Sofra korçare:)

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra korcare:)

Mire qe sma ndalon mua...
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Sofra korcare:)

Jemi sofer liberale ne
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra korcare:)

Me vjen mir,tjeter gje te mire keni ju??
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Sofra korcare:)

mbas 12 te nates i tregojme LOL LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra korcare:)

Pse atehere hapni kasaforten??
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Sofra korcare:)

Mund ta thuash dhe hapje kasaforte LOL LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra korcare:)

Sheeeeeeeeeee,e keni me kod apo me futje celesi??
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra korcare:)

Hello sofra korcare si je bre lalaka mir jeni ??
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Sofra korcare:)

Mirmbrema lagja Bombei :p

Aha ketej paskan rene ne gjume te gjithe korcaret ... Kur te zgjoheni me beni nje ze :qenis:
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra korcare:)

Mirmbrema lagja Bombei :p

Aha ketej paskan rene ne gjume te gjithe korcaret ... Kur te zgjoheni me beni nje ze :qenis:

Kalo anej nga ne na jep ndo nje dor muabet se ktej qenkan ne gjum :p :p LOL
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra korcare:)

wwweweewe un dia se ka vetem serenat korcare! Nuk dia se paska edhe sofer:p
 
Pe: Sofra korcare:)

Ka zot shpie kjo sofer apo hyne e dalin mysafiret e nuk i pret kush :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra korcare:)

Kan ik me pushime kta spaskan len as nje per rezerev :p :p :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra korcare:)

Qetesi ketej si gjithmone....
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Pe: Titulli: Pe: Sofra korcare:)

Nuk ka hajdut ktej jo ne qe jemi jemi hajdut te ndershem ::p :p :p :p

ashtu duhet te jeni hajdut te ndershem se ka lezet keshtu,se jo te vjedhe e te ver ni qorap ne koke kjo tregon se eshte frigacak !!
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Titulli: Pe: Titulli: Pe: Sofra korcare:)

ashtu duhet te jeni hajdut te ndershem se ka lezet keshtu,se jo te vjedhe e te ver ni qorap ne koke kjo tregon se eshte frigacak !!

Pikerisht thash dhe une jemi hajdut te ndershem skemi nevoj per corape :p :p :p
 
Pe: Sofra korcare:)

O ju hajdut te ndershem ca do vidhni ketu...kto ska lan asgje qe te vidhni LOL..nuk kan ofru as pije, as haje as asni gjo, ca do vidhni..ikni vidhni nga sofra e vlores, ktu ska gje LOL

Taku, me ato atletet e reja qe kishe ble, ik vrap ne shitore, blej ndonje gje, se u bete hor LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra korcare:)

Gjesss dhe ketej...
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Sofra korcare:)

Mirmengjes o njerez ......
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra korcare:)

Duhet te vime ne nga jashte,tju themi miremengjes juve ketej,se juve sju bie ndermend ti thoni vetes...
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Sofra korcare:)

Ne sa zgjohemi direkt ne pasqyre ptu sa i bukur je dhe mirmengjes :D LOL LOL

solle gje me vete ???
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra korcare:)

Jo,cigaret i kam,dhe veten time..Te hyj gje ne pune une??
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Sofra korcare:)

Cigaret ndoshta .... ty cte te dua apo te fillosh kundershtimet me mendimet e tua radikale
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra korcare:)

Shume mir..Shoh qe merremi vesh:p..Cigaret ti jap une...
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Sofra korcare:)

harrova te te them qe nuk e pi duhanin :D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra korcare:)

Me keq per ty...Se pi une edhe per ty,me kurseve rrofsh:D
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Sofra korcare:)

Duhani ul ndjenjen seksuale....LOL LOL LOL
 
Top