Sofra Kosovare

Grensi

Dhe vjen nje dite..
vec po nuk u futa ne sobe...se me keto nerva qe jam...kam me kalle krejt
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
po me ra rruga more...nuk erdha me qellim...edhe me than shko kalo naten se jane shume bujare
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
po me ra rruga more...nuk erdha me qellim...edhe me than shko kalo naten se jane shume bujare
Mir se nuk dot lem jasht..ja kasolla e komshiut atje ne tiran eshte hapur rri aty sonte🤨
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
@Hope ajde ktu ajde se kam ba recel ftoi😝

9B0FD267-CB1C-442B-99A8-1AB2B554CA6B.jpeg
 
Redaktimi i fundit:

Arfenilla

Themelues i Forumit
Aaa ky sme pelqen, me pelqen vetem parfumi qe ka por jo ta ha sepse te mbesin ato farat neper proteze:p ashtu neper dhembe doja te thoja :))
Proteza🤣🤣🤣🤣
e mir se lahen protezat ose hiqi krejt veri ni got me uji🤣🤣
Din nje fshehtesi per ftoin ti?Gruaj shtatzen duhet te kosumoi ftoi ,se lind femiu me i bukur🙂
Ps..e di nga pervoja e mamit tim😝😝
 

Hope

◕‿◕
Proteza🤣🤣🤣🤣
e mir se lahen protezat ose hiqi krejt veri ni got me uji🤣🤣
Din nje fshehtesi per ftoin ti?Gruaj shtatzen duhet te kosumoi ftoi ,se dal femiu me i bukur🙂
Ps..e di nga prevoja e mamit tim😝😝
Uaaa aman si sma the me heret, para se te beja kalamajt e shemtuar???lool
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Moj si guxon ti te thuash qe seshte i bukur???? Sikur e di ti ca me pelqen mu!!!!
Femije sbej me! Beni ju qe jeni te reja e keni nge me i rit :p
Po mir moj se nuk kam fai un se jam e sinqert🤦‍♀️
po nese iliazi ka dy gra ..pse dhe ti te rrish me nje burr😝jo per gje..por thash ta provosh ftoin e mos te thuash me genjeu arfe😝
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
SI perfundim, a u moret vesh :p
 

Hope

◕‿◕
Po mir moj se nuk kam fai un se jam e sinqert🤦‍♀️
po nese iliazi ka dy gra ..pse dhe ti te rrish me nje burr😝jo per gje..por thash ta provosh ftoin e mos te thuash me genjeu arfe😝
Une spo gjej nje burre, ti thua 2!!!
Provoj ti ftojnt e na thuaj pastaj nqs dalin bukurosha a jo!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Une spo gjej nje burre, ti thua 2!!!
Provoj ti ftojnt e na thuaj pastaj nqs dalin bukurosha a jo!
Mami im me ka then mua moj..se nga koha se ke nis me ardh ne kete jet ti,veq ftoi kam henger ..dhe ja tani pasqyrja me tregon🤣🤣
Ps..po mir moj si ben dhe ti per ni burr maa🤨👹
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Qika jeme mos u ngut se sot ki shume aktore te hollywoodit. Interneti u mbush me idiota te tille :p

@Hope
 

Hope

◕‿◕
Mami im me ka then mua moj..se nga koha se ke nis me ardh ne kete jet ti,veq ftoi kam henger ..dhe ja tani pasqyrja me tregon🤣🤣
Ps..po mir moj si ben dhe ti per ni burr maa🤨👹
Po sbej gje moj, e kam mbledh mendjen e haj shendet :p

Po e di ti si eshte ajo thenja qe per mamane femija saj eshte me i bukuri?!

1604255019409.png
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Arfenilla

Themelues i Forumit
Do qaj😭😭😭😭

I du me verte te gjitha kto ti kem ketu tani. Apo ç'jam edhe duke punuar. i kullufis te gjitha 😄😄😄
Mir moj ti ke lek mjaft plus tani lira turku🤣mi dergo un do ti sjell dhe dot perqafoj shumm🙂ni rrug e dy pun.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Mir moj ti ke lek mjaft plus tani lira turku🤣mi dergo un do ti sjell dhe dot perqafoj shumm🙂ni rrug e dy pun.

Lira ka marre fund. Por ti hajde se me 100€ me takon mua blen edhe Stambollin🤣
hajde sa jam ketu se vitin tjeter do leviz. :)

Te qafi gjithashtu! 😘
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Lira ka marre fund. Por ti hajde se me 100€ me takon mua blen edhe Stambollin🤣
hajde sa jam ketu se vitin tjeter do leviz. :)

Te qafi gjithashtu! 😘
Moj ti prap ne levizje? Je ba si kolombi ..don me zbulu nje vende te ri me duket🥰
 
Top