Sofra Emigranteve ...

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Sofra Emigranteve ...

plasi alkoli sheshit ketej ..... tu qeras me alkol sma mban xhepi .... sju mbetet qefi tu qeras me prodhime vendi juve te emigrimit
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Emigranteve ...

plasi alkoli sheshit ketej ..... tu qeras me alkol sma mban xhepi .... sju mbetet qefi tu qeras me prodhime vendi juve te emigrimit

hahahahhahahahhahaha LLALLE
me tfutme na ke qeras :p:p:p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Sofra Emigranteve ...

Nje red bull desha une...ju rujt zoti :D
 

Labja

Antar Aktiv
Titulli: Sofra Emigranteve ...

Mire se ju gjej te dashur emigrant ne sofren qe na bashkon:ciaoo:
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Emigranteve ...

ku na bashkon kjo sofra ne se nuk e di adresen :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Sofra Emigranteve ...

O emigrant qa ka me hanger ketej? :merzitje:
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Emigranteve ...

Pershdnetje sofra e emigrantve ju pershdnes nje her dhe ju uroj nje fillim jave sa me te mbar :D

Gjithashtu ju mirpresim sa me shpejt per pushime verore se na jan cpuar xhepat neve ktej LOL LOL LOL
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Sofra Emigranteve ...

un ju sjell guzhinen italiane nese ju pelqen :p:p

Jo, moj jo mos na rendo barkun tash se nuk eshte as kohe dreke as mengjesi e as darke :p Ndonje frut nese ju ka shpetu nga dimri: Molle, portokalle :qershi:
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Emigranteve ...

une du rizo alla milanese :p
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Sofra Emigranteve ...

Mire se ju gjej e mire se rrini.. Prsh from London

stock-photo-color-photo-of-a-glass-of-whiskey-and-a-pack-of-cigarettes-74212282.jpg
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Emigranteve ...

emigrante t'marume paska itu :p
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Emigranteve ...

Vampire a ke hanger naj krah pulet se kto hani ju ne Uk :p
 

SELSAJ

Mysterious_Girl
Titulli: Sofra Emigranteve ...

ja tju pershes dhe un njihere juve meqe dhe un hy ne kte rang ...emigrante dhe un
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Emigranteve ...

Mirmbrema Te gjith emigranteve kudo qe ndodhen. :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Emigranteve ...

Mirmbrma Sofra ka ndo nje emigrant ne itali ktej lol
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Emigranteve ...

ReNdEx Pse ne itali rrin ti re? Mos pyt per emigrantet se jan ne mendime nga kriza :p
 

ElsaVl

Antar Aktiv
Titulli: Sofra Emigranteve ...

O vlonjat ata emigrantet nga italia po kerkoj edhe un di gje ti nga kan perfunduare :p
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Emigranteve ...

Pershendetje, Kot qe pyes se e di qe nuk ka shijakse ktu, ndoshta del ndonjera me origjin :p
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Emigranteve ...

Me qene qe sofra qenka per Emigrant degjoni radio Emigrantin ku muzika shqip na bashkon

[video=youtube;qC-ac9vNaco]http://www.youtube.com/watch?v=qC-ac9vNaco&sns=em[/video]
 
Titulli: Sofra Emigranteve ...

Nje pershendetje per te gjith emigrantet kudo qe ndodhen...

 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Emigranteve ...

Lloj lloj komentesh lexova ketu edhe asnjeri nuk kish vendosur ndonje video,keshtu qe po vendos une nje video me pamje nga Shqiperia.


[video=youtube;puP1Z39T-HE]https://www.youtube.com/watch?v=puP1Z39T-HE[/video]
 
Titulli: Sofra Emigranteve ...

A ka ndonje emigrante qe ofrohet vullnetare per Yzmetllik?? e kam te nevojshme,,
Nr tel: e keni ne redaksine e forumit, vetem emigrante serjoze qe duan burre lol

me dashuri Zoteria 52 lol
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Emigranteve ...

 
Redaktimi i fundit:
Top