me gjalp me djath e te haje LOL

Naten e mire...ju :puc
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
ahahhahahaha....e vertet Linda...jane te ngadalte te vijne e te ngadalte te kuptojne LOL

Shpirti, ka edhe per ty aty moj zemer :D

Hame ne se burri spaska ndermend te vije .....le te pregatise kur te vij buke me gjalp me djath e te haje LOL

Naten e mire...ju :puc


Flm yllo ta therrase edhe une burrin tim mos don edhe ai pak :p
Naten yllo :puc
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Ka mbetur ndonje pjese djath per mua ne sofren tuaj?
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Kofsha pule te pjekura Linda...keto kam per darek une,.....shume te shijshme...hame bashke se burri im spo vjen akom :kercim:

O Bella ku i shef kofshat e pules tek foto ti?Mos na genje kot tani.
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Pune e madhe nuk i dua jo se ato nuk jane kofsha pule po brinje edhe berxolla.
 
Top