Sofra korçare:)

GLOOM

Catch me if you can...
Re: Sofra korcare:)

Me pastrimin ke probleme ti shpeshhere,une jo...
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Sofra korcare:)

pse me ke pare ndonjehere pis ti mua ???
 

GLOOM

Catch me if you can...
Re: Sofra korcare:)

Une ste kam pare fare,pse vec kur behet pis pastrohet njeriu??:p
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Sofra korcare:)

athere si i behet ??
 

GLOOM

Catch me if you can...
Re: Sofra korcare:)

Si te vijne ty me per mbare,si ta ndjesh ti ashtu beje:D
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Sofra korcare:)

ok flm per sygjerimin.... do pish gje ???
 

GLOOM

Catch me if you can...
Re: Sofra korcare:)

Nje kafe pa sheqer....
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Sofra korcare:)

Nuk kisha ndonje shprese se mund te embelsoheshe pak
 

GLOOM

Catch me if you can...
Re: Sofra korcare:)

Ndikon gje embelsia ime??
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Sofra korcare:)

kush ??? LOL LOL LOL embelsia jote LOL LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra korcare:)

Pershdnetje sofra korcare ja mir se jugjeta korca :D
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra korcare:)

Hi lepitkaa :D :D :D
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Sofra korcare:)

Kur te te pres me ndonje lepitke surratit une ta shikosh ti .... solle gje ???
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra korcare:)

Ska gje strembem une :p .... Solla 1 pale lepitka te reja per ty se te vjeterat te ishin grisur :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Re: Sofra korcare:)

Cyber...Kafeja ime do shume per te ardhur??
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra korcare:)

GLOOM rruges eshte kafeja bashke me Cyber :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Re: Sofra korcare:)

Me i mir sherbyesi i kafese se kafeja thuaj:p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra korcare:)

Gjesssssss edhe juve ketej...
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra korcare:)

Mirmengjesi...........bledikorcari ne mire flm :p...ti si je, ke humbur more djal :)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra korcare:)

Gjesssss dhe juve dembeleve ketej...
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra korcare:)

E mo lepitka cbeni juve ?
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Sofra korcare:)

E mo lepitka cbeni juve ?
hahahahahhaah LOL Ndonje fjale tjeter nuk mo Jey, vec lepitka di? :p
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra korcare:)

Kte fjale di tipike korcare :p pranada LOL
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Sofra korcare:)

Mirmengjes piplla
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra korcare:)

Gjessssssss juve....
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Sofra korcare:)

Gjesi neve solle gje apo me duar bosh dhe ti ??
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra korcare:)

Cigare kam me vete..Do??
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Sofra korcare:)

Piji vet se pi .....
 
Top