..Sofra Fierake..

Love

βeℓℓe â๓e
....Kaq vite e vite ky forum si nuk pashë sofrën e më të bukurës: Fierit

Si lalucja më e vjetër e forumit :D po hap sofrën e qytetit tim të dashur..

..... Mirë se të vini dhe sillni ndonjë byrek me vete.. :pete:


Jemi Fierakër me shpirt kudo të jemi e kudo të vemi.. Jemi nga një tokë e lashtë shqipëtare..

:zemer: ....Apollonas përjetë
.. :zemer:

[video=youtube;GR-mKHdES0Y]http://www.youtube.com/watch?v=GR-mKHdES0Y[/video]
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: ..Sofra Fierake..

Po se pe pra se po prisnin lalucet qe ta hapnje ti :D.. Mire se te gjej o i zoti shpise .... Une skam gatuar gje se spata kohe, plus prezenca ime them se mjafton :p
 
Redaktimi i fundit:

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Po se pe pra se po frisnin lalucet qe ta hapnje ti :D.. Mire se te gjej o i zoti shpise .... Une skam gatuar gje se spata kohe, plus prezenca ime them se mjafton :p

Haha e pra qënkan shuar fierakët këtu për kaq vite ncnc kot sesi po e shikoja sot viset shqipëtare dhe se pashë qytetin tim eu thashë ska mundësi :)

Hajde mirë se erdhe dhe me këmbë të mbaë

E tërhoqe pak zvarrë kur hyre mi? :p

Të bëftë mirë kafeja me qumësht .. Për ty hun :puth:


kafe-caffe.jpg
 

Endrra

VIP
Titulli: ..Sofra Fierake..

Per bese ,,skam qene noj here ne Fier, po ketu ne fv kam njoft 2 fieraket me simpatike qe mund te egzistojne @Akull dhe @Love. Muahhhh :love
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Femra nese ska burra nuk hy une
Jeni shume thashethemxhie ju :p

Haha sa shtrigë e keqe je :p .. اi duam burrat ne mi burrat më shumë për të prishur punë janë ..
A për thashetheme ufff jemi të parat ne :D :p
Ke ndonjë thashethem të ri ti? Ec mos rri kot :p


Per bese ,,skam qene noj here ne Fier, po ketu ne fv kam njoft 2 fieraket me simpatike qe mund te egzistojne @Akull dhe @Love. Muahhhh :love

Deksha muahhhh mu në zemër ty se flori ma ke :puth:..

Goca cfarë do pini se sot më keni kamarjere përfitoni :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: ..Sofra Fierake..

Femrat thashethemexhie? Burrat e sotem jane bere me keq se grate moj, mos me bej te them emra tashi :p, haha....
Endrra normal qe me simpatiket ke njoh perderisa jane te vetmet qe njeh ::p,
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Femrat thashethemexhie? Burrat e sotem jane bere me keq se grate moj, mos me bej te them emra tashi :p, haha....
Endrra normal qe me simpatiket ke njoh perderisa jave te vetmet qe njeh ::p,

Haha epo foli çik nicktjeter se mendon të kundërtën..

Jo jo mos i qit emrat LOL se kush duron kunjat nëpër forume nuk ia kemi ngenë :D..

Soul miss you :(.. na prishi punë ky chati forumit oiiii do hidhem në grevë para shefit të madh u pa puna se ndryshe nuk kemi gjë goca :p
 

Endrra

VIP
Titulli: ..Sofra Fierake..

Endrra normal qe me simpatiket ke njoh perderisa jave te vetmet qe njeh :,
...po ste falet ky lapsus ta dish... E kam thene une ju Tironsit u fillon shqiperia ne Durres e mbaron ne Vore lol


PS: njoh njoh dhe ca te tjera live...po me mire te mos flas per to lol
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: ..Sofra Fierake..

Flow fierak??

Gjeta parajsen me duket :p

Ej o Lovi pse thone te gjithe qe fieri dallohet per femra te bukura?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: ..Sofra Fierake..

Love miss u 2 :(, po he pra ti je dhe me ngjyr te kuqe, pse smsove si te rregulloje catin po u merje me figurinat :p,,, :*

Endrra, o tkeqen durres - Vore ske hy ntiron ala mi :p, je tu fol me Soulin jo me Lostin:p, haha... mendova mos kishe njohur vetem kto te dyja se kshu u kuptua nga shkrimi... ej po sa rob njeh dhe ti mi, une vetem ktu mka ra rasti me fierake dhe vlonjat psh :D
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: ..Sofra Fierake..

Flow fierak??

Gjeta parajsen me duket :p

Ej o Lovi pse thone te gjithe qe fieri dallohet per femra te bukura?
nga e zbulove flown mi?


epo ky flow duke munguar dhe shiko sa permendet imagjino te ishte prezent si dikur... :p mos valle eshte larguar qellimisht ?:p

p.s. flow i am joking :D
 
Titulli: ..Sofra Fierake..

Ju nga Shqiperia keni hapur me shume sofra ,sesa antar qe ka forumi !

Nese hapeni sofra na tregoni dic bile , per historin , per ushqimin , traditat e juve etj , etj ....
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: ..Sofra Fierake..

Deud ke pare ti gje qe ai qe udheheq turistat nuk paguhen??
Informacioni me lek...
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Flow fierak??

Gjeta parajsen me duket :p

Ej o Lovi pse thone te gjithe qe fieri dallohet per femra te bukura?

Haha sa shumë gjëra nuk dini ju :p Flown e kam patriot dhe është djalë njësh :).. Ka humbur çik këto kohë por uroj të bëhet më i pranishëm sepse vërtet na mungon

Ndoshta se është e vërtetë :p por ama meshkujt tërhiqe mos e këput i ka shyqyr jemi ne femrat thuaj që e zbukurojmë atë qytet :D


Love miss u 2 :(, po he pra ti je dhe me ngjyr te kuqe, pse smsove si te rregulloje catin po u merje me figurinat :p,,, :*

Endrra, o tkeqen durres - Vore ske hy ntiron ala mi :p, je tu fol me Soulin jo me Lostin:p, haha... mendova mos kishe njohur vetem kto te dyja se kshu u kuptua nga shkrimi... ej po sa rob njeh dhe ti mi, une vetem ktu mka ra rasti me fierake dhe vlonjat psh :D

nga e zbulove flown mi?


epo ky flow duke munguar dhe shiko sa permendet imagjino te ishte prezent si dikur... :p mos valle eshte larguar qellimisht ?:p

p.s. flow i am joking :D

LOL Të kisha mundësinë do e kisha rregulluar tani po smundem se janë gjërat e shefit vetëm ai ka të drejtë ti preki ato:p .. dhe ,os më shaj figurinat se i kam gjetur si shpirt :hihi:

Ju nga Shqiperia keni hapur me shume sofra ,sesa antar qe ka forumi !

Nese hapeni sofra na tregoni dic bile , per historin , per ushqimin , traditat e juve etj , etj ....

اa thuuuuuuuuuuu miiiiiiiiiiiiiiiiii .. Jo miiiiiiiiiiiiiiiiiiii .. U thye thoi miiiiiiiiiiiiiiiiii :pPs: O ju njerëz më latë me tabaka në dorë a do pini gjë? LOL
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: ..Sofra Fierake..

Ua love spaske pune ti sot mi? Epo na sill nje nescafe, se une kam nje dorzim neser dhe do e gdhij mduket :(, Ja po te sjell nje lule tbardh sic i ke qef ti per nesccafen qe do me sjellesh....

White+Flowers+For+You.jpg
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: ..Sofra Fierake..

Perhajr sofra e re ja nje dhurat te vogel per ju nese don mbani ne kotec nese jo beni per darke .
photo-10.jpg
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Kapeni çik këtë bukën merreni dhe lugën dhe ju bëftë mirë..
Fasule fierake për dekë sot.. por ju këshilloj të flini vetëm sonte LOL LOL :p


dark-bread-riser005.jpg

423729_276665942406158_2089054059_n.jpg
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Ua love spaske pune ti sot mi? Epo na sill nje nescafe, se une kam nje dorzim neser dhe do e gdhij mduket :(, Ja po te sjell nje lule tbardh sic i ke qef ti per nesccafen qe do me sjellesh....

White+Flowers+For+You.jpg

Shyqyr se më lodhët në këmbë se sjam as nuse e re :p u plaqa ufff

Të bëftë mirë hun


nescafe.jpg


Perhajr sofra e re ja nje dhurat te vogel per ju nese don mbani ne kotec nese jo beni per darke .
photo-10.jpg

Mirë se vjen oj çikë kosove dhe flm për dhuratën do i therim nesër për darkën e Vitit të Ri :)..

Të bëftë mirë çaji i malit më i miri në shqipëri .. :kis

410301817_781f15722d.jpg
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: ..Sofra Fierake..

Edhe une kam nje shoqe shum te mire nga Fieri.
 

Love

βeℓℓe â๓e

Didi

C'est la vie.
Titulli: ..Sofra Fierake..

Po se hapen vet te zotet e shtepis sta hapin miqt sofren mi :p

Hajt mire se ju gjej o Fieri. O Lov a vemi bejm nje xhiro andej nga rrethi mi? :p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Didi post: 0 said:
Po se hapen vet te zotet e shtepis sta hapin miqt sofren mi :p

Hajt mire se ju gjej o Fieri. O Lov a vemi bejm nje xhiro andej nga rrethi mi? :p

I zoti e nxjerr gomarin nga balta xhan kot se kanë thënë ata :)..

Mirë se më vjen .. Me cfarë këmbe hyre? :p të griva nëse ke hyrë me të majtën :D
Vemi pse jo ku të duash ti vemi dhe në hënë jam gati me këtë trishtim që kam sot pro jam për cdo gje ;)

Merre një copë këtu të bëftë mirë :puth:


chease_cake2.jpg
 
Redaktimi i fundit:

Didi

C'est la vie.
Titulli: ..Sofra Fierake..

I zoti e nxjerr gomarin nga balta xhan kot se kanë thënë ata :)..
Mirë se më vjen .. Me cfarë këmbe hyre? :p të griva nëse ke hyrë me të majtën :D
Vemi pse jo ku të duash ti vemi dhe në hënë jam gati me këtë trishtim që kam sot pro jam për cdo gje ;)

Vallai se mbaj mend ke cova te paren,lol. Gjithsesi une vec gjera te mira bie moj asnjehere te keqija.LOL.
Ej e kane shemtu Fierin me kete globin e shpifur.Lol.

45338_4394498133600_1360341783_n.jpg


Meqe je larg po te bie disa puse nafte, mos te ka mar malli moj.:p
1340285126-puset%20e%20naftes.jpg


Tani thuaj a sta bera qejfin duke te te prur keto fol thuasj jo po deshe..lere henen ti se sja dalim dot se skemi aq shume pare sa duhen,
shkojm ne nje vend me te aferm moj. Te kursejm cik se è kriz me lal :p
 

cent

...Lontano
Titulli: ..Sofra Fierake..

Ju uroj te gjitheve gezuar vitin e ri 2013..Jete e shendet.fat mbaresi ne familje

9sgopg.jpg
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: ..Sofra Fierake..

Po jap edhe une disa info per ata/ato qe nuk e njohin Fierin. 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: ..Sofra Fierake..

Ju keni shoqe nga Fieri....une kam mamin, keni inat!! :p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pe: ..Sofra Fierake..

Ju keni shoqe nga Fieri....une kam mamin, keni inat!! :p

Mirë se erdhe bukuroshe :)..
Jo po si e dinë këto aq shumë origjina fierake ka në forum që do habiten kur ti shikojnë dhe vetë këto çamarroket sipër :)..

Legally kape një gotë gëzuar :puth:

Joni faleminderit për videot :eek:kidoki:


champagne_glasses__66353_zoom.jpg
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: ..Sofra Fierake..

Kush ka uri eshte i/e mirepritur nga une per dreke :p


timthumb.jpg
 
Top