Sofra korçare:)

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Re: Pe: Re: Sofra korcare:)

Avash se po te keputet mishi..Sikur je ndonje ''mrekulli''ti,ec te te prek se ndoshta me sjell fat:p
Ta prish une ty :D Ti gjete menyren te me prekesh a si :D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Re: Pe: Re: Pe: Re: Sofra korcare:)

Ta prish une ty :D Ti gjete menyren te me prekesh a si :D

Jo,jo shihet qe nuk prish ti,pastaj e di ate fjalen beso kontrollo,zakonisht gjerat me dyshim preken....
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra korcare:)

çbehet ktej nga sofra lepitkave :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Re: Sofra korcare:)

Asgje Jey,si gjithmone jane te ''embel'' cunat korcare:D
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Pe: Re: Sofra korcare:)

Asgje Jey,si gjithmone jane te ''embel'' cunat korcare:D
ا'do të thuash me këtë ti ? Që të ëmblit janë monotonë edhe nuk ndodh asgjë ? Mos kini mersak se ndryshojmë sipas kohës ne :p
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra korcare:)

GLOOM do na zer diabeti nqs kane shume embelsi :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra korcare:)

pershendetje.....Mi beni te fala Ersekes Korcare :p :D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Re: Sofra korcare:)

Jey,zakonisht embelsine e kam alergji...keshtu qe nuk ja kam friken diabetit fare,por prishjes se dhembeve:D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Re: Pe: Re: Sofra korcare:)

ï؟½'do tï؟½ thuash me kï؟½tï؟½ ti ? Qï؟½ tï؟½ ï؟½mblit janï؟½ monotonï؟½ edhe nuk ndodh asgjï؟½ ? Mos kini mersak se ndryshojmï؟½ sipas kohï؟½s ne :p

Sikur ta dija qe ngjallte reagim ajo qe thash,ne mos nga ti nga Cyber...Jeni bere shume te parashikueshem:pMe embelsi dua te them qe ska lidhje monotonia,por te mesohet veshi me te njejtat gjera,pa llogarit ketu qe duhen bere nderrime rolesh,embelsine e bej une si femer qe me takon,si natyre,tani ta beni dhe ju,kush do marre situatat ne dore(pa llogarit qe situatat i kontrollojme dhe ne por tregohemi bujare duke ju dhene gjoja icik rendesi):D
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra korcare:)

GLOOM si gjithmone maj me maj :D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Re: Sofra korcare:)

Jo,jo Jey di te jem edhe ne nje plan te rrafshet,por keta e dine qe bej shaka...
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra korcare:)

Mua sme duket keshtu :)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Re: Sofra korcare:)

Duhet te jesh korcare te te duket ahahahahhahahaha
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra korcare:)

Ah, po po e kuptoj keni mendje ndryshe ju :D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Re: Sofra korcare:)

Juve kush??:D
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra korcare:)

Korcaret pra :D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Re: Sofra korcare:)

Juve ska ketu,me duket jemi une dhe ti,dhe une sjam korcare sa per info..Ajo pak me lart,nuk eshte se tu drejtua pikerisht ty...
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra korcare:)

shume out me dukesh !
 

GLOOM

Catch me if you can...
Re: Sofra korcare:)

Flm....Je shume e nderuar...Vec nje dicka,mos kalo ne ofendime nqs sja del dot ne dicka,jo se me ben gje mua,absolutisht,nuk ndjej as vap as ftohte une...
 

milva

Anëtar Aktiv
Titulli: Sofra korcare:)

Pershendetje sofraaaa!Kush ka mundesi le te urdheroje sot se kemi festen e lakrorit me sac...ejani te hame nga nje cope lakror me sac e te argetohemi...kush ka mundesi le te urdheroje!
 

GLOOM

Catch me if you can...
Re: Sofra korcare:)

Te vij une Milva???
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Sofra korcare:)

Gjalle jeni mo ??
 

GLOOM

Catch me if you can...
Re: Sofra korcare:)

Ne apo ti??...Pffffffff
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Sofra korcare:)

Une sjam gjalle kam hyre ne trupin e njerit dhe shkruaj :D jam fantazme
 

GLOOM

Catch me if you can...
Re: Sofra korcare:)

Mos se na fute friken:p.....Sot qenke me i qeshur se gjithmone apo gabohem??
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Sofra korcare:)

une gjithmone i qeshur jam .... varet se si me shikojne njerzit ......
 

GLOOM

Catch me if you can...
Re: Sofra korcare:)

Ehe...Une te shoh gjithmone me ate syrin me xham,pa miza fare...
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Sofra korcare:)

Mire ben :D pastroje ndonjehere :D
 
Top