Sofra Emigranteve ...

Hera

Antarë i Respektuar
Ju perdhendes dhe une si emigrante qe jam
 

Hera

Antarë i Respektuar
Nje buqete per kete sofer qe eshte nje brenge e shpirtit

Nueva-Real-Touch-naturales-Touch-PU-flores-rosas-ramos-de-la-boda-con-tallos-12-rosas.jpg
 

Desa

“The truth can be a bad choice for a wise man”
Staf në FV.AL
Ka dikush nga vendi i pinguinëve dhe arushave të bardha? Jo për gjë, por të qajmë halle e derte....
 
Ka dikush nga vendi i pinguinëve dhe arushave të bardha? Jo për gjë, por të qajmë halle e derte....
Vallaj larg jena... po ti fol se noshta i qajm nga larg :)
 

Desa

“The truth can be a bad choice for a wise man”
Staf në FV.AL

Desa

“The truth can be a bad choice for a wise man”
Staf në FV.AL
@L0v3rM4n edhe më mirë se këtu klima, njerëzit krejt akull. Na mungon një zemër e ngrohtë që të na kujtojë gjakun e nxehtë që rrjedh në dej..:)
 
@L0v3rM4n edhe më mirë se këtu klima, njerëzit krejt akull. Na mungon një zemër e ngrohtë që të na kujtojë gjakun e nxehtë që rrjedh në dej..:)
Une isha nis per canada , por po ma bejn gogol te gjithe... kam frike se do perfundoj edhe une si ty lol.... me mire do iki ne londer :)
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
@L0v3rM4n edhe më mirë se këtu klima, njerëzit krejt akull. Na mungon një zemër e ngrohtë që të na kujtojë gjakun e nxehtë që rrjedh në dej..:)

njerezit Jane bere akull dhe ne troje
Jane ftohur ska me love sinqeritet dashamiresi etj etj

ky mesazh ishte per @Desa po se ca bera se di lol
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Ka noi emigrante nikoqire te sistemuar mire jashte shtetit me pune e dokumenta?
Pyes per nje shok qe kerko nuse me letra. Flm lol
 

Desa

“The truth can be a bad choice for a wise man”
Staf në FV.AL
@Imp4cT ka po si jo...por janë materializuar si tepër kohëve të fundit. Iku ajo koha e të rënit në dashuri me shikim të parë :lol:
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
@Imp4cT ka po si jo...por janë materializuar si tepër kohëve të fundit. Iku ajo koha e të rënit në dashuri me shikim të parë :lol:
Ska gje, as ai sdo kshu dashuri te nxituar, pranon te shihen jo iher por shume here, te bisedojne tema te ndryshme qe te njihen me mire. Nese i ngjit pastaj te prezantojne familjet ne SKAJP E u kry. :p
 
6A7B38F3-3B81-462A-9A4D-A3571F325342.jpeg

Kur me pyesin ca eshte kjo? i them everything:p
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Ka dikush nga vendi i pinguinëve dhe arushave të bardha? Jo për gjë, por të qajmë halle e derte....
Tregoja naqes hallin tand per i par t'baj derman😋
 

Desa

“The truth can be a bad choice for a wise man”
Staf në FV.AL
Përshëndetje o zaptues/e të të gjitha skajeve të botës 😁

6EB4FFDE-B011-4F81-ABF4-E2634A9AA7A1.jpeg
 
Top