Sofra Kosovare

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ani qka erdhe pra :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
:( sjeni fare mikepritsa!
Te prisni me kembet e para "pse erdhe?".....
Nuk ju shqetesoj me me prezencen time :(
Pse behesh kshtu ti mosmirnjohese😳qe te fillim te thash cfar don.ti sikur erdhe e pa deshir the jo asgje😔
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
:( sjeni fare mikepritsa!
Te prisni me kembet e para "pse erdhe?".....
Nuk ju shqetesoj me me prezencen time :(

FLm
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ketrushi ish kan pos dyjeje
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Edhe kjo ty

Nuk e di po ne Ismail Qemali n'Prishtine prej nesrit nshpi apet. Ishin dal me virus do msuse kaja nanen
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Upsssss me falni, vika era perq, ika, ika, ja kalofshi mire 😝
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Fli nga shpija ..veq lani duart dhe pak turshi sjellni😜😂
9439F8F7-CC13-423E-B3BF-A0873838BB87.jpeg
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Top