Sofra Elbasanase!

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Elbasanase!

Pershendetje :).....Lerua gocave cunat elbansallinj :p
 
Titulli: Sofra Elbasanase!

Merabah o Elbasanlli ca bani si ja kaloni a lodheni a merziteni nai cik ??? respekte te gjithve kalofshi nje wikend sa me te kendshem sot :)
 

cent

...Lontano
Titulli: Sofra Elbasanase!

Ju uroj te gjitheve gezuar vitin e ri 2013..Jete e shendet.fat mbaresi ne familje

9sgopg.jpg
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Elbasanase!

Ja te dalim e nje xhiro ktej nga sofra e ballokumeve loool

Ore si esht sot ne elbasan akmoa po te ra 2qindlekshja ne shesh duhet ta shtysh me kemb der ne durres pa ta marresh apo esht qetsuar gjendja andej nga ju lol lol lol
 
Pe: Sofra Elbasanase!

Pershendetje per Elbasanin ne prag te festes se veres
Sa do doja t`ju pershendesja me nje kenge te kenduar nga vete korifeu i kenges popullore shqiptare por fatkeqesisht ne youtube nuk ka asnje regjistrim me zerin e tij, e kam fjalen per te madhin e te medhenjve, USTA ISYF MYZYRIN.
Kenget e tij i kendojme sot e kesaj dite ne festa e dasma, i kendojne te gjithe te medhenj e te vegjel.Elbasani ka shume gjera per tu krenuar por duhet te krenohet gjithashtu qe eshte vendlindja e Isyf Myzyrit.Ju pershendes me nje kenge te USTA ISUFIT kenduar nga Xeni e Kastriot Tusha ne Gjakove (Nese nuk e dinit kenget e Isuf Myzyrit ne dasmat gjakovare jane te perhershme dhe me te kenduarat)
 
Redaktimi i fundit:

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Elbasanase!

Pershendetje sofra Elbasanase. Do na ftoni per diten e veret ne ballakume apo te vijme te pa ftuar hahhaa
 

TrueLovE

You Have My Heart
Sofra Elbasanse!

Mire se vini ne sofren elbasanse me ce jam e vetmja :p

1235303_705199686172816_372880485_n.jpg

1239893_703612109664907_12243966_n.png

1234720_703483516344433_1952170684_n.jpg

551056_699841723375279_1087535916_n.jpg
 

Passion

Banned
b1-2.jpgBelshi!

I perket po ketij qyteti,e i'a vlen te vizitohet. :)

Foto te marre nga google,e pse te miat s'jane ne kualitet,por vertet ish i Bukur. :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Kam nevoje per shume informacione historike rreth Elbasanit. Cilet autor, studiues dhe historian do me sugjeronit te cilet jane marre me Elbasanin? Po libra, artikuj shkencor?

Pres sugjerime. Flm :)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Soulinaaa bej e noj Ballokume meqe qenke tu porosit gjonaaa. ahahahhahaha
 

Hera

Banned
Nje pershendetje per kete sofer

λήψης.jpeg
 

jana80

Super Moderator
Kur pashe ket foton me rane te fiket nga yndyrnat e larta ne gjak ?

E kthej mrapç ate likun qe te nisa pa foto :p

Elle, si Elbasonlli te dukem un ty bab? ?
Eshte me sh se yndyre eshte buk me "buk"me yndyre
 
Top