Sofra Elbasanase!

korado

President
Titulli: Sofra Elbasanase!

Gjes Sofra.Si po ia kaloni?Cfare na thote Elbasani?
 

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Sofra Elbasanase!

Pershendetje sofra si jeni ca ka noi te re knej ka lagja juj?
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Elbasanase!

hello sofra si ja shput :):) na i teke raki do ma nxirrni
 

Muci-Zajes

Skifter Nate
Titulli: Sofra Elbasanase!

Angel ktu vetem raki Godoleshi ka mduket kshu pin kto ktej .
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Elbasanase!

ore te jet dhe raki leshi po vetem alkol te kete e te ma sjellin se kam qe ne 8 te mjesit qe po pres ardit ku je fut sill rakin se na vdiqe sofra meqe jam ne pritje te rakis bujrum i her se kam ardhe me peshqesh vetem me karar se ma maroni :):) o fiso bujrum dhe ti
 

korado

President
Titulli: Sofra Elbasanase!

Mirmbrema sofra.Si e kam Elbasanin?Eshte bere yll fare tani qe eshte rregulluar.Me pelqen shum si qytet.Do na qerasni me ndonje ballakume?
 

Linda5

Antar Aktiv
Titulli: Sofra Elbasanase!

mir mrama tgjithve si ju ka baba ju mir ja kaloni jeten :)


ajde ju qeras me nje dopje raki bmw o njerez ;)


shnet bafshit qef dhe mos e vrisni trrunin

hahahahah baba po si gjithmon ti ore me dopjo,po do e ngrejm bashke nje dolli per ju cunat dhe gocat e ELBASONIT:) ,hajt gezuar dhe mirse ju gjeta
sofra,baba po ne ktu nuk te lej rehat un ...hahahahha
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Elbasanase!

Keto i kam per Angel Devil jane te importume po jane te mira.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Elbasanase!

Keto i kam per Angel Devil jane te importume po jane te mira.

ska gje dhe te importume i pi un vetem alkol te jete pak me vonese mi ke sjell po me mire von se kurre rrofsh plako se po ja filloj qefit un tani
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Elbasanase!

ska gje dhe te importume i pi un vetem alkol te jete pak me vonese mi ke sjell po me mire von se kurre rrofsh plako se po ja filloj qefit un tani

Fillo fillo ti po prandaj te solla kaq shume se isha me vonese se te isha ne kohe nje shishe vetem.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Elbasanase!

haha sa qef kam un kur vike me vonese ti
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Elbasanase!

o gjermon ke tradhtu sofren tate spo behesh me i gjalle ktu ke kjo sofra hostel pershendetje plako na qisni i kafe kur tju doje qefi se alkol e drog jam full per sot ska dal akoma ajo e djeshmja
 

Tigri_Elbasanit

MjeShTëRi ThiKëS,Tigri EL
Titulli: Sofra Elbasanase!

Pershendetje dhe mir mrama sofra ime amel Elbasan.ca bahet ktu re :D


ajd pershendetje tgjithve patriota , ju paska zan gjumi :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Elbasanase!

he re ka e kam hostelin reeeee se mka shku menja per raki
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
po kshu o kur vijne mysafir dhe si qeras njeri :p
 

valëza

Antarë
Ckemi Elbasanlli/e mund te rri pak ktu se keni bezdi besoj,pasi do behem nuse elbasani,:dance::dance::dj:
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Elbasanase!

Ketu ne kete forum vetem un kam mbetur gjalle nga elbasani????????? O Hostel vetem ne te dy apo ka te tjere??? :)

te pershendes ty...e ju ofroj nga nje koktej te ftohte gjithe miqve tane :D


 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Sofra Elbasanase!

Ket sofer e kam fiksim se ka dhe bella brenda :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Elbasanase!

fiksim ti po hera e pare qe po shkel me duket.
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Sofra Elbasanase!

Po se dija mo kukul qe je ktu se ktu rri gjith diten :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Elbasanase!

hahah........bej pushim ndonjeher ska gje :p

po ska njerez shum ketej....se ka vlonjat qe jan llapazan te medhenj e ikin andej te gjithe LOL
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Sofra Elbasanase!

hahah........bej pushim ndonjeher ska gje :p

po ska njerez shum ketej....se ka vlonjat qe jan llapazan te medhenj e ikin andej te gjithe LOL

Hahahhaha hm... ca ka na i gjo te mire ktej per vec teje.... :D
Ushqim prsh... :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Elbasanase!

si e do te nxeht te ftohte :)...meqe je i ri ne kete sofer shprehu se do te plotesohen :p
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Sofra Elbasanase!

si e do te nxeht te ftohte :)...meqe je i ri ne kete sofer shprehu se do te plotesohen :p


Hm... mjafton qe ta mar nga duart e tua po dhe helm te jet... do jet i shijshem....
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Elbasanase!

hahahaah shpetove nuk servirim poizon ketej ne :pUshqim per qejfin po :p


Ushqim per shije, per te kenqaur sensin e ndjesis e te lepish gishtat :Ddhe ne fund. Ushqim per shpirtin :kiss 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Sofra Elbasanase!

hahahaah shpetove nuk servirim poizon ketej ne :pUshqim per qejfin po :p


Ushqim per shije, per te kenqaur sensin e ndjesis e te lepish gishtat :Ddhe ne fund. Ushqim per shpirtin :kiss
Hm..... Akoma sjam ngopur... :D
 
Pe: Sofra Elbasanase!

Une e dua Elbasanin, traditen dhe kulturen e tij, vajzat elbasanllije (babe :) ) akoma me shume, gatimet dhe historine e tij, dua cdo gje te Elbasanit......pervec cunave elbasanllinj :p :p :p

Respekte per Elbasanin :)
 
Top