Sofra Emigranteve ...

El'Mejor

Daja
Ja edhe nje sofer per tere emigrantet ..


Ju ftojme tere ne `Sofren e Emigranteve` Ktu jane te mirepritur shqiptaret qe ndodhen kudo ne bote azi afrike europe amerike .. Myslimane e krishtere ...Hani pini si ne shtepi tjuaj ...Shresoj tja kalojme mire bashke ....:)
:djalle:
 

El'Mejor

Daja
Hajde e nisim me nje birra shqiptare , Gzuar angel_devil , gazolina qe jan online :)
2125.jpg
:djalle:
 

El'Mejor

Daja
Gzuar edhe nje here te shofim edhe shqiponjen tone bashke me birrat kuptohet ;)albania-beer.gif
:djalle:
 

loyalx

Muslim
Paqja dhe me meshira e Zotit qofte mbi ju te gjithe.
Ju pershendes, e mire se vini te gjithe...

Buke e kryp e zemer.

Besniku....
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
hallall hallall ca sofre o kjo re hahah o patriot mire se te gjeta ke sofra jote :)
 

El'Mejor

Daja
Gzuar grupo :) Hajde i fusim naj gote vodka ...:)
vodka_1.jpg
:djalle:
 

El'Mejor

Daja
hallall hallall ca sofre o kjo re hahah o patriot mire se te gjeta ke sofra jote :)
Sna prure ndonje gje re erdhe me dure bosh : Vjen eri ne sofer edhe thote erdha une papap sa korrnac :pfrozen_vodka_bottle.jpgHajde se po sjell une :D

:djalle:
 

Gazolina

Moskokecarese
Rrofsh Ducati...ju rujt zoti emigrant ...hajde Gezuar ore edhe pse nuk jam emigrante po ju respektoj ;) Ika ika
 

El'Mejor

Daja
Rrofsh Ducati...ju rujt zoti emigrant ...hajde Gezuar ore edhe pse nuk jam emigrante po ju respektoj ;) Ika ika
Gzuar lali kisss :):djalle:
 

gorgona

Goc Tironce
gezuar te gjitheve
 

El'Mejor

Daja
Une jam barman pini porosisni cfare tju doje zemra , me se doni ta fillojme sot , gorgona folcfare do deshiroje te sjel une tani ??:)


:djalle:
 

El'Mejor

Daja
velvet_edie_cocktail.png
Ja solla c kokteile per gocat te bera nga vete une kiss goca , gzuar ..:)


:djalle:
 

El'Mejor

Daja
bohemian-cocktail.jpg

Martini goca posacerishtper ju do ju sjell sa te doni ..:):djalle:
 

El'Mejor

Daja
n5010677925006_MED.jpg
Ja dhe per gjithe cuna anembane bote , gzuar djema ;):djalle:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
hajde hajde ktu qeka sofra gerrnetes si spash 1 emigrabnt vec shishe plot pash kjo eshte imitimi sofres se qefit ;)
 

El'Mejor

Daja
Ik re edhe ktee the re :(:djalle:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Ducati sdhaka ina u bere dhe ti emigrante eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Po kjo sofer eshte vetem per emigrante qejfllinj, apo edhe hallexhinj?Nejse si do qe te jete mire se ju gjeta o imigrante.
 

El'Mejor

Daja
je cola per ty ina :)new-coca-cola-bottle.jpg:djalle:
 

El'Mejor

Daja
Po kjo sofer eshte vetem per emigrante qejfllinj, apo edhe hallexhinj?Nejse si do qe te jete mire se ju gjeta o imigrante.
Per tere grupo , si per emigantet hallexhinj e qeflin , ktu eshte per tu mbledhur e per tu argetuer po pse jo te diskutojme edhe problemet qe kemi :)


:djale:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Per tere grupo , si per emigantet hallexhinj e qeflin , ktu eshte per tu mbledhur e per tu argetuer po pse jo te diskutojme edhe problemet qe kemi :)


:djale:

ca problemesh re hahah se eksiston nje teme e till hahah sa qef tkom un ty hahahah
 

El'Mejor

Daja
Ku oshte mer ?? Se nuk e dinkam ..


:djalle:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
hahaha sa u trem hahahahah hahaha sa kam qesh ktu re eshte ste pelqen hahaha
lali kam mor dokumentat hahah per 4 vjet lol :p tashi jam bo afro amerikanoalbanese hahahahaha
 

El'Mejor

Daja
Hahaha ma fute 1 -0 mbaje mend cfare kam per te bere :D

:djalle:
 

El'Mejor

Daja
qesh mire kush qesh ipari :p


:djalle:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
ket ca e din ca se din :) prit i her te futem ne chat te cmen icik sarandiotin hahahahh tja bej nihmen rrumpall :) ej ku qekn aemigrantet re :(
 

El'Mejor

Daja
Paskan ik emigrantet larg fare mer amon :(:djalle:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
he re ducati ka na 1 emigrant ktej apo jo e paske lon sofren bosh po vazhdove kshu ska me u fut njeti :)
 
Top