Sofra korçare:)

bledikorcari

Anëtar i Nderuar
MIRESEVINI ne sofren korcare qe te gjithe i pret me zemer te bardhe.mblidhuni ketu o patriota korcare kudo qe jeni dhe hajdeni te themi 2 fjale bashke per qytetin e serenatave,per qytetin tone,
per Korcen qytetin me te bukur ne gjithe boten.
MIRESEVINI te gjithe:)
 
Redaktimi i fundit:

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Wow sofra jone e dashur mirese ju rigjej :)
jane te mirepritur edhe mysafiret ;)
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pershendetje te gjithe Korcarkave dhe hajde dhe Korcarve :p

Bledi pershendetje
Zhgenjy pershendetje dhe ty puc yllo
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
E mo c'behet ketej ???Nga keni humbur ???
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Ne nuk humbasim thjesht jemi te padukshem :D

pershendetje sofraaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Mirmengjes po si pak jemi me duket se do futim dhe Pg te shtohemi hahahahahahaahahah
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Ckemi ketej nga Korca mir jeni ??? Donje pije freskuse keni per ti dhen nje cop Dursake si puna ime :gezuar::gezuar::gezuar:
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
mire se erdhe do nje Amita me pipke me ???
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Taku te te marrte e mira hahahahaha po nga nje gote cupave mo???apo mjafton pipka hahaha sa i poshter je
Edhe mirese te na vish ,me behet qejfi shume
 

Kleva_Durrsakja

Antar Aktiv
Taku te te marrte e mira hahahahaha po nga nje gote cupave mo???apo mjafton pipka hahaha sa i poshter je
Edhe mirese te na vish ,me behet qejfi shume

Ehhh une dua nje gote flm shume se keshtu me keto pipkat me duket vetja si femi ahahahh :grusht3:
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Si jeni korcare??? Do na ofroni ndonje gje apo jo??? Nje birre korca te zeze dua une...:p
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Kernacka korce po te duash.
 

vitk

Anëtar i Respektuar
pershendetje patriota si ju kame
u be grupi prape po hajdeni
 
Top