Sofra korçare:)

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Une kam disa Shoke nga Korca.

1.Keli Xhuxhin
2.Bibe Qorin
3.Zamirin
4.Xhonin
5.Reqken
6.bezati

Njeh ndonje nga keta ti.
 
Redaktimi i fundit:

Pogradecari

Anëtar Aktiv
pO TI NJOHESH bEJU TE FALA NGA eRJON lLAPUSHI thuaj nga Pogradeci.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Une dua te behem shok me Kapon bre e nje njeri LOL LOL LOL
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Po erjon e kam emrin dhe kush eshte Kapua i Korces mo.
 

angel boy

cun i veshtire
Po erjon e kam emrin dhe kush eshte Kapua i Korces mo.
ti njehere sikur me the nje emer tjeter po hec varja...
pse ore se nje kapon ti..ncncncnncnc :kercim:
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
ti njehere sikur me the nje emer tjeter po hec varja...
pse ore se nje kapon ti..ncncncnncnc :kercim:

Car emer tjeter te thash une.
Dhe kush eshte ky kapua i Korces ta njeme dhe ne mos ngelemi Injorante.
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Kapoja i Korces jo i forumitvirtual ne korce kush e heq gango veten si me kapo ose ke nje me gangon e korces ti.Ose kush thuhet qe mbahet si me i forti.
 

angel boy

cun i veshtire
Car emer tjeter te thash une.
Dhe kush eshte ky kapua i Korces ta njeme dhe ne mos ngelemi Injorante.


ja ore per kete emer me the

Po lokali im eshte kur te vish ndonjehere tjeter thuaj ku eshte Kledi dhe pasaj takohemi dakor Angel_boy.
 

ersa

Antar Aktiv
Pershendetje sofra korcare kiss kiss te gjithve nga una
 

angel boy

cun i veshtire
mire se erdhe me cupe...kisss dhe nga une
 

ersa

Antar Aktiv
mire se te gjeta angel boy! Eh mikpritjen korcare se ka asnji jemi te embel si ne fjale dhe ne sofer:)
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Po sna i The ti Angel_boy kush eshte Kapua i Korces.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Braziliane mire se na erdhe ne sofren tone cfare do te pish ???
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
mir se te gjeta........cfar te marresh ti...........:ciaoo:
Mire hajde ja futim nga nje .... Une rum ti amita me pipke se do me fusin brenda po te te jap alkol se do me thone qe shfrytezoj rrethanat :p
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Rrusho don pak si kjo ??LOL LOL LOL
 

Attachments

  • sorbello+2.jpg
    sorbello+2.jpg
    22.2 KB · Shikime: 35

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Kujt po ja jep moj Ilda
 
Top