Sofra korçare:)

cent

...Lontano
Titulli: Sofra korcare:)

Ju uroj te gjitheve gezuar vitin e ri 2013..Jete e shendet.fat mbaresi ne familje

9sgopg.jpg
 

Ajkuna

Antar Aktiv
Titulli: Sofra korcare:)

duhen rresektu dhe korcaret mirsejugjej

17201z.jpg
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra korcare:)

E bre lalke te mbyllte mendja te mbyllet cben o kerric gomari lol lol lol

Ku jan lalkat ktej mo lol
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra korcare:)

Oj Korca e serenatave, zgjohuni mor, zgjohuni, edhepse keni qene zgjaur deri vone duke kenduar nen dritare...
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Ate do ta tregojne temat the sa interesante do ta gjejme forumin.. :)
Ta garantoj une me doren nzemer. Qe po hyre te lexosh temat dhe pak te miqesohesh me ne “te rinjte” se mo jemi bo te vendit ktu, do ngelesh ne forum. Mos thuaj qe sta thashe:p
P.s mire se te lexofshim🙃
 

Shej

Sirius
C' raki o tu mbyllte e mendjes Lol rrime ke birra edhe tju kendojme cupkave ate kengen me sycka Lol
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Ahh... Voskopoja bukur me ate deboren qe te mulon der ke gjuni, nje here qe erdha me tpa nk kishte bore fare , fak ju! 😆
 
Top