Sofra kantina e veres: "takohemi per nje gote"

Lauri

Anunnak
Po ju pregadis darkën 🤪
FB_IMG_1602775517577.jpg


Deri sa të vijë ngarkesa e verës 💪😁
IMG_20201015_172443.jpg
 

Lauri

Anunnak
Po fillon edhe Deejay 🤪🍺
 

Lauri

Anunnak
Mjafton rakia nga permeti. Ke 😊??
 

Lauri

Anunnak
Te vime me vererat tona ne o @Lauri i bie si me i tregu arrat babait😝🤣
Por per mos te ardh duarbosh ,une po sjelle veren qe konsumoj ne perditshmeri (jo per raste),qe eshte ekonomike por per shijen time ,e pelqyeshme.
Cheers!
Per raste te bukura u mbledhshim🤣Shiko fotografinë 1760722
Me bere fiksim kete shishen, vere e re por kantina duhet te jete e vjeter me histori.
Bej ca foto te tjera rrotull. Pastaj na trego si eshte kjo vere kur ta hapesh :)
 

MEe

.......
Me bere fiksim kete shishen, vere e re por kantina duhet te jete e vjeter me histori.
Bej ca foto te tjera rrotull. Pastaj na trego si eshte kjo vere kur ta hapesh :) te shkruaj gjate
Une e konsumoj perdite,te pakten nje gote.Eshte shume e dashur ,te pakten per mua.
Qe mos ta shkruaj une historine se me merr kohe,po i bie shkurt me nje foto dhe mund ta gjesh shume kollaj.
59B7C966-A291-4581-B3AE-DC2F259868E2.jpeg
 

Lauri

Anunnak
Une e konsumoj perdite,te pakten nje gote.Eshte shume e dashur ,te pakten per mua.
Qe mos ta shkruaj une historine se me merr kohe,po i bie shkurt me nje foto dhe mund ta gjesh shume kollaj.Shiko fotografinë 1760755
Vere e kuqe 14 gradë 👍
Për femrat 1_2 gota është ok. :)
 
  • Më pëlqen
Reactions: MEe

Lauri

Anunnak
Kur ne restaurant nuk dine se cila gote eshte per ujie e cila per vere 🤔🤔

FB_IMG_1602840500441_1.jpg


Ne sofren tone nuk ja krijojme vetes nje problem te tille. I mbushim te dyja :p
 

Lauri

Anunnak
Klient si ky na duhen në kantinë...
 
Top