Sofra Kosovare

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Arfenilla

Themelues i Forumit
pse nuk ben nje foto me tren psh..e beson se un vetem 5here kam hip ne tren🤦‍♀️Edhe vetem deshir se kam shum...kam udhtu me tren..gjema nje shofer treni🤣🤣
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Arfenilla

Themelues i Forumit
@jana80 na fal o xhan se @Hope eshte vajz e re nuk din mbase rendin e sofres..se kjo u rrit larg prinderve dhe eshte me tradita fshatarake😝😝
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
@Hope shiko sa mir po meson gjuhen e babit😝
Kerri
Fijoka
Kojshit
Tybe po🤣
Llusteri🤣🤣
Karcelli
Zhaba
Huti
Mini
🤦‍♀️😝😝
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
ka 2 ore te dera...e nuk e hap askush...pse e keni mbyll me dry deren njehere...se kuptoj
 
Top