Sofra Kosovare

Arfenilla

Themelues i Forumit
@Hope thirr
@Petrit101 se kam ber petulla😝
A1EFA6C7-E496-40A4-884C-AEAE5F547DFE.jpeg
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Po psheee hani petulla pa mua?! :(((
Burr @Loverboy aje tu pa veteeee si mi hengren te gjitha petullat.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Po mire moj, tani kur sdi te lexoj notification per thirrje te haj pizza si ti them "shurdh"? Qorr e tej kaluar qorrit qe injoroj petllat e tua. Pse ca beson @Petrit101 qe do kete me oferte here tjeter nga ana jote?:pl
Hera par dhe e fundit thuj m mir🤣

ps..po tani ti thuash me but..psh mbase ka harru syzet ke puna😝
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Gjete! Une dhe butesia!:p
Ti thuaja bute! Une pres me shpat!:p
Po ti cdo here duhet sjellur kshtu egersisht🤔prandaj te kaloj makina e bardha afer e nuk ndalojn🤣Plus njerz me fakultet e me pasuri alamet🤪
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
A po tshiten rrenat hiq oj qika jeme @Hope lool lool lool
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po pse rena? :( sju mbeta ne der?

Qfare dere, na skemi dere fare, a spo i sheh tgjithe keta mysafir hyjne e dalin pa dere fare :lol:
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Top