..Sofra Fierake..

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

hahah kete se ke me mua,,e di une.

Jojo e kisha me atë mbretin më sipër se veç dëshira kishte :)
 
A

Alltini

Titulli: ..Sofra Fierake..

Jojo e kisha me atë mbretin më sipër se veç dëshira kishte :)

Ah ok,,mendova se mu drejtove mua,,,jam mesuar te kem ndjesi ndaj urdhrave te till.
 
Redaktimi i fundit:

Didi

C'est la vie.
Titulli: ..Sofra Fierake..

Po ketej nga Fieri ka ndonje levizje apo hic? :p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

"Cicerimat filklorike" 2013, teatri "Bylis"

601788_10151409619873596_1017782168_n.jpg


422095_10151409619898596_401609047_n.jpg


936940_10151409620743596_1304098554_n.jpg


298167_10151409620708596_1006582545_n.jpg


21245_10151409621138596_458155812_n.jpg


601681_10151409619833596_1261813411_n.jpg
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Po ketej nga Fieri ka ndonje levizje apo hic? :p

The gjë? :p Do ca manderina? :hug:

250170_545778692131679_1827265317_n.jpg
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: ..Sofra Fierake..

Love u iku koha mandarinave moj :p

Me ato fotot lart ma kujtove veten kur isha e vogel....
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Love u iku koha mandarinave moj :p

Me ato fotot lart ma kujtove veten kur isha e vogel....

Hahaha hap gojën cfarë do dhe dëshira jote plotësohet direkt :D..

Dhe mua mu kujtua fëmijëria sepse në këtë teatër kam qënë shumë herë e vogël dhe më nxorri mallin nostalgjik të fëmijërisë :)..
Mendoj se aktivitete të tilla duhet të ketë më shumë nëpër qytet tona për fëmijët sepse Shqipërinë sot e ka mbytur politika, korrupsioni, budallallëqet dhe i kanë lënë pas këtë argëtime që sjellin lumturi për fëmijët..
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Për ju të gjithë, një përshëndetje me një nga perlat fierake..

 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Apapa ta këput shpirtin..

[video=youtube;TnfK-Sf6O-g]http://www.youtube.com/watch?v=TnfK-Sf6O-g[/video]
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: ..Sofra Fierake..

Lov, e ke lene pasdore shtepin ta dish:p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

E di :) .. mirë se erdhe buzëqeshje, si kalove ditën ?

Cfarë dëshiron për qerasje hap gojën dhe ëndërrat e tua bëhen realitet :p
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: ..Sofra Fierake..

Awwww kush eshte kjo buzeqeshja mi une kshu? lol

o sa mire o sa mire, dua akullore ndonje embelsire
ndonje pije..apo me akullore spihet gje? lol sikur nuk shkon
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

GenerikMDDBacGlace9_09.jpg


30657188.gif

tron_et_framboises_et_son_coulis_de_fruits_rouges_.jpg

coeurs-glaces-picard-095038_L.jpg


glaces.jpg

Zgjidh e merr .. :hug:

cette-idee-alcool-terrasse-boisson-fraiche-621x466.jpg

ori-boisson-the-peche-hyperproteinee-85.jpg


Refresha-Starbucks.jpg

Eau-verre.jpg
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

O llupse mos i ha të gjitha se do sëmuresh :p të bëfshin mirë, normalisht me ujë haet akullorja, po varet nga shijet dhe si të shijon ty :)
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: ..Sofra Fierake..

Qyqjaa te gjitha per mua jane keto mi?

Do te me shendoshesh gje? Lol. E di qe po i pata para do i haa ahahahah
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Haji dhe të bëfshim mirë po lëri dhe ndonjë llupsi tjetër ndonjë gjë si psh evi3 :p ..

Do vish ikim më plazh? Hajde.. bëhu gati dhe nisu
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: ..Sofra Fierake..

Haji dhe të bëfshim mirë po lëri dhe ndonjë llupsi tjetër ndonjë gjë si psh evi3 :p ..

Do vish ikim më plazh? Hajde.. bëhu gati dhe nisu


Ja po cohem te behem gati :D


A aaii Evi ste le pjese ndaj po i ha te gjitha, lol.
 

Love

βeℓℓe â๓e

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Pije per tutti :)..

d0febb32.gif

186813_8-boissons-fraiches-a-siroter-cet-ete.jpg

BOISSONN.jpg

Pariscola-gamme-complete-3.2.jpg


gamme-de-produit.jpg


Aloe_Vera_cocktail.jpg


_leqPXNHmYz5j2yIQ9fCEwsQZamdpTLL208M1IiGdCs0V_RoecijAVIXniHEpyLC-WDDmqE0cNfm_FTgMIJdPaf5oHfJ9F-eITV9_PSzj6_nflrpqs_VmHjX


cocktails.jpg

cocktail.jpg

cocktail-0.jpg
 
Titulli: ..Sofra Fierake..

melone-dieta.jpg

prosciuttomelone.jpg
 

MasteR

I'm offline
Titulli: ..Sofra Fierake..

Sa tmira jane kta fieraket mmm
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: ..Sofra Fierake..

Love, paske marre rrogen ? :p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Love, paske marre rrogen ? :p

Haha Soul rroga u mor dhe iku prapë as nuk u ndje fare si iku :sdi:..
Për ty kjo.. :hug:

Images.jpg


Mirdita komshinjte e tjere. Ja dhe per ju nje pako llokume.
lokum.jpg

Mirë se na ke ardhur në sofër Ema.. Flm për llokumet urdhëro një cokollatë të ngrohtë se këtej nga unë bën ftohtë..

chocolat_chaud.jpg
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: ..Sofra Fierake..

A fieri fieri, eshte boshatis! Ka ardhur dimri dhe s'del me njeri nga dera e shtepis as per te blere ndonje gje
per te ngren e Looooovi! lol

Sot kam bere pazar keshtuqe thoni c'fare doni t'ua sjell! :DPS. Ema miresevjen!
 

PaTo_MiLaN

Antarë i Respektuar
Titulli: ..Sofra Fierake..

Per drek ka gje te mir ktej nga sofra e Fierit .. A pritni miq nga shkodra apo duhet me ardh si gjithmon me krap ne dor me ju ba vizita :p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

Mirë se erdhe.. Groshe me mish ka për sot :p.. Bujrum dhe të bëftë mirë..

fasul.jpg
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: ..Sofra Fierake..

A fieri fieri, eshte boshatis! Ka ardhur dimri dhe s'del me njeri nga dera e shtepis as per te blere ndonje gje
per te ngren e Looooovi! lol

Sot kam bere pazar keshtuqe thoni c'fare doni t'ua sjell! :DPS. Ema miresevjen!

Hahaha Sot kemi grosha kështu që silli nesër ato që ke blerë :p Moj na ke blerë ndonjë frut? Nëse po sille :D..
 
Top