• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra kantina e veres: "takohemi per nje gote"

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
16051048268354743021983381089899.jpg
 

Lauri

Anunnak
Nuk më the ç'vere deshe amara. Il puttano të kuqe toscana, ok ?
FB_IMG_1605104908399.jpg
 
 • Më pëlqen
Reactions: Ivy

Lauri

Anunnak
me veren nuk kruhem per lehte sepse kam kujtime te hidhura...
Edhe për ty e kemi diçka që t'a kthej mendjen në prejtim të kundërt 180* 🤪
IMG_20201111_153228.jpg
 

Lauri

Anunnak
E kuqja shkon gjithekund dhe gjithmone.
Senseo knaqu !e kete sonte ☺️

FB_IMG_1602841990105.jpg
 

Lauri

Anunnak
Jezus. Kjo është hera e fundit që të dërgojmë në shtëpi.
Sa herë të kemi thënë këtu tek sofra jonë që nuk përzihet Vodka me Gin e Sambuca 🤔
IMG_20201113_112905.jpg
 

Lauri

Anunnak
Të njohësh sekretin e tretë të Fatimes ju mjaftojnë nja dy gota 😵👀💃😒

IMG_20201114_104400.jpg

FB_IMG_1605347010979.jpg

FB_IMG_1605347006449.jpg
 

Lauri

Anunnak
Nje loje shah para dhe pas buke

 

Lauri

Anunnak
 

Hera

Antarë i Respektuar
Nuk pihet thate vera eeeee.


dfdde48b35390974945c40653c24c549.jpg
 

Lauri

Anunnak
bitte alle zusammen 💪😄👍

 
Private conversations
Help Users
  Top