Sofra korçare:)

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Shpirti_I_Njerit flm per kafen, eshte kafja me e mir qe e kam pire deri sot ma ke ber sipas deshires :)

Flm shume Polisi por cfare ti bej burrit time une pak se me ka mor te vogel pale done dhe tja mar doren me nje her punet e mira behen avshe avshe LOL
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Flm shume Polisi por cfare ti bej burrit time une pak se me ka mor te vogel pale done dhe tja mar doren me nje her punet e mira behen avshe avshe LOL
po ste thashe gje moj .....
 

angel boy

cun i veshtire
hihiih sa nuse te mire paske ne ne sofer more...papapap lum si ne dhe si taku
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
jo po te duash thuaj,se pastaj do te te dhembin brinjet LOLLOLLOL
Ore ti me mua je apo me te tjeret oo eeee mire mire ske faj ti joooo fajin e kam une qe ste kam ardhur akoma te te ha ate dreken ty
 

bledikorcari

Anëtar i Nderuar
Ore ti me mua je apo me te tjeret oo eeee mire mire ske faj ti joooo fajin e kam une qe ste kam ardhur akoma te te ha ate dreken ty

ore une me ty jam,po po te rravi gruaja mos me therit per ndihme se sjam nga ata qe nderhyj ne pune familjare une ::D:D
dreken e ke gati,supe me kembe pe pule,hajde kur te duash LOLLOLLOL
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
ore une me ty jam,po po te rravi gruaja mos me therit per ndihme se sjam nga ata qe nderhyj ne pune familjare une ::D:D
dreken e ke gati,supe me kembe pe pule,hajde kur te duash LOLLOLLOL
Une nga kyci i pules edhe lart pranoj ore LOL LOL po jo mo se po arrita deri atje do ta pres edhe do tja hedh qenit per ate pune LOL LOL LOL
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
mir se ju gjeta...si jeni??P.S Cyber sot nuk harrova
foto_3_71.jpg
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Suri mire se erdhe me kete qe ke sjelle ngrite reputacionin tend ne kete sofer Ilda shpejt nje gote liker kesaj cupkes
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Suri mire se erdhe me kete qe ke sjelle ngrite reputacionin tend ne kete sofer Ilda shpejt nje gote liker kesaj cupkes

Mirse se erdhe zemra :kiss

Urdhero dhe flm per embelesirat se ky burri ime vdes per to LOL LOL LOL
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Doni mysafir Korca
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
mir se te gjeta zemra :kiss mir je ti?

he gatuaji dicka dhe tii..din te besh embelsira??

Mir jam flm shume :kiss

Si nuk di moj vetem se une gatuaj embelsira Shqiptare se kot nuk jom nuse Korcare une :D

Urdhero pak nga embelsirat e mija


Bakllava dhe Revani :D
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Une dua pengjire :D po e bere te jap cte duash
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
tani sapo vura re nje gje LOLLOLLOL
ca do thoni ju?:p:p

qe skan qene per vizite tek....sofra korces:p:p:p


me pranoni ktej?
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Mir jam flm shume :kiss

Si nuk di moj vetem se une gatuaj embelsira Shqiptare se kot nuk jom nuse Korcare une :D

Urdhero pak nga embelsirat e mija


Bakllava dhe Revani :D
ooo flm ylli dhe pse embelsirat nuk i ha fort...vet jam embelsir do me behet diabeti pastaj LOL LOL LOL..po per ty do i provoj
Une dua pengjire :D po e bere te jap cte duash

ildaaa ngutu..perfito zemraa :D :p rrall vijn kto momente
 

bledikorcari

Anëtar i Nderuar
tani sapo vura re nje gje LOLLOLLOL
ca do thoni ju?:p:p

qe skan qene per vizite tek....sofra korces:p:p:p


me pranoni ktej?

ty mos te te pranojme neve meee zina???
ty te kemi xhan neve :p

bujrum bujrum,buke e kripe e zemer e bardhe se lekat na mbaruan per te psonisur gjera te tjera :D:D
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
mire qe ty te pranuan...une ende po pres tek dera...te me ftojne brenda:(
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
ty mos te te pranojme neve meee zina???
ty te kemi xhan neve :p

bujrum bujrum,buke e kripe e zemer e bardhe se lekat na mbaruan per te psonisur gjera te tjera :D:D
sdua as te ha as te pi...dua vetem te ri....
kam ardhur me interese politike te fitoj sa me shume vota :motor::motor::motor:
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Top