Sofra korçare:)

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra korcare:)

Femrat nuk vuajne nga impotenca...Juve ruani veten,ne ka kush na ruan:D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra korcare:)

Vec une jam,tjeret gjumeee
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra korcare:)

Pershendetje GLOOM :)
meqe u pergjigje ,nje kafe plzz kizz

Shkodrane,sjam ne shtepine time,une jam mik per vete ketu:p....
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra korcare:)

pff... cna lane pa kafe edhe sot :merzitje:

I shihet hajri cunave moj??Kurr ne bote,dhe ne qe thonim kane ndryshuar...
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Sofra korcare:)

I shihet hajri cunave moj??Kurr ne bote,dhe ne qe thonim kane ndryshuar...

GLOOM mos me bej, se pastaj do filloj me ate "kemi njera tjetren" LOLLOL

---------- Post added at 10:41 ---------- Previous post was at 10:38 ----------

Nejse kalofshi mire rrapatusha se po leviz pak une , Takushe flm per mikpritjen :p
GLOOM have a nice day edhe flm per ftesen :kiss
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra korcare:)

GLOOM mos me bej, se pastaj do filloj me ate "kemi njera tjetren" LOLLOL

Filloja:p,rendesi ka pa gje mos dalim:p

---------- Post added at 10:42 ---------- Previous post was at 10:41 ----------

GLOOM mos me bej, se pastaj do filloj me ate "kemi njera tjetren" LOLLOL

---------- Post added at 10:41 ---------- Previous post was at 10:38 ----------

Nejse kalofshi mire rrapatusha se po leviz pak une , Takushe flm per mikpritjen :p
GLOOM have a nice day edhe flm per ftesen :kiss

Gjithashtu Shkodrane..Klm edhe ti...
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra korcare:)

Gjess...Flini korcare dembele se do rriteni...
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra korcare:)

Mirembrema :) ;)
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra korcare:)

sa te qete jemi bere ne te korces ic nuk flaim :S , mjesi nga mua e nje dite te bukur bye
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra korcare:)

Miremengjes dhe ketej....
 

AbbA

Antar Aktiv
Pe: Sofra korcare:)

mirmbrema patriote :D.Ku do e pime kafecken e mbremjes ?:D
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Sofra korcare:)

Une thashe se nuk egzistonte si teme Bloom e ka fajin se nuk shkruan me ketej pershendetje te gjithveeee
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra korcare:)

Po pra faji im,qe ska korcare te devotshem per sofren e tyre:p...

Mirembrema...
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Sofra korcare:)

Po pra faji im,qe ska korcare te devotshem per sofren e tyre:p...

Mirembrema...

Ne sjemi te devotshme ???? Merre mbrapa kete qe sapo the LOL LOL LOL LOL

Mire se erdhe skemi gje as per te pire as per te ngrene po do shko porosit as telefon skemi merr nga cell jot LOL LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra korcare:)

Ne sjemi te devotshme ???? Merre mbrapa kete qe sapo the LOL LOL LOL LOL

Mire se erdhe skemi gje as per te pire as per te ngrene po do shko porosit as telefon skemi merr nga cell jot LOL LOL

Si ta marr mrapa:p....Une vec para di,te flas dmth:D...Ja devotshmeria juaj...
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra korcare:)

Mirembrema ketej....Po e hedhe nje ze dhe nga shtepia e zemres time,mos te thoje qe ben gruaja ligjin...LOL
 

AbbA

Antar Aktiv
Pe: Sofra korcare:)

Lumja ti moj Korca lule qe i le pas shoqet e tua..si trimi ne balle u sule , ta pacim perjete Hua :p. pershendetje te gjitheve :)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra korcare:)

Hello ketej....

Sa e keni lene pas dore shtepine tuaj....
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Sofra korcare:)

Bloom kemi lene shpine tone se kemi zene te te tjerve LOL LOL LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra korcare:)

Hahahah,ska gje...Ne cdo shtepi rrini si ne shtepine tuaj:p
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Pe: Sofra korcare:)

Skemi problem ne por bota se na thone kollovare LOL LOL LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra korcare:)

Hahahaha,e ju trembeni nga fjalet e botes?...Pastaj ne e dime kush eshte burri ne shtepi apo jo??:p
 

AbbA

Antar Aktiv
Pe: Sofra korcare:)

sac.jpg kush do na bej lakrorin se saçi eshte gati :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra korcare:)

Pershendetje ty bledi :) dhe gjithe korcareve te tjere....mi beni te fala ersekes ju lutem shume :kiss
 
Top