Sofra Elbasanase!

*Linda*

Lost out in the desert
Epo dhe ti duash, ska me,
shhhttt se nuk gjeti dot koshfat ne google, dhe i ra shkurte, si ta kap syri direkt dhe ty:p
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Sy shqiponj une ca sme kap syri.Epo mire spo i them njeriut.Shpresoj qe ju te jeni ngopur te pakten?
 

*Linda*

Lost out in the desert
Jo kam henger, po ma do mendja, e coj greven deri ne fund:D
Mire mire jo keq, si visite e pare ne kete sofer.
I lumshin duart goces.
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Po kot nuk eshte nga Elbasani vajza.I lumshin si jo duart.
 

*Linda*

Lost out in the desert
Pubblicità occulta i thojne kesaj:p ngaqe eshte nga elbasani.
Hajde iher te te pershendes dhe te uroj naten e mire, se vajti vone,
kysmet heren tjeter te vij per darke:p (dua kofsha kesaj rradhe:p)
Notte!
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Po ti hajde se cfare te duash ti te gjejm ne!
 

bella

Anëtar i Nderuar
Epo dhe ti duash, ska me,
shhhttt se nuk gjeti dot koshfat ne google, dhe i ra shkurte, si ta kap syri direkt dhe ty:p

ahahhaha...Mirmengjes ne rradhe te pare....ne te dyte :p...une realisht kisha gatuar kofsha pule, po sa ti fotografoja me celular, sa ti hidhja me blutooth ne kompjeter, sa ti shpetoja e sa ti ngarkoja fotot ne forum i rashe shkurt mire e ke Linda :D


E ne rradhe te trete......Tani si mengjes po pi kafe....doni nje filxhan tjua pregatis edhe juve, e bej kafen shume te mire :D


dscn1908jf8kh4.jpg
[/IMG]

1e189033a383ac0fa0c3d5fbc4.jpg
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
ahahhaha...Mirmengjes ne rradhe te pare....ne te dyte :p...une realisht kisha gatuar kofsha pule, po sa ti fotografoja me celular, sa ti hidhja me blutooth ne kompjeter, sa ti shpetoja e sa ti ngarkoja fotot ne forum i rashe shkurt mire e ke Linda :D


E ne rradhe te trete......Tani si mengjes po pi kafe....doni nje filxhan tjua pregatis edhe juve, e bej kafen shume te mire :D


dscn1908jf8kh4.jpg
[/IMG]

1e189033a383ac0fa0c3d5fbc4.jpg


bella, une kisha pi nje kafe me ty. E besoj se i ben te mira mu sikur je edhe vet!
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Knej ka vetem burra re bab gocat rrin neper shpija se kane frik mos i ha ujku :D

o gjermono therrite gjo ujkun ti ??:) ca birra dhe pak meze doja bejeni gati se per 1 ore vij i mar po pati na i femer te me bej shoqeri sdo ishte keq
 

Gjermoni

Antar Internacional
Po ce pyt plako sa kerkoke na jeta ti po qe per raki mir se kam zi ja 20 kile sivjet po gocat se di vallai te ishte mengjes edhe e rregullosha dicka anej ka Fakulteti :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Po ce pyt plako sa kerkoke na jeta ti po qe per raki mir se kam zi ja 20 kile sivjet po gocat se di vallai te ishte mengjes edhe e rregullosha dicka anej ka Fakulteti :D

a ok raki pra du le qe leje fare se skam kohe takohena ne oren 8 lal vendin e ke te shkrujtem te sofra durrsake ;)
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Mirembrema sofra e Elbasanit. A doni mysafir?
 

Gjermoni

Antar Internacional
Jo flm dum gra e goca preferohen mosha mbi 28 vjece se skemi kohe me u marr me pilivesa :D
 

Gjermoni

Antar Internacional
Po un i bie pragut qe te nigjoj dera hahahahaha hajde gzuar sofra :D
Elb mos u merzit plako se jeta vazhdon hahahahahaha
Ku jan gocat e elbasanit se e majn veten si Goca tmira ....
 

Tigri_Elbasanit

MjeShTëRi ThiKëS,Tigri EL
Pershendetje Sofra ime dashur :)

Pershendetje te gjithve,
si ja kaloni mir ju kam patrriota.

ca thot elbasani ane ca bahet nai gja tre nga qyteti,
palma ca thot gjall akoma asht :D

ajde gzuar se po iki iher un ja kalofshit mir bafshit qef ;)
 

Gjermoni

Antar Internacional
O tigro ckena plako ca bohet ? Ca thuhet nga Elbasani ? e di ket shprehjen ti
Elbasan o Elbasan vetem ke ty re bab bohet qefi tamam ? e papame osht komplimente.
 

Tigri_Elbasanit

MjeShTëRi ThiKëS,Tigri EL
O tigro ckena plako ca bohet ? Ca thuhet nga Elbasani ? e di ket shprehjen ti
Elbasan o Elbasan vetem ke ty re bab bohet qefi tamam ? e papame osht komplimente.Ja mir se na ke ardh iher ;)


mir mir jemi top rehat.

tani sjam ne elbasan byrazero kam ja 2 vjet larg elbasanit po them se mir do jet elbasani rrugullohet si cdo qytet ;)


ajd bafsh qef ne shoqerin ton lale :)


Pershendetje tgjithve shnet e pare ;)
 

Lauri

Anunnak
iiiiiiiiiiiiii lol kush qenka i zoti i sofres.Hooooosteeeeelllllll a do miiiiiiiiqqqq.
ps. me falni ju te tjeret se ju shurdhova
 

Tigri_Elbasanit

MjeShTëRi ThiKëS,Tigri EL
mir mrama tgjithve si ju ka baba ju mir ja kaloni jeten :)


ajde ju qeras me nje dopje raki bmw o njerez ;)


shnet bafshit qef dhe mos e vrisni trrunin :)
 
Top