..Sofra Fierake..

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Si dhe firmen e luleve Bare dhe hotel Dashamirin qe mos humb rrugen une si pike referimi lool

Te keqinj aty ne Fier jane policet rrugore mistreca dhe lekista te papam. Lol

Pastaj nga fshatrat piktoresk kane frakull gorishove hekalin dhe cakran. Ky i fundit eshte nona ne gjelberim ne ate zone lol
Po fshati vete? :p

Edhe Selenica qe eshte perball ka gjelberim lol :D por si qytez ncncnc

A e ke bere ndonjehere rrugen nga rruga e vjeter per ne cakran? :D
 

Shej

Sirius
Ti kokrra e fshatares varet me ke ke te besh.. flas per Shpi rakie dhe pushke.. jo per shpi qe pin amita perzier me Coca-Cola...

Me març te ligat ti mua se nje stergjysh imi luftoi me jatagan kurse stergjyshi tjeter me pene.

Po ju fjeraket me ca luftuat? :p lool

250px-Dupré_-_Ali_Pasha.jpgNaim_Frasheri.jpg
 
Ore ca Keni me Fierin ju?! E keni enderr te jeni Nuse/Dhender ne Fier apo te jetoni? Perjashto Vinjolin qe e kemi Fierak Autokton lolol
 
Top